Змова на ріст волосся на голові і від їх випадання

Волосся в давнину приписували дуже важливу роль. Вважалося, що саме через них організм людини отримує духовну енергію з космосу. Саме з цієї причини до свого волосся люди ставилися дуже дбайливо, не довіряли їх чужим людям.

Це пов’язано з тим, що волосся зберігають в собі енергетичний відбиток свого володаря, тому часто виступають артефактом у всіляких магічних обрядах.

Магія використовувалася нашими предками і для підтримки здоров’я шевелюри. Втім, різні молитви і замовляння на ріст волосся і в наші дні не втратили своєї актуальності, особливо серед представниць слабкої статі.

Доглянуті і красиві волосся виступають одним із складових зовнішньої краси будь-якої дами. Однак жінок, які можуть похвалитися пышущими абсолютним здоров’ям локонами, досить мало. Волосся – одна з найбільш проблемних частин людського тіла. Нерідко вони показують свій примхливий характер і тоді, коли догляд за ними здійснюється навіть за допомогою самих дорогих професійних засобів. Чому б у такі моменти не згадати безцінний досвід наших предків і звернутися до магічних замовлянь, які активно практикували ще наші прабабусі? Такі замовляння допомагали їм усунути всі проблеми, які заважають нормальному росту волосся: укріплювали, наділяли їх силою, об’ємом і густиною, зводили випаданню до мінімуму.

Зміст

Загальні рекомендації по застосуванню замовлянь

Обряди і змови – абсолютно безпечне магічний вплив. Подібно усім ритуалам, розрахованим на приріст чого-небудь, молитви на ріст волосся зазвичай вимовляють у фазу зростання місяця. Особливо сильними і швидкодіючими вважаються ритуали, в яких слова читаються на воду або настій з лікарських трав. Ще одна характерна особливість цих змов – багаторазовість використання: періодичне їх повторення дозволяє закріпити кінцевий результат. Якщо обряд передбачає використання гребінця, то потрібно обов’язково подбати про те, щоб вона була виготовлена з натуральних матеріалів.

Неодмінна умова результативності ритуалів – серйозне ставлення до нього і віра в його силу. Всі вимоги, які даються в інструкції до ритуалу, повинні неухильно виконуватися. Ефективність змов і обрядів багаторазово підвищиться, якщо поєднувати їх з правильним доглядом за волоссям: застосовувати шампуні і бальзами, робити лікувальні маски, використовувати засоби народної медицини.

Змови для росту та від випадіння волосся

Універсальний спосіб молодий місяць

Змова вимовляється на молодий місяць. Попередньо потрібно купити нову гребінець, з натуральних матеріалів. Починайте читати замовляння на молодик і вимовте щодня – до повного місяця. Щовечора при місячному світлі розчісуйте волосся нової гребінцем, примовляючи:

“Скільки в засіках зерен, скільки в морі піску, скільки зірок на небі, нехай і моїх волосся буде не злічити. Амінь!»

Через місяць змова ритуал можна повторити для його закріплення.

Простий змова на ріст волосся для новачків

Слова, дані нижче, вимовляються в період зростання місяця, в понеділок. Після заходу сонця відкрийте вікно, сядьте проти нього, розчісуйте свої локони і вимовляєте:

“Як іде світло до сонечка, як йде поле до зернятка, а тім’я – до гребінця, так і йдуть волосся до волоска у раби Божої (своє ім’я). Волосся, ростіть, силою набирайтеся. Амінь!»

На яйце

Потрібно взяти звичайне куряче яйце і заговорити, після чого його жовтком помити голову. Інший варіант – читати текст безпосередньо в процесі миття волосся жовтком. Текст:

“Богородиця Марія йшла так до річки прийшла. Коси свої розпустила, голову помила. Яйця Великдень славити допомагають, нехай і мої коси яйця укріплюють. Амінь!»

Старовинне замовляння від випадіння волосся

Для початку потрібно приготувати відвар з лікарських трав, найкраще зі свіжої кропиви. Кропиву можна замінити відваром з ромашки або коренів лопуха.

При приготуванні відвару промовте заклинання:

“Сонце і роса, сили землі і небеса – все траву живить. Сила трави – у воду, вода – в волосся. Як сильні травинки, так і мої волосся густі і шовковисті, вологою природи і теплом живі. Нехай все, що в траві, у волосся мої увійде! Щоб кожен милувався ними, густотою волосся раби Божої (своє ім’я) зачарувався. Амінь!»

Заговоренным відваром потрібно полоскати волосся після кожного миття. Ваша шевелюра зміниться вже через місяць застосування магічного змови.

Ще одні магічний ритуал дивіться у цьому відео:

Змова для швидкого росту волосся

Читається на прибуває місяць, після заходу сонця. У ємність наберіть води, на дно покладіть невелике дзеркало – так, щоб у ньому бачити своє відображення. Дивіться у дзеркальце, вимовляєте слова змови і змочуйте водою свої волосся зверху вниз:

“Рости мій волосся, як у полі колос. Від сухості не ломайся, силою від дощу і землі набирайся. Ти, волосся, в гнізді селись та там і роись, щоб не секся у мене, раби Божої (своє ім’я). Ти рости, волосся, кріпись, і як мішок повний, лоснись. Вся моя чарівна сила, вся духовна воля в тобі, волосся, міститься. Тебе, волосся, не псує ані холодна вода, ані хвора голова, ні важка дума. Нехай волосся мої швидше ростуть, нехай спадають з моїх плечей, як колосы. Сонечко нехай їх зміцнює, вітер свіжий нехай їх очищає. А я, раба Божа (своє ім’я), буду вас оберігати. Ти, волосся, як молодий колос, ти ріс не для людей, а для мене – не на мить, не на годину, а на цілий вік. Пресвята Матінко Божа, своїм святим духом ти мене обведи, мене саму і мої волосся обереги, врятуй від ока заздріть і злого, на радість чужу бурчало, ззаду тільки глядящего. Сильні мої слова, чиста моя воля. Що сказала я – все збудеться. Амінь (3 рази)«.

Застосовуйте ці змови регулярно і скоро ви просто не дізнаєтеся свою шевелюру. Красиві, доглянуті і здорові волосся стануть не мрією, а реальністю.

Ссылка на основную публикацию