Змова на шпильку: застосування та різновиди

Звичайна англійська шпилька виконує не тільки функції надійної застібки і витонченого прикраси, але і з давніх часів використовується в чаклунський практиці. Змова на шпильку — старовинне бабусине засіб для захисту від впливу темних сил, магічний вплив, здатне привернути удачу і везіння, допомогти в багатьох сферах людської життєдіяльності.

Булавка в магії

Булавка, як магічний атрибут, застосовується з двома основними цілями:

 • в якості талісмана, залучає благо в життя виконавця;
 • в якості оберега, захищає виконавця від негативу в будь-якому його прояві.

Як саме буде впливати шпилька щодо свого власника — залежить від сказаного на неї змови. Якщо в житті людини настала чорна смуга, неприємності сиплються як з рогу достатку, плани руйнуються на корені і все валиться з рук — на шпильку читається захисний змову. І навпаки: якщо виконавець бажає продовжити сталу білу смугу, посилити удачу і везіння, стати улюбленцем фортуни — слід скористатися магічними словами, які наділять цей невигадливий аксесуар функцією талісмана.

Чим же зумовлено використання шпильки в магії? По-перше, це її довгаста форма і матеріал виготовлення (Метал), завдяки чому шпилька виступає хорошим провідником енергії — і сприятливою, і поганий. По-друге, це невеликі розміри аксесуара, істотно розширюють область його застосування. По-третє, універсальність — ритуалів і змов на шпильку є безліч: всі вони служать якійсь конкретній своєї мети.

Магічний змову на шпильку хороший ще тим, що його виконання не залежить від певної місячної фази і днів тижня (є лише одиниці обрядів з прив’язкою до конкретного часу). Велика частина ритуалів на шпильку відрізняється простотою виконання і має на увазі наявність самого мінімуму магічних знань. Тому змову на шпильку не вимагає звернення до досвідченого магу і може бути самостійно виконано будь-якою людиною.

Захисна змова на шпильку для нейтралізації негативу

Захисна змова на шпильку, що оберігає від будь-яких негативних впливів (пристріт, псування, заздрість, зло та ін.), Застосовувався ще за часів наших предків. Не втрачає він і зараз своєї актуальності.

Змова-оберіг на шпильку можна вибрати будь-який (благо, велика їх різноманіття дозволяє це зробити), але щоб він працював належним чином, слід врахувати деякі умови:

 • концентрація на кінцевої мети — на захист від енергетичних ударів. Найпростіше це зробити за допомогою візуалізації: Подати в уяві можливі види негативу, які можуть надходити на вашу адресу, людей, є джерелом цього зла, захисні здатності магічного оберега;
 • шпилька повинна бути абсолютно новою. Аксесуар стане потужним захисним щитом лише тоді, коли не буде містити ніякої сторонньої інформації і зможе повністю розкрити свій потенціал, увібрати в себе весь негатив, спрямований на людину. Тому обов’язково беріть нову шпильку, не використовуйте стару;
 • внутрішній настрій виконавця. Захисні змови читатися повинні в спокійному стані. Також слід відкласти ритуал, якщо людина захворіла або просто погано себе почуває.

Наведу нижче кілька сильних і перевірених століттями змов-оберегів, що читаються на шпильку. Нехай вони стануть для вас надійним захистом від зла.

Захисні ритуали і змови на шпильку

Швидкі змови на шпильку від пристріту і псування

змова перший

Шпильку відкрити, покласти на долоню лівої своєї руки і, дивлячись на аксесуар, читати змова:

Приколоти шпильку на свій одяг з вивороту, гострим кінцем вниз.

змова другий

Прикріпити шпильку вістрям вниз на внутрішню сторону одягу зі словами:

Змова на шпильку на свічці від пристріту

підготувати воскову свічку, сірники і нову шпильку. Запалити свічку від сірника, дочекатися, коли віск почне плавитися, капнути кілька його крапель на протилежний лезу кінець шпильки (голки) зі словами:

Також приколоти оберіг з виворітного боку одягу, голкою вниз.

Змова з шпилькою на воді від псування

підготувати скляну ємність, воду з колодязя або джерела (Не з-під крана!), шпильку. Воду налити в посуд, опустити туди ж шпильку і залишити на добу. Рівно через 24 години над посудиною з водою прочитати змову:

Шпильку дістати з води, приколоти до одягу з вивороту, вістрям вниз.

Змова на шпильку з червоною ниткою

підготувати шпильку, червону нитку з натурального волокна (Вовни, наприклад) завдовжки 8-10 см. Просмикнути нитку у вушко шпильки і зав’язати на ній вузли — всього 12 штук. Над кожним вузлом прочитати змову:

Шпильку з вузлами приколоти до одягу з внутрішньої сторони, вістрям вниз.

Правила поводження з шпилькою-оберегом

Що робити зі шпилькою-оберегом після заговаривания? Є кілька правил:

 1. Шпильку бажано приколювати до одягу, виготовленої з натуральних тканин. У тандемі з синтетикою оберіг малоефективний.
 2. Прикріплюється захисна шпилька завжди з вивороту одягу. Бажано розміщувати її в області серця.
 3. Дозволяється перекаливать оберіг з одного виду одягу на інший.
 4. Заговорений шпильку постійно потрібно носити на собі. Вночі, під час сну, допустимо покласти її під свою подушку — щоб уникнути укаливанія.

Як правильно приколоти шпильку — дивіться на відео:

Заговорена на захист шпилька втягує в себе весь негатив, спрямований на людину, тому періодично її потрібно чистити від негативної енергетики і оновлювати захисний змову.

ритуал очищення шпильки полягає в наступному: аксесуар знімається з одягу і промивається в святій воді (в крайньому випадку — під струменем води проточною). Далі застібку необхідно на 24 години залишити в світлому місці (замок при цьому не повинен закритим).

Часте явище — поразка заговореної шпильки іржею, потемніння або мимовільне відкриття. Цей факт означає, що на людину хтось постарався направити потужний негативний енергетичний вплив, але оберіг нейтралізував зло. У подібному випадку шпильку, яка зробила свою справу, необхідно закопати в землю і заговорити собі новий захисний амулет.

Як заговорити шпильку для захисту дитини від пристріту

З шпильки вийде і сильний оберіг для захисту дитини. Заговорити амулет можна будь-яким із наведених вище способів. Бажано, щоб змова вимовлявся рідної або хрещеною матір’ю — треба, щоб виконавець точно не бажав малюкові ніякого зла.

Приколів заговорений шпильку на одяг свого чада, не обов’язково йому повідомляти про справжню її мети. Може трапитися так, що дитина похвалиться оберегом перед своїми друзями або просто сторонніми людьми — тоді зачарована шпилька свої захисні властивості втратить і її носіння стане марним.

Змова на шпильку для інших цілей

Змова на шпильку застосовується не тільки для захисту. За допомогою цього аксесуара можна, наприклад, залучити в своє життя удачу і везіння, і навіть зберегти сім’ю, якщо на горизонті раптом з’явилася суперниця. Як це зробити — читайте нижче.

Сильний змову зі шпилькою на удачу і гроші

підготувати нову шпильку і спирт. Шпильку змочити спиртом (для дезінфекції), взяти в руки і вимовити першу частину змови (Під цифрою 1). Вколоти свій палець до крові і прочитати другу частину магічних слів (Під цифрою 2). Приколоти талісман удачі до свого одягу, з вивороту. Коли найсильніше будете потребувати удачі і везіння, торкайтеся до шпильці-талісману і промовляти:

«Удача зі мною».  

Текст змови шпильки на удачу:

Для цього ритуалу важлива таємниця. Не можна, щоб хтось бачив виконавця під час здійснення обряду. Закликати удачу також слід пошепки — щоб ніхто зі сторонніх не чув.

Змова на шпильку від суперниці

Ця змова на шпильку допоможе відвадити від чоловіка суперницю і зберегти сім’ю. Виконавиця (дружина) повинна знати ім’я розлучниці.

взяти нову шпильку і приколоти її до одягу свого чоловіка — на видному місці. Вимовити змову:

Заговорена шпилька проявить свою дію, коли чоловік помітить її на своєму одязі і зніме власними руками. Дружина може в цьому «допомогти» — як би випадково вказати йому на приколотий аксесуар.

Цим змовою-остудити можуть скористатися і дівчата не заміжні, але складаються у відносинах з молодою людиною. Булавка допоможе врятувати пару, якщо їй загрожує розрив через суперниці.

Можливі наслідки застосування змови на шпильку

Будь-яка людина, що має хоч найменше уявлення про магію, знає, що проведення чаклунських ритуалів може обернутися певними наслідками для виконавця. Чим же загрожує виконання змови на шпильку?

 • Якщо змову на шпильку проробляється із захисною метою, то від обрядів такого характеру негативних наслідків не очікується, так як вони спочатку спрямовані на боротьбу зі злом, що походить від недоброзичливців.
 • У разі застосування змови на шпильку з метою залучення удачі і грошей (Особливо в сфері фінансів і праці), виконавець через деякий час може зіткнутися (але не обов’язково) з великої грошової втратою, або погіршенням здоров’я — таким чином вищі сили беруть оплату за надану допомогу і сприяння.

В цілому, змови і обряди на шпильку відносяться до білої магії, тому вважаються досить безпечними для самостійного використання.

Якщо шпилька застосовується з метою нашкодити

Одна з характерних особливостей англійської шпильки як магічного атрибуту — властивість поглинати негативну енергетику і натомість виділяти енергію позитивну. Буває, що шпилька в магії використовується для проведення обрядів зі злим умислом, щоб нашкодити. Відразу хочу попередити, що подібні ритуали нічого хорошого виконавця не принесуть. Так, він досягне, можливо, своєї мети, і жертва постраждає від його дій. Але незабаром створене зло повернеться до нього назад, але в багато разів збільшеному розмірі — такий закон карми.

Тому категорично не раджу використовувати змову на шпильку для здійснення помсти. Якщо вас буквально розриває від зла — заспокойтеся, подумайте, постарайтеся пробачити свого кривдника і не плямувати свою долю зв’язком з темним чаклунством. Залиште чорну магію для професіоналів. Будьте впевнені, що фортуна сама за вас помститься.

Ссылка на основную публикацию