Змова на продаж квартири з ключем — читаємо в домашніх умовах

З квартирним питанням хоча б раз в житті стикається кожна людина. Можна, звичайно, залучити до цього питання ріелторів, а можна поступити не зовсім традиційно, скориставшись магією. Надати неоціненну допомогу здатне надати читання різних змову на продаж квартири або будинку.

Пару слів про торгову магії

Торгова магія, іншими словами, магія купівлі-продажу, набула поширення ще в глибоку давнину. Її активно використовували в своїх справах купці для просування свого товару і отримання гарного прибутку. Нерідко вони застосовували відразу кілька змов і обрядів, а свої магічні знання тримали в таємниці від простих людей.

Зараз же торгової магією для своїх цілей може скористатися кожен бажаючий. Вона вимагає мінімальних навичок і при цьому дає хороші результати. Ще одне з її переваг в тому, що вона не має на увазі нічого негативного і не призводить до негативних наслідків.

Підготовка житла до продажу за допомогою магічних ритуалів

Змови на продаж квартиру, які потрібно читати в домашніх умовах, подіють набагато ефективніше, якщо ви проведете попередню підготовку свого житла до майбутній продаж. Підготовчі заходи включають в себе кілька обрядів. Наведу два найпоширеніших — їх результативність на практиці перевірена сотнями людей.

Миття підлоги і кутів в квартирі

Підготуйте воду і залиште її на 3 дні в темному місці — вона повинна настоятися. Потім вимийте всі наявні в квартирі кути і підлоги. Процес миття супроводжуйте наступним змовою (вони проговорюються на кожен кут житла):

«Мій будинок, 4 кута, відрікаюся від тебе. Хто мені гроші за тебе принесе, той тебе і забере. Амінь! «

Увага: слова в змові міняти не можна! Нехай «будинок» залишається «будинком», навіть якщо у вас квартира. Змова дійшов до нас з давніх-давен, а тоді люди жили у власних будинках. Число кутів теж має залишатися таким же, як в тексті — 4, не дивлячись на те, що у вашій оселі їх може бути набагато більше.

задобрювати будинкового

За народним повір’ям, у кожному будинку живе його невидимий господар — домовик. Про нього теж забувати не можна, якщо ви хочете продати свою квартиру швидко і з вигодою для гаманця.

Щоб задобрити домовика, встаньте біля порога, особою до найдальшого кутку житла. Вклоніться зі словами:

«Нових господарів приведи в будинок, домовик — не на годину і не на день, а на століття! Тебе вони не скривдять, а й ти їх не ображай! «

На ніч в тому ж кутку залиште тарілочку з кашею. Так ви задобрити домовика, і він обов’язково вам допоможе з продажем, представивши квартиру покупцям в кращому світлі.

Перевірені змови на продаж квартири: читаємо самостійно

Змова на ялинові голки

Мета цього обряду — залучення покупця і швидка торговельна угода. Як правило, після цього змови покупець практично відразу погоджується з виставленою вартістю квартиру. Занадто завищувати ціну на своє житло не варто — пропонуйте справедливу суму.

Для змови приготуйте 3-4 голки від ялини (брати голки від інших хвойних дерев не можна!) — вони можуть бути і свіжими, і сухими. Голки стисніть в своєму кулаці і потримайте їх в ньому протягом декількох секунд. Потім розтисніть долоню і пошепки прочитайте змову:

«Смерекова голочка, приколи мій товар до купця. Від нього він нікуди не втече, завжди за покупкою в мій будинок прибіжить. Ключ, замок, мову! Амінь! «

Заговорені голочки сховайте в квартирі, яка виставлена ??на продаж. Бачити їх ніхто не винен. Як тільки угода вдасться і житло у вас куплять, голки забирайте з собою — в проданої нерухомості їх залишати не можна. Зберігати хвою не треба — зазвичай вона просто викидається.

Змова з ключем для хороших відгуків про квартиру і гарантованої продажу

Для обряду вам потрібно взяти ключ від квартири, що продається, кинути його в каструльку з водою і кип’ятити кілька хвилин на вогні. У міру кип’ятіння вимовляєте змова:

«Як люди без залізного замку, без залізного ключа жити не можуть, так і без квартири (житла, будинки — вибирайте, що більше підходить за змістом) Бути не зможуть. Як ви, люди, без води і їжі бути не можете, так і без квартири (житла, будинки) не зможете. Амінь «.

Воду від кип’ятіння ключа злийте в окремий посуд і протирайте нею свої руки кожен раз перед тим, як показати квартиру потенційним покупцям. Нові господарі з’явитися повинні в короткі терміни.

Змова на шпильку для термінового продажу

Якщо нерухомість потрібно продати в стислі терміни, вас виручить обряд на нову англійську шпильку. Його рекомендується читати в фазу спадної місяця. Крім шпильки, приготуйте ще по половині склянки солі, цукру і рису.

Візьміть ємність і змішайте в ній сухі рис, сіль і цукор. У центр отриманої суміші застроміть шпильку так, щоб її вістря було спрямоване вниз. При цьому проговорите заповітні слова:

«На благополуччя і щастя свій будинок продаю — людям не злим, а добрим. Собі, Божої рабі (своє ім’я), інше куплю. Нехай буде так! Амінь «.

Сховайте ємність з трьома інгредієнтами і шпилькою біля порога продаваного житла. Дуже швидко повинен з’явитися покупець. Коли квартира буде продана новим господарям, вміст ємності закопайте в безлюдному місці. Ритуал тримайте в найсуворішому секреті, навіть при досягненні бажаного результату.

Також необхідно подякувати вищі сили за допомогу. Для цього, коли будете повертатися після закапування суміші, подайте милостиню 6 нужденним людям, які вам зустрінуться на шляху. Після цього можете вважати обряд виконаним і правильно закінченим.

Ссылка на основную публикацию