Змова на роботу — читати в домашніх умовах

Робота є одним з життєвих пріоритетів кожної людини. І, звичайно, кожен мріє про те, щоб посаду, яку він займає, була не тільки коханої, а й приносила фінансове благополуччя. А це дуже складно в нинішніх умовах високої конкуренції та економічної нестабільності. Складно, але не для тих, хто знайомий з магічними молитвами і змовами для отримання хорошої і високооплачуваної роботи.

Як читати змову на роботу: від того, як її знайти і до закріплення на новому місці — ви дізнаєтеся в цій статті.

Як читати правильно змову на роботу в домашніх умовах

Змов на роботу існує безліч. Діють вони по-різному: допомагають у пошуках роботи, сприяють отриманню посади, дарують удачу, забезпечують підвищення зарплати або кар’єрне зростання. Об’єднують їх усіх загальні принципи виконання:

  • час читання — фаза зростаючого Місяця. Зростання світила гарантує успіх в робочих справах. Кращий день для змови на роботу — субота. Обряди, розраховані на кар’єрне зростання, підвищення зарплати або отримання премії рекомендується читати в середу (день володіє сильною грошової енергетикою).
  • віра в силу змови обов’язково, щоб магічний обряд подіяв в потрібному напрямку. При найменшому сумніві і невпевненості у власних силах змова буде марний;
  • секретність. Про ритуалі нікому розповідати не можна, навіть якщо нова посада вже в ваших руках — чужа енергетика може привести до перешкод.

І пам’ятайте про те, що змова націлений тільки допомогти вам знайти високооплачувану роботу, а не піднести її на блюдечку з блакитною облямівкою. Вся відповідальність за пошукам і отримання посади цілком лягає на ваші плечі, і від ваших лише дій буде залежати кінцевий результат.

Дієві обряди для отримання роботи та успішної кар’єри

Сильний змову щоб знайти хорошу роботу

Ритуал використовується в тому випадку, коли довгі пошуки роботи не одержує успіхом. На молодика або зростаючу Місяць потрібно купити новий носову хустинку білого кольору і в той же день його заговорити:

«Шепочу-зашептиваю: буде Божому рабові (своє ім’я) в дорозі удача, в роботі успіхи. Куди піду — роботу там і знайду. Відмов мені не бачити, слова «ні» не слухати. Амінь! «

Змова вимовляється 7 разів. Носовичок після цього носиться з собою як талісман. Протягом першого місяця повинні зважитися всі проблеми з пошуком місця і працевлаштуванням.

Для проходження співбесіди

Читається перед співбесідою з потенційним начальником, допомагає завоювати його прихильність з перших хвилин бесіди. Змова вимовляється 3 рази перед входом в кабінет керівника.

«Іду я до бар, чи не малі та не старий. Іду найнятися і господареві здатися. Особа моє йому мило, душа моя не постять. Все б на мене дивувалися, господарі посміхалися та слова мої тішилися. Прогнати він не зможе хрещену душу. Господи Ісусе, Боже наш, помилуй нас усіх в будь-яку годину. Амінь «.

Щоб на роботі було все добре

Коли нова робота у вас кишені, ви повинні постаратися влитися в новий колектив і успішно справлятися зі своїми обов’язками, щоб витримати випробувальний термін. Для такого випадку підійде даний змова від неприємностей на роботі. Читати його потрібно кілька днів поспіль, перед виходом з дому, або по шляху на роботу. текст:

«Іду, як успішний ловець, увійду я, як сміливий купець. Я лев, я вовк, я лисиць, всюди мені сходи. Хтось, може, інших нижче, я ж усюди і завжди всіх вище. Нехай мене люблять і шанують, на посаду високу запрошують. Всі слова, сказані мною, будьте міцні і ліплення. Амінь «.

Ще один сильний бунт дивіться в цьому відео:

Від причіпок начальника

Вимовляється в спину начальника. текст:

«Є губи у мене, є зуби у мене. Губами — виїдають, зубами — вигризати зло всяке і Базікала всякі. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь «.

Щоб знайти роботу з великою зарплатою

Хтось шукає просто джерело заробітку, а хтось намагається знайти високооплачувану роботу. Людям, які належать до другої групи, раджу скористатися даними змовою:

«Белун-батько, монет зі своєї торби переді мною розпорош. Послужити дай і заробити. Прошу не подарунків, прошу заслуженого, знайти допоможи работенку по плечу і калитці «.

Від недоброзичливців на робочому місці

Читається, коли хтось із колег не дає вам спокою на роботі, заздрить і підставляє, бажає вам зла. Для здійснення обряду потрібно купити в середовище, не торгуючись, склянку меду. На молодика мед розчиняється в теплій воді, при цьому заговорюється:

«Народ ласий до нього. Нехай так само і мене всі люблять, хлібом-сіллю годують. У будинок запускають, за стіл саджають, солодке вино наливають так пишні пироги подають. В уста і щоки цілують, ласкою балують. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь! «

Водичкою з медом миють своє обличчя 12 днів поспіль.

Для підвищення зарплати

Мета обряду — допомогти у підвищенні заробітної плати, в крайньому випадку — в отриманні премії. Заговорюється монета будь-якого номіналу, яка згодом кладеться на робочому місці виконавця. Її кладуть так, щоб вона не впадала стороннім в очі. Також ніхто не повинен забрати монетку. текст:

«Спасибі, Господи: я ловлю рибу, а Ти улов мені посилаєш. Нехай улов мій приростає та багатством розквітає, щоб не знати і грошей не брати до уваги. Мене Господь не забуде, добро до мене на славу Господа прибуде. амінь — 3 рази«.

Щоб допомогти іншим людям

Використовується, коли необхідно допомогти своїм рідним і близьким працевлаштуватися. Читається на їжу, яку подається потребує роботі людині.

«Ділюся своєю силою і своїм світлом. Нехай знайде серцю милий, що шукає. Нехай знайде бажане і приверне щасливе. Зрадіє душа його — і моя душа зрадіє. Міцний мій змова, як моя любов «.

Ссылка на основную публикацию