Змова на продаж квартири — читати в домашніх умовах

Продаж житла — процес досить тривалий. Зазвичай проходить чимало часу до того моменту, коли квартира знаходить нових господарів. Змова на продаж квартири допоможе значно спростити цю справу, приверне покупців і прискорить терміни.

Принцип дії змови

Змов для продажу нерухомості існує безліч, але всі вони діють самим позитивним чином:

  • позитивно позначаються на фінансову сторону питання;
  • привертають удачу в торговий процес;
  • прискорюють процес продажу;
  • виступають в якості оберега від шахраїв або злих людей.

Змова супроводжується нескладним ритуалом. Взагалі, простота виконання — візитна картка подібних обрядів. Завдяки цьому, обряди знаходять широке застосування серед населення і отримують, здебільшого, позитивні відгуки від тих людей, хто робив їх самостійно.

Найефективніші ритуали

100 відсотковий ритуал на зернах

Для обряду буде потрібно підготувати пшеничні зернятка — їх число повинне збігатися з кількістю кутів в житло, виставленому на продаж. Час для проведення ритуалу — фаза зростання Місяця, середа.

У кожен кут квартири кладеться по одному зернятку, кожне зернятко заговорюється:

«Золоті зернята, по кутах лежите, в будинку щастя сторож. Як прийде купець багатий — його ви покличте, як затишно тут і дивно — розкажіть, солодким життям спокусити. Назавжди щоб тут він вирішив залишитися і зі своєю грошима розлучитися «.

Зернятка не прибирайте до успішного результату операції. Після продажу житла зберіть їх усіх до єдиного і відвезіть куди-небудь на природу, подалі від проданого житла. Там посадите їх в землю і подякуйте за надану допомогу.

На воді

Обряди з водою в торговій магії дуже поширені. В даному ритуалі теж заговорюється вода, призначена для прибирання (миття підлог). Мити підлогу потрібно всюди: в кожній кімнаті, кухні, санвузлі і т.д. Миття проводиться в світлий час доби, а брудна вода залишається в відрі до глибокої ночі (важливо простежити, щоб її ніхто не вилив).

Годині о 3 ночі вода в цебрі заговорюється:

«Тебе віддаю я в хороші руки, щоб не було нудьги. Нового мешканця — доброго молодця — собі притягну, а мене — відпусти. Амінь! «

Після змови воду треба вилити на вулиці. Якщо ви живете в квартирі і хочете продати її, виливайте брудну воду на клумбу з квітами або газон. Якщо ви продаєте приватний будинок, виливайте воду за хвіртку. При цьому не дозволяється озиратися або з кимось вести бесіду (навіть пошепки). В іншому випадку, обряд виявиться неефективним.

Два способи на вінику

Звичайний віник, яким підмітається підлогу, є іншим популярним атрибутом в ритуалах. Такі обряди добре привертають покупців і сприяють отриманню великої вигоди від торгової угоди. Наведу два простих способи, в яких задіяний віник.

спосіб №1

Знадобляться свята вода, взята в будь-який день, і новий віник, куплений в п’ятницю (при цьому торгуватися з продавцем не треба). Обряд проводиться на сході сонця, плюсом буде, якщо світило видно з вікна. Віник кроплять свяченою водою, потім читається:

«Сміття я вимітаю, цей храм очищаю — щоб виблискував та багатих покупців приваблював. Три дня терміну даю, слово святою водою скріплюю. Амінь! «

Віником потрібно ретельно підмести всю квартиру або будинок, не забуваючи про балконі або коморі, якщо вони у вас є. Що б продати квартиру швидше, цей потрібно читати цю змову 3 дні поспіль. Після реалізації квартири віник використовується за прямим призначенням.

спосіб №2

Другий спосіб більш спрощений, в ньому задіяний тільки віник. Зовсім не обов’язково, щоб він був новим і набутим в певний день, хоча куплений в п’ятницю без торгу буде найбільш ефективним. Читають змову близько 3 години ночі, а підмітають їм продається житло на світанку, з зорею.

текст:

«Як сміття я мету-вимітаю, так і покупців до себе прибиваю. Приїде перший, приїде другий, а третій — купить і собі забере. Амінь! «

Від Наталії Степанової

У пропонованому обряді Степанової заговорюється відро з водою, яка потім використовується для миття підлог і всіх кутів квартири, виставленої на продаж. текст:

«Читаю змову на продаж, на угоду вдалу! Відрікаюся від свого будинку, відкриваю двері господарям новим. Хто мені за будинок мій гроші принесе, той не гостем буде, а господарем! Міцно моє слово, слово моє — закон! Амінь! «

Брудна після миття всіх кутів і підлог вода виливається під дерево. Однак є одна умова: обряд не дасть ніякого результату, якщо ви кого-небудь зустрінете, поки йдете виливати воду. Щоб цього не сталося, ритуал найкраще робити пізно вночі, коли ймовірність зустріти перехожих на вулиці мінімальна.

Кілька аналогічних способів можна побачити в цьому відео:

На закінчення

Сподіваюся, що наведений мною змови допоможуть вам вигідно і швидко реалізувати своє житло. Вірте в кінцевий результат, вірте в свої сили — і у вас обов’язково все вийде, як треба. Буду вдячна, якщо поділитеся своїми відгуками за даними способам в формі нижче.

Ссылка на основную публикацию