Змова на секс з коханим або дівчиною

Магія здатна впливати на багато сфер людського життя, інтимна сторона відносин — не виняток. Багато жінок і чоловіки, щоб стати до своєї коханої людини фізично ще ближче, часто звертаються до допомоги привороту, читають змову на секс.

Особливості, призначення та принцип роботи змови на секс

Змовою на секс називається магічний вплив, що сприяє створенню сексуального потягу і встановлення інтимних контактів з об’єктом свого фізичного інтересу. Мета його — розпалювання пристрасті і пробудження лібідо.

Обряд робить прямий вплив на ставлення об’єкта до виконавця, на пов’язані з ним бажання і сексуальну активність. Статевий потяг, викликане цим видом чаклунського заклинання, може носити тимчасовий або постійний характер — в залежності від сили застосованого тексту. Дія змови на секс поширюється тільки на інтимну сферу і не зачіпає інші аспекти людського життя.

Так як змова стосується безпосередньо самої особистої боку відносин між людьми, то і вимовляти його повинен особисто сам виконавець. Хто може скористатися змовою на секс? В першу чергу, це люди, які бажають вступити в сексуальний контакт з об’єктом свого жадання. Також заклинання може бути корисно подружжю, в якій вщухли статевий потяг і пристрасть, а також парам, відносини яких зазнають складний період.

Відмінність змови на секс від привороту

Не варто плутати змову на секс з сексуальною прив’язкою або приворотом. Змова характеризується легшим впливом на об’єкт і спрямований тільки на фізичний аспект любові, свідомості і почуття жертви його вплив не стосується.

Заклинання допомагає отримати від бажаного людини секс і нічого більше. Застосовуючи цей ритуал, не варто сподіватися на те, що вийде створити сім’ю з об’єктом своєї пристрасті.

В якійсь мірі, змова на секс можна назвати різновидом легкого привороту без наслідків — не надаючи серйозного дії, він просто дасть можливість добре провести час з цікавлять людиною.

Переваги та недоліки змови на секс

Змова на секс підвищує якість близькості між людьми, навіть якщо за їх плечима немає багатого сексуального досвіду. Крім цього, він допомагає усунути фізіологічні та психологічні проблеми, пов’язані з областю інтиму.

Змова на секс практично не здатний викликати які-небудь побічні ефекти від звернення до магії. Йому не властиво пригнічувати волю своєї жертви. Без ризику його можуть застосовувати вільні від відносин люди — природно, на адресу таких же вільних, які не перебувають у шлюбі або в парі, осіб.

У даного обряду можна виділити ряд переваг:

  • висока швидкість дії і якісний ефект. Результат від застосування деяких змов на секс може наступити вже через кілька годин після проведення обряду;
  • простота виконання. Виконання більшості змов на секс характеризується нескладної технікою і не вимагає застосування будь-яких рідкісних і незвичайних компонентів;
  • тривалість дії. Період дії змови на секс коливається від декількох годин до одного року, максимум. Це безсумнівний плюс для виконавців, які бажають лише приємних, ні до чого не зобов’язують сексуальних відносин з об’єктом свого інтересу;
  • позитивний вплив на партнерів. Змова сприятливо впливає на гостроту фізичного насолоди, допомагає пізнати всі грані сексуального задоволення.

Змова на секс проте не позбавлений і своїх мінусів. Він не діє на людину, яка відчуває до виконавця ненависть і антипатію. Також відносно слабко впливає обряд і на представниць жіночої статі — з огляду на їх наявності у них більш суворих і високих, порівняно з чоловіками, моральних принципів і особистих міркувань.

Доступні і результативні змови на секс

Змови на секс читати рекомендується на зростаючому місяці, щоб фаза нічного світила сприяла зростанню сексуального бажання. Бажано також робити це в день Венери — в п’ятницю, так як ім’я П’ятниця вважається днем ??сімейної та любовної магії.

Змова на секс для чоловіка і дружини

Це заклинання допоможе в тих випадках, коли минула пристрасть між подружжям почала згасати, а секс з партнером по шлюбу став рідкістю. Змова читати повинна дружина, при світлі запаленою церковної свічки, поставленої в головах подружньому ліжку. Треба, щоб чоловік в цей час спав, а дружина спочатку лягла поруч і тільки потім прочитала заклинання:

«Розпалює і займисті силою чарівництва шалену пристрасть і ніжну чуттєвість всередині Божих рабів (Імена чоловіка і дружини). Нехай в цю ніч і інші паморочить і п’янить пристрасть та головує над розумом. Нехай ноги Божого раба (Ім’я чоловіка) тремтять, сохнуть губи, руки до Божої рабі (Ім’я дружини) тягнуться. Нехай я для нього стану самої великою мрією, найсильнішим бажанням. Нехай так буде віднині і назавжди. Амінь «.

Слова потрібно прошепотіти 7 разів, за цей час свічка повинна до кінця догоріти.

Універсальний змову на розпалювання сексуальної пристрасті

Досить сильний бунт, відповідний для домашнього застосування як дівчатами, так і хлопцями. Вимовляти текст необхідно біля відкритого вогню (багаття, камін, піч, запалена свічка). Слова змови:

«Жадання і пристрасть внизу живота розпалюю. Нехай це потяг до розуму піднімається і його п’янить, верх над тілом візьме. Нехай в Божому рабі (Божої рабі) (Ім’я) пристрасть горить і сильне сексуальне бажання, загасити яке тільки я зможу. хоче (Ім’я) тіло моє так, що підкошуються ноги, висихають губи, темніє в очах. Обом нам в запалі пристрасті палати, насолода невимовне випробувати. Як вогонь горить, так пече він кістки (Ім’я), притягує його до мене. Амінь «.

Сильний змову на секс — на сіль і воду

Один з найсильніших змов на секс, який може подіяти і в тих випадках, коли між чоловіком і жінкою справа ще не доходила до статевого контакту.

Для здійснення змови знадобляться: свіжа фотографія обранця (без сторонніх людей, тварин), жменя солі, 7 крапель води, піала (блюдце).

Суть обряду: в піалу капнути 7 крапель води, туди ж кинути жменю солі і прочитати тричі змову:

«Як вода без залишку віддає себе солі, як сіль водою повністю насичується, так нехай і мій улюблений, Божий раб (ім’я обранця), мене, Божу рабу (своє ім’я), забажає. І поки він не візьме мене всю, чи не буде спокою йому. Амінь «.

Цією сіллю далі рівномірно посипати фотознімок свого коханого, помістити фотографію в такому положенні в потаємне місце і залишити до тих пір, поки не відбудеться інтимна близькість. Після цього сіль можна змити, а фото — зберігати далі.  

Змова з тривалим терміном дії

Це заклинання читається на червону нитку або стрічку, і від інших змов на секс відрізняється терміном дії, тривалість якого залежить повністю від волі виконавця.

Приготувавши заздалегідь червону нитку або стрічку, потрібно нашептати 7 раз на неї нижче даний змова, після кожного прочитаного рази зав’язуючи по одному вузлику. У результаті повинно вийти 7 вузликів. текст:

«Прив’язую Божого раба (Ім’я чоловіка) до Божої рабі (своє ім’я) міцно і надовго. Як не розв’яже ніхто ці вузли, так нехай ніхто і не розлучить. Нехай Божий раб (Ім’я чоловіка) лише про мене постійно думає і мріє, лише мене бажає. Нехай лише я буду йому миліше, красивіше і бажанішим інших. Нехай чоловіча сила Божого раба (Ім’я чоловіка) лише зі мною буде. Амінь «.

Заговорений нитку (стрічку) з вузликами потрібно заховати в скриньку, а шкатулку поставити в недоступне для сторонніх очей і рук місце в своєму будинку. Дія заклинання зберігається до тих пір, поки зав’язаними залишаються вузли.

Ссылка на основную публикацию