Змова на продаж будинку і землі в домашніх умовах

Торгова магія була популярна у всі часи. У давнину нею користувалися купці, в результаті чого успішно і вигідно для свого гаманця реалізували свій товар. У теперішній же час більшою затребуваністю користуються всілякі ритуали на продаж майна: квартири, будинку, земельної ділянки, автомобіля та інше. Змова на продаж будинку і землі, наприклад, значно прискорить угоду, приверне платоспроможних покупців і принесе гарну грошову прибуток.

Коли і як правильно користуватися змовою на продаж будинку і землі?

Часто до продажу будинку і земельної ділянки людей примушують певні життєві обставини (переїзд, термінова необхідність великої суми грошей, будівництво нового житла тощо) І кожен бажає своє майно продати максимально швидко та вигідно для себе. Допомогти в досягненні цієї мети можуть різні замовляння і молитву на продаж будинку та землі, які застосовуються в наступних випадках:

  • коли операцію необхідно зробити терміново, у короткі терміни;
  • коли від операції потрібно отримати максимальну вигоду;
  • якщо виникли складнощі з оформленням офіційних паперів;
  • якщо покупців не знаходиться вже досить тривалий термін.

Відповідний змова повинен вибиратися відповідно з поставленою метою. Є також обряди універсального характеру – вони можуть використовуватися у всіх чотирьох описаних випадках.

Звертаючись до допомоги змови, потрібно пам’ятати про те, що магія продажу ефективною і успішною лише тоді, коли виконавцем виступає сам продавець. Не бажано виголошення заповітних слів і пророблення супутнього їм ритуалу довіряти третім особам (якщо тільки це не практикуючий маг). Ідеальним часом для твору обрядів на продаж будинку і ділянки є фаза убування місяця.

Про ваш намір скористатися змовою на продаж власності нікому знати не слід, так як в противному випадку велика ймовірність того, що магічний вплив просто не спрацює. Зберігайте повну конфіденційність навіть тоді, коли обряд подіяв і привів до успішної операції. І ще одне, чи не найголовніше правило – ви повинні беззастережно вірити в силу магії і повинні бути впевнені в кінцевому результаті.

Гарантією успішності змови на продаж будинку і землі є точне дотримання всіх рекомендацій по використанню подібних ритуалів, а також чітка схема виконання інструкції, зазвичай супроводжує кожен такий обряд. Все, що від вас потрібно, – це вибрати підходящий для вашого випадку змова і правильно його виконати.

Замовляння на продаж будинки і ділянки землі: найбільш сильні і ефективні

Наведені нижче змови взяті з арсеналу білої магії. А це означає, що вони абсолютно безпечні, і ви можете їх застосовувати, не боячись прояви негативних наслідків.

Універсальний змова

Цей ритуал вважається одним із самих сильних і допомагає продати майно протягом місяця з дня його проведення. Для його здійснення потрібно заздалегідь придбати в церкві 7 свічок. Вимовляється змова на зростаючу місяць.

Закрийтеся опівночі в кімнаті. Розмістіть на підлозі 7 свічок, поставивши їх у вигляді замкнутого кола, запаліть їх. Потім влаштуйтеся зручніше в центр кола і зосередьтеся на своєму бажанні продати будинок або квартиру. Коли досягнете максимальної концентрації на своєму бажанні, промовите 7 разів наступний змову:

“Нехай дах і стіни будинку приваблюють людей. Продати я хочу цей будинок швидше. Як зайде сюди покупець, так відразу ж купити його забажає. Щоб були на мою користь всі торги, і грошики до мене відразу йшли. Запалю я свічки церковні, і вони допоможуть мені. Як свічки отплачут, так і дам їх землі, щоб вигідно свій дім покупцю продати! Амінь!»

Прочитавши змова, дочекайтеся, поки свічки повністю догорять. Недогарки, вага залишився від них віск зберіть і оберніть білим папером, зробивши згорток. Закопайте його під будь-яким жіночим деревом (вільха, ялина, береза) в безлюдному місці.

Змова на сіль для продажу будинку або землі

Заговоріть жменю солі на убуваючий місяць. Робити це потрібно ввечері або вночі, так як потрібно, щоб на сіль падало місячне світло. Вимовте молитву 7 разів:

“Сіль біла і чиста, сіль солона! Як потрапляє на тебе місяця світло, так щоб до мене йшли і покупці. Щоб лише заможні і багаті йшли, щоб грошики несли і не шкодували. Як просыплю я цю сіль, так і покупець відразу з’явиться. Амінь!»

Після того, як настане день, розсипте заговоренную сіль в будинку або на ділянці, виставленому на продаж.

Ритуали для продажу майна

У цьому відео можна побачити ще 3 цікавих способу:

Змова на монетку для продажу дачі або окремої ділянки землі

Робіть на стару місяць. Неодмінна умова – встановити справедливу ціну на продаване майно (не занижуйте і не завищуйте).

На ділянці землі, яку треба продати, закопайте будь-яку дрібну монету (використовується в даний час), промовляючи такі слова:

“Моя вигода – в сирій землі-матінці. Моя ти годувальниця, поділися удачею, расстелись дорожкою покупцеві. За тебе візьму я повну ціну – не вимагатиму зверху, не продам задешево».

Змова на гілочки для продажу будинку з ділянкою землі

На убуваючу місяць, опівдні відламайте кілька гілочок з кущів чи дерев, які ростуть на ділянці, який хочете продати. Також візьміть запалену свічку. Тримаючи в правій руці гілочки і в лівій – свічку, обійдіть по периметру повністю весь ділянку землі і усі приміщення в будинку, промовляючи пошепки слова змови:

“Дерева зі мною росли, і будинок зі мною хорошел. Так і виростите з господарем іншим, а будинок стане краще. На радість – і мені, і вам. Мені достаток буде, вам – догляд. Своє слово повторюю, силою його наділяю. Амінь!»

Читайте магічні слова рівно стільки разів, скільки буде потрібно часу, щоб повністю обійти всю ділянку і будинок. Завершивши обряд, гілки поставте у воду і додайте на вікні. Змова дуже скоро дасть результат.

Ссылка на основную публикацию