Змова на примирення з коханим або будь-яким іншим людиною

Будь-які відносини — дружні, любовні, сімейні, ділові — не застраховані від сварок. Причому сварки іноді можуть бути такими, після яких втрачається будь-яка надія на примирення. Коли традиційні способи порозумітися і світу виявляються безсилими, магічний змову на примирення з коханим здатний прийти на допомогу.

Різновиди змов на примирення

Змова на примирення — це особливий чаклунський обряд, націлений на придушення сварок, ворожнечі і неприязні між конфліктуючими сторонами, напрямок відносин в мирне русло і повернення їх на колишній рівень. Такі види ритуалів в більшості своїй відносяться до області світлої магії і є безпечними у використанні, так як мають на увазі досягнення благої мети.

Залежно від зв’язків, в яких складаються між собою учасники конфлікту, виділяють кілька основних типів змов на примирення:

 • універсальний змову;
 • змова на примирення з коханим або коханою;
 • ритуал на примирення з чоловіком або дружиною;
 • змова на примирення родичів;
 • обряд на примирення друзів;
 • змова на примирення колег, ділових партнерів, сусідів та ін.

Змови на примирення — ритуал корисний і іноді просто необхідний. Своєчасне і грамотне його використання допоможе вирішити будь-які побутові розбіжності, не дасть конфлікту розгорітися до руйнівного рівня і не дозволить ситуації дійти до повного краху і остаточного розриву відносин.

Особливості використання змов на примирення в повсякденному житті

Білий змову на примирення під силу провести будь-якій людині, що бажає налагодити відносини з людьми в близькому своєму оточенні. Головне, що потрібно від виконавця, — це націленість на результат, наполегливість і щире бажання згладити всі гострі кути і помиритися. Крім цього, дотримані повинні бути кілька загальних для такого виду обрядів умов:

 • вдалий час для ритуалу — фаза зростання місяця;
 • змова найкраще читати в сутінках, якщо інше не розписано в інструкції до обряду;
 • для кращої концентрації і створення правильного енергетичного та емоційного фону бажано запалювати свічку;
 • в кімнаті, де змову на примирення вимовляється, повинна бути абсолютна тиша, не повинно бути сторонніх людей, а також тварин;
 • виконавцю слід під час обряду бути спокійним, стриманим і незворушним;
 • під час обряду слід думати про людину, з ким потрібно помиритися, і не ухилятися від свого бажання;
 • зберегти виконання ритуалу в таємниці.

Перш ніж застосовувати змову на примирення, виконавцю необхідно повністю відпустити свої образи до людини, з яким сталася сварка, пробачити його і налаштуватися по відношенню до нього максимально добро. Будь-які негативні емоції створюють негативний енергетичний посил, що заважає позитивному результату магічного впливу.

Змова на примирення: обряди для конкретних випадків

Універсальний змову на примирення

атрибутика: фото, з ким потрібно помиритися, шматок темно-зеленої тканини, свічка.

ритуал: полотно постелити на стіл, на нього покласти фотознімок, взяти в руки свічку, запалити її і водити нею навколо фото зі словами:

«Нехай радість осяє особа твоє, (ім’я людини), нехай вона обілить душу світлу твою, нехай розкриє розум глибокий твій. Так обернуться в світло всі розбіжності і сварки. Нехай моя воля освітить твоє життя і подарує дружбу довгу і вірну. Нехай буде так! Амінь «.

Вимовляється змову 9 разів. Під час останнього прочитання слід над фотознімком зробити 3 кола і погасити свічку.

Змова на примирення з коханим

Якщо між вами і вашим коханим трапилася сварка, прочитайте в жіночий день (середа, п’ятниця, субота), усамітнившись, ця змова:

«Як повертається щоранку на небо сонце ясне, так і ти, мій улюблений, раб Божий (ім’я коханого), до мене, рабу Божу (своє ім’я), повернешся, на інших не поглянеш, що не обернешся. Ключем цей замок закриваю, ключ в океан кидаю — нікому не знайти, чи не відкрити та не вгадати. Амінь (3 рази)! «

Змова на примирення з чоловіком — на яєчню

Приготуйте яєчню з 2 яєць. Заздалегідь визначте, яке з яєць буде призначене чоловікові. При смаженні посоліть це яйце зі словами:

«Сіль — в яйці, а я, Божа раба (своє ім’я), — в серце мого чоловіка, Божого раба (ім’я чоловіка). Амінь «.

Яєчню з’їсти треба гарячої (кожен — своє яйце). Крім неї, на столі повинні бути і інші блюда.

Змова для примирення членів однієї сім’ї

Змова виручить, якщо в сім’ї родичі не ладнають один з одним, постійно сваряться і конфліктують навіть через дрібниці. В окремій кімнаті, в самоті й тиші, заговорюється мед за допомогою нижче даних слів:

«Солодкий медок, тобі дана природна сила. Гнів зм’якши в душі членів сім’ї моєї, їх образи один на одного утихомир, їх помири. Знову дай нам мир в сім’ї та благодать. Амінь! «

Після того, як ви прочитали змову, потрібно запросити всіх членів своєї сім’ї на спільне чаювання, в чай ??кожному додати трохи наговореної ласощі (собі — в тому числі). Мир і злагода в родині надійдуть відновляться незабаром після ритуалу.

Змова на примирення друзів

Змова, який допоможе повернути дружбу з другом або подругою після сталася сварки. Спочатку потрібно невелика підготовка, в ході якої виконавцю слід:

 • подумати про ті почуття, які були до конфлікту;
 • уявити свого друга (подругу) щасливим і радісним;
 • відкинути весь наявний по відношенню до одного (подрузі) негатив, пробачити образи.

Потім читається така змова:

«Пресвята Діва, білим своїм крилом змахни і нас помири. Були завжди ми, як ключ та замок, як зірки та місяць, хліб-сіль їли разом. Хто смуту між нами посіяв, нехай Господь суддею йому буде. Наша сварка через чиюсь злісної заздрості. Чи не тримаю я, Божий раб (Божа раба) (своє ім’я), зла на мого друга (мою подругу) (ім’я друга або подруги) і бажаю, щоб у нього (неї) не було зла на мене. Освіти променями світла нашу дорогу, склочників і заздрісників відверни! «

Промовляючи змова, в уяві уявити потрібно свого друга (подруга), подумки послати йому (їй) позитив, подяку і свою любов.

Ще один змову для примирення

Текст може застосовуватися з метою примирення колег, партнерів по бізнесу, сусідів, друзів і т.д. Супроводжується нескладним ритуалом.

Необхідно підготувати 3 листочка паперу:

 • на першому написати своє ім’я;
 • на другому — ім’я людини, з ким бажаєте помиритися;
 • на третьому — записати кілька слів, які приходять на думку, коли ви думаєте про те, що сталося конфлікті ( «сварка», «ворожість», «ворожнеча», «образа» і т.п.)

Третя папірець кладеться між першими двома і вимовляється змову на примирення:

«Відьма зла між нами пройшла, кішка чорна пробігла. Попередні зустрічі зло нас повернуло, ворожнечею дружбу обернуло — один одного нам заважає зрозуміти, один одного не дає нам обійняти. Слово то я нині розриваю, ворожнечу ту знищую, навіки образу ту забуваю. Світ і дружба знову до нас повернуться, один до одного наші очі повернуться «.

Після промовляння змови, листок з «конфліктом» рветься на дрібні клаптики — їх потрібно пустити за вітром. Папірці з іменами кладуться один на одного — їх слід заховати в затишному куточку.

Також дивіться добірку змов на примирення в доданому відеоролику:

Міцні і плідні відносини між сторонами, яких можна досягти за допомогою змови на примирення, тримаються на гармонії і взаєморозуміння, а сварки, недомовки і невдоволення один одним ведуть до непотрібної в нервуваннях в нашій, і без того насиченою всякими стресами, життя, отруюють повсякденне існування .

Ссылка на основную публикацию