Змова на повернення боргу — читати в домашніх умовах

Часто ми по доброті своїй душевній виручаємо наших близьких і знайомих, позичаючи їм гроші. Але, на жаль, нерідко трапляється так, що повернення боржником боргу затягується на місяці, а то й на роки. Якщо це саме ваш випадок, пропоную вам скористатися допомогою білої магії і застосувати один з численних змов на повернення боргу.

Змови, метою яких є змусити боржника повернути позичені гроші, відносяться до побутової магії. Формувалася ця магія століттями, і за всю її довгу історію встановилися певні особливості виконання подібних ритуалів. Так, вирішивши самостійно застосувати змова на повернення боргу, потрібно обов’язково врахувати такі нюанси:

  • змова буде успішним, якщо провести його на прибуває місяць;
  • не варто приймати необачні рішення. Якщо боржник не поспішає повертати борг, то не виключено, що це викликано не його недобросовісністю, а банальною відсутністю фінансів. Краще в місяць 2-4 рази нагадати йому про борг, і якщо у відповідь ви отримаєте отрицание або кожен раз він буде годувати вас невиразними «сніданками», тільки тоді звертайтесь до ритуалу;
  • обряд або змова на повернення боргу, на якому ви зупинили свій вибір, повинен бути з арсеналу білої магії. Вкрай не рекомендую мати справу з чорними ритуалами, навіть якщо боржник категорично відмовляється повертати позичені гроші. З-за чорних змов людина, щодо якої направлений обряд, може сильно захворіти або навіть померти, а розпорядження чужим життям негативно позначиться і на самому виконавця;
  • якщо змова спрацював, і вам вдалося отримати назад борг, подумки подякуйте боржника за це. Корисно буде помолитися за нього в церкві. Так ви відпустіть весь негатив, що накопичився у вас в адресу боржника, що піде тільки на користь вам обом.

Замовляння на повернення боргу відрізняються відносно простим виконанням. А проведення ритуалу з повним дотриманням рекомендацій гарантує швидке повернення позиченої суми грошей.

Зміст

Як змусити боржника повернути борг з допомогою змови?

Змова на повернення боргу (без ритуалу)

Змова читається, як тільки ваше невдоволення з приводу забудькуватості або недобросовісність боржника досягне піку, а терпіння вже на межі. Слова такі:

“Силою сліпого вогню і туги, заклинаю тебе: поверни мені борг! Та не знайдеш ти спокою кожен день, так принесеш ти одержимо борг свій сповна. Як тільки почнеш ти гроші витрачати, так відразу відчуєш тремтіння сильну. Те, що взяв ти, віддай швидше і більше ніколи не займай! Амінь (3 рази)

Після застосування змови почекайте 13 днів. Якщо гроші свої протягом цього періоду не отримаєте, повторіть змова знову.

Дивіться ще один обряд по поверненню боргу у відео:

Змова білої магії на повернення боргу (на монету)

Один з безпечних ритуалів. Можна застосувати, якщо боржник доводиться вам другом або родичем, і ви не хочете псувати з ним стосунки.

Загляньте в свій гаманець і знайдіть серед дрібниці білу блискучу монетку. Вранці закопайте гроші під хвойним деревом (сосною або ялиною) і промовте слова змови:

“Я Закопаю монетку, щоб борг повернувся до мене, щоб змусити раба Божого (рабу Божу) (назва боржника) все віддати. Як всі до мене повернеться – откопаю та образи все забуду!»

Щиро побажайте боржнику, щоб у нього з’явилися кошти для повернення позиченої суми. Запам’ятайте місце, де закопали монету: коли вам повернуть борг (а це має статися незабаром), обов’язково її відкопайте, як і пообіцяли у змові.

Змова, щоб повернули борг з сірниками

Допоможе в тому випадку, якщо ви позичили гроші малознайомій людині і втратили всяку надію повернути позичене. Використовуваний змова волає до совісті боржника. Для ритуалу підготуйте тонку свічку в церкві, повний коробок сірників, блюдце або невелику тарілочку, білу хустку.

Пізно ввечері залишіться одні, вимкніть усі джерела світла, сядьте за стіл. Поставте на стіл перед собою блюдце, встановіть поруч свічку і запаліть її. Відкрийте коробок сірників, беріть по одному сірнику, запаліть її від палаючої свічки і кидайте догорають на блюдце. У процесі горіння сірників повторюйте магічні слова – стільки разів, скільки буде потрібно:

“Вогонь-вогонь, змусити повернути борг допоможи! Щоб сумні думки й терзання раба Божого (рабу Божу) (назва боржника) замучили, поки він(а) мені не віддасть! Щоб скоро віддачу мені отримати!»

Дочекайтеся, поки свічка і всі сірники догорять. Залишки свічки і попіл від сірників зберіть, загорніть в хустку білого кольору, покладіть їх у свою сумку (в грошовий відділ) або в інше місце, де тримаєте гроші. Тримайте до тих пір, поки не отримаєте назад позичене. А після цього – закопайте або викиньте.  

Сильний ритуал з іменною іконкою боржника

Допоможе повернути борг іменна ікона боржника, яку можна придбати в будь якій церковній крамниці. Підготуйте також скатертину або хустку (на крайній випадок, клапоть тканини) чорного кольору і невелике дзеркало.

Скатертину (хустка, шматок) постеліть на стіл, зверху покладіть дзеркало (щоб лицьова сторона опинилася внизу), а на дзеркало кладіть ікону. Покладіть долоні над цією композицією – так, як ніби греете їх над вогнем. Потім 40 разів прочитайте змову:

“Нехай раб Божий (назва боржника), поверне усе, що взяв у мене. А якщо не поверне – нехай втратить в 100 разів більше, здоров’я своє розгубить, спокою не знає, нещасним і вбогим навіки стане! Нехай буде так! Амінь!»

Увагу! Обряд дуже сильний і може спричинити за собою негативні наслідки (спрацювати як псування). Застосовуйте його тільки в крайньому випадку, якщо інші ритуали виявилися марними!

Молитва-подяка після повернення боргу

Рекомендую читати ці слова для прощення боржника та усунення можливих негативних наслідків від застосованого змови – вже після того, як вам повернули борг. Текст:

“Я тебе прощаю на вчора та на сьогодні, на зараз та на завтра. Господь мені свідок. І тобі, (назва боржника), з цих пір він суддя. А я більше тебе не суджу, допомоги у Господа прошу. Я, (своє ім’я), – раб Божий (раба Божа) вірний(-ая), хрещений(-а) та чесний(-а). Нехай буде так! Амінь!»

Ссылка на основную публикацию