Змова на продаж товару — як читати, приклади

Якщо ви пов’язані зі сферою торгівлі, то напевно хочете якомога швидше продати свій товар за вигідною ціною, отримавши при цьому гарний виторг. На допомогу в цьому випадку приходить магія — вам потрібно буде читати змову на продаж товару. У цій статті ми розповімо, як правильно торгові ритуали, а також наведемо приклади ефективних обрядів.

Правила роботи змов для продажу товарів

Щоб здійснюються вами магічні дії здобули потрібний ефект, вам слід дотримуватися певних правил, а саме:

  • Беззастережно вірте в дієвість змови. Наявність навіть незначних сумнівів легко зведе «ні» результат ритуалу.
  • Щиро насолоджуйтеся своєю справою, любите своїх покупців. Якщо ви насправді терпіти не можете людей, відчуваєте роздратування від процесу торгівлі — будь-які магічні дії будуть неефективними.
  • Звичайно, можна прочитати змову і з папірця, але найкраще, якщо ви вивчите його напам’ять. Читати потрібно в спокійному розміреному темпі, не поспішаючи і не збиваючись. В крайньому випадку, допускається переписати текст на листочок, але неприпустимо вимовляти текст з монітора або екрану мобільного телефону.
  • Коли обряд буде завершено, вам потрібно буде від щирого серця подякувати Сили, до яких ви зверталися (в деяких ритуалах з цією метою робиться відкуп).
  • Ідеальними днями тижня для виконання змов успішної торгівлі виступають середовища або субота. Кращий час — раніше ранок, місяць при цьому повинна бути в фазі зростання.

Рекомендації від Ванги

Ванга залишила після себе безліч корисних порад, зокрема, є і рекомендації, які забезпечують хорошу торгівлю і постійний потік клієнтів.

  1. Якщо ви бажаєте якомога швидше реалізувати товар, потрібно, щоб перша людина, яка до вас зайде, обов’язково щось купив. Ви не повинні скупитися — робіть знижку, а першою купюрою, отриманої від продажу, потрібно буде «помітити» весь інший товар.
  2. Важливий момент — в обов’язковому порядку дайте першому покупцеві здачу, навіть в тому випадку, якщо він дасть вам суму, що дорівнює вартості речі. Йому це ви можете піднести, як знижку або акцію. Таким чином, відбувається активація потоку грошової енергії.
  3. Чи не намагайтеся заподіяти будь-якої шкоди своїм конкурентам — пам’ятайте про те, що всі злі дії і навіть помисли неодмінно повернуться до вас назад.

А тепер перейдемо до прикладів перевірених змов для успішної торгівлі.

приклади змов

на монетку

Ваша діяльність пов’язана з постійною реалізацією товару? Тоді не зайвим буде підготувати для себе спеціальний талісман, який прискорить процес покупки як недорогих, так і цілком дорогих товарів — квартири, автомобіля і так далі.

Для обряду потрібно буде запастися монеткою, номінал якої складає 5 рублів. Час проведення ритуалу — зростаючий місяць. Візьміть монетку в праву руку і скажіть наступний текст:

«П’ятак Пятаковіч. Дай мені (тут скажіть ваше ім’я) удачу і без здачі. На нині і навіки, на нескінченно. Амінь ».

Кількість повторів повинно бути не менше, ніж дванадцять. Тепер монетка заряджена необхідною енергією і може використовуватися в якості талісмана. Вам потрібно завжди тримати її при собі (ідеальний варіант — покладіть її в окремій кишеньці гаманця).

На кісці зі свічок

Спочатку вам потрібно буде піти до церкви і придбати 3 свічки з воску. Потім вранці, перед виходом на роботу, слід запалити їх і на кожну свічку прочитати молитву «Отче Наш». Потім з’єднайте їх одне до одного, як ніби ви плетете косичку і розмістіть в свічнику. Після цього три рази скажіть такий чарівний текст:

Потім свічки гасяться за допомогою монети, робиться це все лівою рукою. Завершительная частина обряду — монетку і залишки свічки замаскувати десь на вашому робочому місці, при цьому монета має дивитися вгору решкою.

З наступного відео ви дізнаєтеся ще один дієвий обряд для успіху торгового бізнесу

Для залучення покупців на купюрі і нитки

До даного обряду можна вдатися в будь-які дні тижня, винятком є ??лише субота і числа тринадцять, двадцять два і двадцять сім. Важлива умова — в кімнаті під час обряду нікого не повинно бути.

Для ритуалу запасіться такими атрибутами:

  • паперової купюрою номіналом сто рублів;
  • червоною вовняною ниткою.

Необхідно на нитки сорок дев’ять разів відміряти довжину купюри, а потім відрізати її і намотати на зап’ясті на ліву руку. Кінці нитки загортаються вниз. Весь час, поки займаєтеся ниткою, слід вимовляти такі чарівні слова:

Мені гроші, мені торгівля.
Мені все.
А вам — товар і здача. Амінь.

Дуже скоро у вас не буде відбою від охочих придбати те, чим ви торгуєте.

Для продажу «залежавшегося» товару

Якщо у вас в магазині давно лежить якийсь товар, який не користується попитом, рекомендуємо вам скористатися таким обрядом.

Місце його проведення — ліс. Шукайте там мурашник, дістаньте з нього жменьку мурах.

Покладіть їх в пакет і віднесіть до свого робочого місця, потім висипте на нього, коли сказав таку промову:

Як мурашей в тому будинку
багато, стільки і покупців
для мого товару пішли мені,
Господь. Амінь.

Ритуал на дорогу річ

Якщо ви хочете продати якусь річ з високою вартістю, можна вдатися до потужного обряду на реалізацію бажаного.

Вам потрібно буде запастися ключем, який опускається в закипаючу воду. Необхідно гарненько його прокип’ятити. Поки ключ кипить — ви вимовляєте наклеп:

Вода, що залишилася після магічної маніпуляції, повинна бути злита в банку. Перед тим, як йти на роботу або перед укладанням угоди, Умийтесь в цій водиці свої руки.

Важливий момент! Коли вимовляєте текст обмови, обов’язково вкажіть точну назву продаваного предмета. Також зверніть свою увагу на той факт, що змова допоможе реалізувати тільки неживі предмети.

Тепер ви знаєте, за допомогою яких магічних дій можна збільшити приплив клієнтів і прискорити реалізацію товару. Не забувайте про те, що хороший продавець — це, перш за все, важливий продавець, який піклується про своїх клієнтів і працює на совість, а не тільки з метою отримання власної вигоди. Бажаємо вам успішних продажів і вдячних клієнтів!

Marissa

Ссылка на основную публикацию