Змова на рассоркі і розлуку двох людей

Змови на рассоркі людей в якійсь мірі можна віднести до відворотного магії. Рассоркі викликає сильний розлад у стосунках між людьми і часто призводить до розлуки. Обряди на сварку найчастіше застосовуються в темній магії, а значить, можуть привести до негативних наслідків. Тому дуже важливо знати всі тонкощі роботи з ними, принцип їх дії, перш ніж виконувати їх самостійно.

Поняття про рассоркі, види і призначення обряду

Рассоркі — це магічний вплив на людей на енергетичному рівні, в результаті якого відбувається погіршення їх відносин і розлад. Залежно від застосовуваного змови, рассоркі може привести до холодного байдужості, великої сварці чи найсильнішою ненависті.

Рассоркі буває двох видів:

  • випадкова — нагадує пристріт, який виникає, коли третя особа надто захоплюється гармонійними відносинами двох людей або заздрить їм;
  • цілеспрямована — є частиною чорної магії і виконується навмисно.

Випадкові рассоркі характеризуються слабшим дією, їх легше зняти. Цілеспрямований ж змова зняттю піддається з великими труднощами, тому до самостійного виконання даного обряду раджу підійти з максимальною відповідальністю, ретельно обміркувати і зважити своє рішення.

Змова на розлуку може застосовуватися для усунення суперниці і повернення чоловіка в сім’ю, для руйнування подружніх відносин, для погіршення або розриву дружніх зв’язків, в ділових сфері (посварити партнерів по бізнесу, наприклад). Пам’ятайте, що подібні ритуали чреваті ризиком отримати відкат. Використовуйте змови на рассоркі тільки в разі крайньої необхідності.

Змови на розлуку на всі випадки життя

На чорну шерсть

Ритуал відноситься до сильних, зняти його — справа не з легких. Змова читається в фазу спаду Місяця, так як передбачає повне знищення зв’язків між людьми. Для проведення обряду підготуйте по клаптику шерсті чорної собаки і чорної кішки, також — чорну вовняну нитку.

Шерсть тварин зв’яжіть за допомогою чорної нитки, читаючи при цьому змову:

«Як кішка з собакою разом жити не можуть, кусаються, б’ються і ненавидять один одного, нехай так само і раби Божі (Імена тих, кого треба посварити) лаються, обзиваються і б’ються. Амінь! «

Заговорений і перев’язану ниткою шерсть підкиньте до будинку тих людей, на яких спрямована дія ритуалу. Якщо у вас вийде підкинути атрибут всередину будинку, то результат буде ще сильніше. Перші плоди змови проявляться вже протягом декількох тижнів.

Для рассоркі на суху гілку осики

Мета ритуалу — посварити і розлучити двох людей, довести їх відносини до розставання. Проводиться обряд на регресний місяць. Для проведення потрібно засохла осикова гілка. З гілочкою підходять до будинку жертв ритуалу, ламають її на дві частини і вимовляють змову:

«Чи не бути разом Божим слугам (Імена тих, кого треба посварити) так само, як і осики НЕ зростися тепер. Вам тепер дорога розійтися і ніколи не зійтися! «

Читається замовляння 3 рази, після чого виконавець повинен йти, не озираючись назад. Зламана гілка викидається в водойму. Ритуал відразу ж почне свою дію, перші результати помітні стануть протягом декількох тижнів.

Для рассоркі друзів

Ритуал виконується опівночі, в фазу спаду Місяця. Для його проведення будуть потрібні фотографії друзів, яких потрібно посварити, і чорна свічка.

Запаліть свічку, направте на фотографії всі свої негативні емоції, всю злість і ненависть, щоб негативна енергія передалася тим, хто зображений на фотознімках.

При цьому читайте змову:

«Як ви, (імена друзів), друзі і товариші, всюди разом ходили, горе і радість між собою ділили. Відтепер і назавжди вам разом не сидіти, в очі один одному не дивитися, поруч не бути, не їсти, не пити, а лише ворогами ходити. Амінь! «

Після того, як змова буде виголошено, фотографії товаришів потрібно розірвати на дрібні клаптики і спалити на полум’ї свічки. Рассоркі відразу ж почне впливати на дружні відносини жертв.

Для розлуки подруг

Обряд можна виконувати в будь-який час доби, на регресний місяць. Знадобляться фотографії подруг і свічка (бажано, чорна). Запаліть свічку від сірника, складіть фотознімки один до одного обличчям і підпаліть їх від полум’я свічки. Як тільки вони будуть світитися, прочитайте змову:

«Ішна-Апа, скористаюся твоєю силою. Як ці особи згорять, так і один одного зненавидять з твоєю допомогою. Нехай відтепер так і буде, нехай ненависть лише між ними буде. А ти користуйтеся їх, як заманеться, — я не буду проти «.

Повторюється змова 3 рази. Що залишився після спалення попіл від фотографій потрібно зібрати і пустити за вітром на вулиці. Залишки свічки також утилізувати.

на голки

Ритуал виконується на заході сонця, в безлюдному місці, 3 рази поспіль — у вівторок, четвер, суботу. Для його виконання підготуйте 7 нових голок і клубок чорної пряжі (весь набір — в трьох примірниках, т. Е. 21 голка і 3 клубка), а також кусачки.

Викопайте невелику яму, кусачками відкусите від голок вушка і киньте їх в ямку. Голки застроміть в клубок і теж опустіть в викопану яму. Яму засипте землею і 3 рази прочитайте змову:

«Коли вушка до голок цим приростуть назад, тоді лише раб Божий (чоловіче ім’я) і раба Божа (жіноче ім’я) будуть разом. Тоді лише спокій вони знайдуть, один одного пробачать і знову полюблять. А до тих пір їм разом не бути, чи не ладнати їм і не любити, сваритися і битися, не прощати і не заспокоюватися. Нехай буде так! Амінь! «

Промовляючи слова змови, максимально зосередьтеся на своєму бажанні посварити двох людей, вкладіть в обряд все негативні емоції. Дуже скоро ви помітите його результат.

Ще один спосіб рассоркі на луці дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию