Змова на щастя — як читати щоб подіяв?

Кожна людина хоче бути щасливою. Але не всі знають, як правильно читати змову на щастя, щоб воно прийшло у ваше життя. Поділимося найефективнішими способами.

Правила та рекомендації

Психологи і езотерики вважають, що для того, щоб стати щасливим, недостатньо докладати всіх можливих зусиль. Необхідний також правильний настрій — позитивне мислення, віра в краще і відсутність негативних емоцій.

Змови на щастя є своєрідною афірмації, повторюючи яку, ви зможете залучити щастя в своє життя. Але читання магічного тексту може бути недостатньо. Щоб ритуал точно подіяв, необхідно слідувати таким радам:

  1. Позбавтеся від негативних емоцій. Образа, гнів, заздрість, ненависть отруюють ваше життя і вбивають шанси стати щасливим. Цим емоціям необхідно дати вихід і позбутися від них. Вибачте кривдників, поменше критикуйте і сперечайтеся, навчитеся відноситься до будь-яких ситуацій позитивно
  2. Навчіться бути щасливим самостійно. Якщо ваше щастя залежить від чогось або когось, ви ніколи не станете щасливим. Якщо ви відчуваєте себе добре тільки якщо у вас є кохана людина, гроші, то, коли ви їх втратите, піде і щастя. Потрібно вміти бути щасливим і наповненим енергією навіть на самоті. У цьому допоможуть улюблену справу, хобі, захоплення, насичене проведення часу. Оточіть себе однодумцями
  3. Важливу роль відіграє оточення. Якщо ваші друзі і родичі часто зляться, скаржаться на життя, пліткують і поводяться негідно, спілкування з ними краще скоротити до мінімуму. Оточуйте себе успішними і щасливими людьми, які є для вас прикладом і можуть навчити позитивному мисленню
  4. Змови необхідно читати в спокійному і розслабленому стані. Але при цьому ви повинні бути максимально сконцентровані на тому, що хочете отримати. Під час читання змови на щастя уявіть, що ви вже щасливі — і удача прийде, а мрії почнуть збуватися

Далі розповімо про найефективніших магічних обрядів, які допоможуть стати і завжди бути щасливим.

Сильні магічні змови

З трьома ключами

Для того, щоб зробити цей магічний ритуал, вам знадобляться три ключа. Важливо, щоб вони відкривали різні замки. Не має значення нові це, щойно куплені ключі або використані раніше.

Читайте змову в повний місяць або на зростаючу Місяць. У цей період місячна енергія найбільш сприятлива для залучення щастя в життя.

Опівночі встаньте біля вікна, візьміть в одну руку ключі, а в іншу — довгу нитку. Сконцентруйтеся і уявіть те, що хочете отримати. Деякий час малюйте в уяві образи ваше майбутнє щасливе життя.

Потім повісьте ключі на нитку, зав’яжіть її в вузол і прочитайте текст змови:

Текст потрібно вимовити тричі. Після здійснення обряду повісьте в’язку ключів над узголів’ям ліжка. Протягом місяця ваше життя почне змінюватися на краще.

Важливо: не можна використовувати для обряду ключі, які ви підібрали на вулиці. Існує невелика ймовірність того, що їх вже використовували в магічних цілях, тому вони можуть нашкодити.

Змова «12 апостолів»

Ця змова читають в церкві, тому він підходить тільки віруючим людям. Атеїстам читати такий текст не можна — він не тільки не подіє, але і може нашкодити.

Здійснювати ритуал можна в будь-який день, незалежно від фаз Місяця.

Вам потрібно прийти до церкви вранці, поставити свічки кожному з дванадцяти апостолів. Після цього ви повинні прийти додому і прочитати наступні слова:

Прочитайте священні слова тричі. Щоб змову подіяв, намагайтеся утримуватися від негативних емоцій, не лихословити, не вживати спиртні напої протягом сорока днів. Бажано в цей період дотримуватися суворого посту.

Дивіться відео про те, як правильно читати змови для залучення щастя і удачі в життя:

З двома дзеркалами

Для здійснення магічного обряду можна використовувати дзеркала. Дзеркало здавна вважалося предметом, наділеним сильними магічними властивостями. Тому вони підсилюють дію будь-якого змови.

Вам знадобляться церковна свічка і два невеликих дзеркала. Обряд проводиться опівночі, в ніч з суботи на неділю.

Свічку запаліть і поставте перед собою. Дзеркала розмістіть таким чином: одне має стояти позаду вас, друге — попереду так, щоб ви бачили відображення себе і полум’я свічки.

Сконцентруйтеся, дивлячись на вогник свічки і чітко скажіть наступні слова:

Текст необхідно вимовити тричі, не роблячи пауз і не запинаючись. Краще завчіть його заздалегідь, щоб все пройшло гладко. Після завершення обряду дочекайтеся, поки свічка повністю догорить і згасне. Віск необхідно зібрати і заховати в затишному місці.

Змова точно подіє, якщо на ранок після ритуалу ви відвідаєте церкву і поставите свічку Богородиці. Поступово ви відчуєте себе щасливим.

На світанку

Це найпотужніший варіант змови на щастя. Він допомагає навіть в самих безнадійних ситуаціях, коли здається, що надії на щастя вже зовсім не залишилося.

Читати текст необхідно на світанку, щодня, протягом 90 днів:

Вимовляєте заповітні слова, тільки прокинувшись, натщесерце. Після читання змови можна випити склянку води, а поснідати допускається через дві години. Якщо ви будете щодня, без єдиного пропуску читати цю змову, смуток і депресія пройдуть, а щастя непомітно і тихо увійде у ваше життя.

важливо: ефективність магічних ритуалів безпосередньо залежить від того, наскільки сильно ви вірите в чарівну силу змов. Якщо налаштовані скептично, навіть не пробуйте — не допоможе.

Ссылка на основную публикацию