Змова на продаж машини — читати самостійно

Продаж автомобіля зараз – звичайна справа. Кожен продавець бажає продати свій транспортний засіб як можна вигідніше і швидше, а покупець прагне купити таку машину, щоб і душу радувала, і була якісною, не ламалася, і за привабливою ціною. Видно, що два учасника угоди переслідують зовсім різні цілі, з-за чого автомобіль може тривалий час перебувати в продажу і залишатися незатребуваним.

Значно прискорити процес можуть допомогти спеціальні магічні замовляння на продаж машини. Читати їх повинен власник транспортного засобу, який вирішив знайти для своєї «ластівки» нового господаря.

Особливості застосування змови на продаж автомобіля

Замовляння на продаж авто вважаються відносно молодим ритуалом. Вони стали застосовуватися лише з появою машин, і з тих пір допомогли чималій кількості автовласників. Однак існують і молитви, які можна вважати прообразом цих змов (деякі з них будуть наведені нижче). Вони використовувалися ще в давнину з метою продажу будь-якого засобу пересування (вози, упряжки, карети і навіть їздових коней). Старовинні молитви за своєю природою більш універсальні і підходять для продажу не тільки автомобіля, але і все, що можна вважати транспортом.

Риуталы на продаж машини є безпечним видом магічного впливу. Вони не пригнічують волю потенційного покупця, не змушують його насильно придбати продаваний автомобіль. Мета ритуалів такого характеру – лише залучити платоспроможних покупців і, тим самим, прискорити операцію.

Щоб правильно спрацював змова на продаж машини, читати продавець повинен з дотриманням деяких умов:

  • ефективним виходить ритуал, якщо проводити його, коли місяць іде на спад. Зменшення місяця сприяє швидкій реалізації продаваної машини;
  • вигідною буде угода для продавця, якщо змова він прочитає в середу – цей день вважається в грошовому плані найбільш сприятливим;
  • змова буде безсилий, якщо виконавець (продавець машини) сумнівається в силі магічного впливу і не вірить в успішний результат операції;
  • будь ритуал – це таїнство, тому конфіденційність – обов’язкова умова, навіть при позитивному результаті.

Крім усього перерахованого вище, корисно заздалегідь окропити продану машину освяченою водою. Коли з’являться потенційні покупці, автомобіль потрібно показувати їм тільки при денному світлі. І якщо навіть перші клієнти відмовляться від купівлі, продавець ні в якому разі не повинен втрачати позитивний настрій. Перша невдача – не привід для відчаю. Потрібно обов’язково зберігати впевненість в успішності угоди, і тоді все неодмінно вийде.

 Спеціальні замовляння і молитву для продажу автомобіля

Простий змова

Продається автомобіль обійдіть навколо 3 рази, рухаючись за годинниковою стрілкою. При цьому вимовляєте дані нижче магічні слова, повторивши рівно стільки разів, скільки буде потрібно на 3 повних обходу. Текст:

“Як я ходжу навколо своєї машини, так і покупці ходити навколо неї будуть товпитися і хотіти купити. Власника собі притягни нового та з грошима».

Старовинне замовляння перед зустріччю з покупцем

Даний змова – один з найдавніших і сильних. За допомогою нього можна продати будь-який засіб пересування, а автомобіль – в тому числі. Магічні слова необхідно попередньо вивчити напам’ять і читати при будь-яких діях, що мають пряме відношення до операції (подача оголошення, телефонні переговори з клієнтами, зустріч з потенційним покупцем та інше). Текст наступний:

“По ясному небу віз мчала, птиця в упряжку її запряглась. Всякий, хто ту колісницю бачив, одразу нею заволодіти бажав. У снах своїх шукав, днем спокою не знав. Нехай так і чесної народ все, що б я не пропонував, бажав, хотів і у мене купував. За небесну мою птицю, за залізну колісницю. Ключ, замок, мову. Амінь!»

Сильний змова на ключі

У цьому відео ви можете побачити ще один потужний спосіб змови на ключі від машини:

Старовинний обряд на продаж

Цей древній ритуал може використовуватися при продажу будь-якого товару. Для його виконання потрібно заздалегідь підготувати трохи натурального меду, мелені червоний і чорний перець. В понеділок до обіду, мед потрібно додати по щіпці обох видів перцю і добре перемішати, вимовляючи змова:

“Як бджола до меду, як муха до гострого, як молодець до дівчини, як до сонця птах, так і покупець до мене прагне. Тільки смажу поріг – як стукає з мішком монет, дати просить моя відповідь. І другий вже біжить: товаром він дорожить. Та й третій на порозі: перебиває ціну і дороги. Помиріться, не бийтеся. Хто потрійну ціну дасть, того і товар. Амінь».

Цією сумішшю мажуть поріг у двері водія – перед тим, як прийде клієнт подивитися автомобіль. Ритуал дає швидкі результати, привертає потрібного покупця.

Замовляння на воду для продажу машини від Ванги

Заговорюється вода, яку потім потрібно самостійно помити продану машину. Текст:

“З коня весь бруд змиваю, та на торг його самого виставляю. Хто за коня більше грошей дасть, тому його і продам. Нехай кожен іншого багатші купці прийдуть, за мого коня ведуть торг».

Якщо в процесі миття машини треба буде поміняти воду на чисту, нову порцію води теж слід заговорити. Корисно закликати до себе в помічники візуалізацію: уявляти, як буде продаватися машина, як сподобається покупцеві, який вигідною угода виявиться для гаманця продавця.

Ссылка на основную публикацию