Змова на продаж речі — читати самостійно

Кожна людина може зіткнутися з необхідністю продажу якоїсь речі. Всі продавці прагнуть зробити це якомога швидше і швидше отримати очікувану вигоду. Можна прискорити цей процес, якщо почати читати змову на продаж речі. Приклади ефективних обрядів для реалізації чого-небудь ми наведемо далі в статті.

Запорука успішної магії

Якщо ви хочете добитися бажаного результату змови, який буде вам до душі, необхідно строго слідувати всім розпорядженням його проведення.

  1. Наприклад, найважливіший пункт — обряд необхідно проводити в гордій самоті. Також забороняється ділитися з кимось про скоєних вами магічних діях.
  2. Зверніть увагу на те, що навіть після успішного продажу речі неприпустимо розповідати про обряд. Якщо ви знехтує цим пунктом — можете зіткнутися з малоприємними наслідками.
  3. Сприймати магію потрібно серйозно, в іншому випадку ви можете постраждати. Важливо, щоб ритуал проводився людьми, щиро вірять в магічні сили, які можуть концентруватися на бажаному і вкладають свою енергію в обряд по максимуму.
  4. Також слід враховувати і фазу місяця — ідеально, коли вона знаходиться у фазі росту.
  5. За три доби до проведення ритуалу потрібно відмовитися від вживання алкогольних напоїв (багато маги також припиняють їсти м’ясну їжу).

Тепер, коли ви знаєте правила читання обрядів, можна перейти до докладного огляду найефективніших варіантів.

Приклади змов для продажу речей

візуалізації

Багато людей сприймають візуалізацію несерйозно, ставляться до неї як до якогось розваги, а даремно. Наш мозок не здатний відрізнити реальні образи від плодів нашої уяви, тому, коли ми починаємо візуалізувати, він автоматично сприймає картинку як реальну і з часом вона дійсно втілюється в життя (за умови, що ви будете візуалізувати часто і представляти бажане в деталях).

Візуалізація також допоможе прискорити продаж будь-якої речі, але тільки якщо вона представлена ??в одному екземплярі.

Вам потрібно буде взяти предмет, який ви бажаєте продати, обома руками (якщо це неможливо через його великого розміру, то просто доторкніться до речі двома руками). Вдивіться в цей предмет, розгляньте його з усіх ракурсів, уважно вивчіть всі деталі. При цьому уявляйте, як він привертає увагу великої кількості людей, як покупці зацікавлене його розглядають, бажають зробити покупку.

При бажанні можна представляти навіть передбачувані діалоги з покупцями. Обов’язково встановіть на річ конкретну вартість, за яку ви згодні її продати.

Важливий момент — щоб вас ніхто не турбував під час проведення обряду і щоб ви перебували в позитивному настрої.

Коли ви закінчите візуалізацію, потрібно буде тричі перехрестити предмет і сказати:

 «Що задумав, то і отримаю! Амінь! »

На убуваючу місяць

Виконується змову на убуваючу місяць. Вам потрібно буде вимовити наступний текст:

Врахуйте, що цей обряд для швидкого продажу ефективний виключно для неживих предметів. З його допомогою ви не зможете продати тварину, для цієї мети доведеться скористатися іншим змовою.

На хороший прибуток

Якщо вам потрібно збути якийсь предмет і ви хочете отримати за нього непогану виручку, візьміть воскову свічку, постукайте по продаваної речі і скажіть такий наклеп:

Наклеп читається 7 разів. В кінці вам потрібно буде дочекатися повного прогорання свічки. Сам ритуал виконується протягом трьох днів (поспіль). Дуже скоро знайдеться покупець на ваш товар.

Простий ритуал з товаром

Якщо ви вже довго намагаєтеся реалізувати якийсь товар, але це у вас ніяк не виходить, потрібно встати поруч з ним, закрити очі і читати наступний змову на продаж речей:

Ритуал з ключем

Ключ традиційно виступає символом відкритості і швидкого продажу. Тому існують різні потужні змови, які допомагають продавати земельні ділянки та іншу нерухомість.

Щоб виконати ефективний обряд на продаж майна з ключем, вам потрібно буде запастися наступними предметами:

  • Ключем. Саме він грає головну роль в цьому обряді. Можете підготувати ключ будь-якого розміру і дизайну, це не зробить ніякого значення на силу змови.
  • Водою. Не беріть для обряду звичайну водопровідну воду. Ідеальним варіантом стане очищена вода з джерела або талого льоду, яку легко зробити самостійно.
  • Вогнетривкої посудом.
  • Ємністю для води (скляній або керамічної).

Час проведення ритуалу — прибуває Місяць. Закип’ятіть воду, щоб на ній утворилися бульбашки, потім покладіть в неї ключ. Утворюється пар, на який потрібно буде дев’ять разів проговорити особливий текст:

Після цього залиште воду охолонути, ключ нехай залишається в каструльці. Потім його потрібно буде вийняти і сховати в затишне місце, в яке маєте доступ тільки ви, а воду акуратно перелити в заздалегідь приготовлену ємність зі скла або глини.

Коли почнуть з’являтися покупці, побризкати заговореної водою річ, а також помийте в ній руки. Ці дії допоможуть вам швидко реалізувати бажане за тією вартістю, яка вас повністю задовольнить.

Після успішного продажу не потрібно викидати ключ, він стане вашим талісманом і його можна буде застосувати для інших магічних ритуалів.

Змова допоможе вам прискорити процес реалізації якихось предметів або майна. Але не рекомендуємо вам зловживати магією, звертайтеся до неї тільки в тих випадках, коли інші методи не діють і в цьому є гостра необхідність.

Перегляньте також наступне відео, в якому розповідаються правила успішної торгівлі і покупки

Marissa

Ссылка на основную публикацию