Змова на остуду — як читати і уникнути наслідків

Змови на остуду є частиною відворотного любовної магії. Остуда — магічний вплив, спрямоване на охолодження почуттів і позбавлення від любовної залежності. Застосовуються такі обряди в декількох випадках:

 • для усунення суперниці (суперника) і повернення коханої людини;
 • для позбавлення від надокучливого залицяльника (шанувальниці);
 • для охолодження власних почуттів до людини.

Конкретніше про остудити на себе. Читати таку змову на себе можна, якщо:

 • ваша любов до людини більше схожа на одержимість і безглуздя,
 • любов давно закінчилася, а вас з партнером пов’язує тільки звичка;
 • кохана людина виявився негідником, і зв’язок з ним може бути небезпечна для вас;
 • ви розлучилися з коханою людиною, але почуття до нього не пройшли;
 • ви стали жертвою магічного впливу (наприклад, привороту);

Остуда в цьому випадку допоможе позбутися від чаклунського впливу.

Принцип дії і наслідки остуди на себе

Будь змову на остуду має на увазі розрив любовних зв’язків в результаті охолодження почуттів. Сильна остуда може привести до ненависті по відношенню до тієї людини, який здавався колись найулюбленішим.

Дія змови на остуду починається практично миттєво. Першою ознакою виступає невеликий дискомфорт до людини, від якого треба остудити. Дискомфорт згодом переходить в байдужість і ворожість.

Щоб змову на остуду спрацював вірно, необхідно знати основні вимоги, що пред’являються до його виконання:

 • ритуал відбувається в фазу спаду Місяця;
 • кращий день для проведення обряду — вівторок; не підходять для Остудний змови дні — п’ятниця і неділя;
 • суворе дотримання інструкції ритуалу;
 • бажано також зробити відкуп, вказаний в інструкції до обряду. Якщо цього пункту в ній немає, просто сходіть до церкви і поставте свічку перед будь-іконою, яка вам припаде до душі.

Якщо ви робите остуду на себе, враховуйте чоловічі та жіночі дні. Дівчина (жінка) повинна читати змову в жіночі дні, чоловік — в чоловічі. Хочу звернути вашу увагу ще на одну умову: читайте змову на остуду тільки в разі гострої необхідності.

Ритуал цей не можна віднести до розряду нешкідливих: зловживаючи їм, можна охолонути не тільки до конкретної людини, але і до всіх оточуючих. Ви ж не хочете стати черствим і байдужим до всього живого?

Змова на остуду в домашніх умовах — ритуали для самостійного виконання

Остуда на цвяхи і воду — для себе

Даний обряд допоможе вам прибрати тугу і охолодити свої почуття до людини, відносини з яким зійшли нанівець. Проводиться ритуал пізно вночі при світлі двох церковних свічок, з використанням цвяха і склянки холодної води. Порядок дейтсвія:

 1. Сядьте за стіл і запаліть сірником свічки.
 2. Почніть медитувати: уявіть себе і кохану людину щасливими і радісними, але окремо. Візуалізації присвятіть не менше 10 хвилин.
 3. Візьміть цвях і гострий його кінчик почніть нагрівати на полум’я свічки — до тих пір, поки він не розжариться до червоного.
 4. Опустіть цвях в стакан і прочитайте змову 3 рази: «Водиця-вода, остуди мою пристрасть і тугу за Божим рабу (Ім’я коханого). Як швидко залізо остигає, нехай так само і я звільнюся від журби «.
 5. Після проголошення змови цвяхи викиньте в безлюдному місці, воду вилийте подалі від свого будинку і мовчки йдіть спати. Чи не забивайте собі голову думками про зроблене обряді.

Нікому не розповідайте про ритуал. Результати повинні з’явитися дуже скоро.

Сильний Остудний змову на вітер для вигнання любовної туги

Ритуал дуже древній. Ним користувалися дружини, чиї чоловіки йшли на війну і знаходили там свою смерть. Обряд допомагає вилікуватися від любовної туги, затягнути душевні рани, дарує сили і відчуття оновлення після нещасливого кохання.

Змова читається в вітряну погоду, в безлюдному місці. Найкраще буде, якщо ви вирушите за місто, на природу. Якщо робите ритуал влітку, можете зняти своє взуття і встати босими ногами на землю, відчути її тепло і енергію. До вітрі встаньте особою, змова на остуду скажіть голосно і чітко, 3 рази:

«Змій серцевий, вийди і ізвейся! Нехай воля твоя за вітром розвіється. Серце маятися перестане, а душа — по людині (Ім’я коханого) сумувати і вогнем горіти. Зелене змеіще, в свою повзи лігво, тільки там тобі бути, тільки там тобі жити. Мені ж, (своє ім’я), людини (Ім’я коханого) не любити ніколи, не знати, чи не бажати, не чекати — ні в думках, ні в серці, ні слухом, ні духом. Змію — зміїв, мені ж (своє ім’я) — своя сторона. Амінь! «

Після проголошення змови йдіть з місця, не озираючись назад.

Маковий змову на остуду від суперниці

Остуда на суперницю покликана допомогти дружинам, чоловіки яких на стороні обзавелися коханками. Дружина повинна купити макові зернята і заговорити їх ввечері, у вівторок, спрямувавши свій погляд на Місяць. Чоловік про ритуал нічого не повинен знати. Якщо його в цей вечір не буде вдома — змова подіє набагато ефективніше. Текст змови:

«33 ворони летять, 33 каменю несуть. Мак на моєму порозі поїсть, мою суперницю (Ім’я коханки) стануть своїми дзьобами проклинати. Ніколи не прорости цього маку: стерегти він буде мене і мій будинок, захищати від суперниць і сімейне щастя зберігати. Покидали ворони 33 каменю на моєму порозі. Хто побажає моє щастя зруйнувати, той все каміння і забере. Нехай буде так! амінь — 3 рази«.

Мак потрібно розсипати за поріг свого житла. Обряд потрібно проводити щовівторка (фаза Місяця тут суттєвої ролі не грає, але найперший ритуал виконуйте під час убування нічного світила). Чоловік повинен кинути коханку і повернутися в сім’ю протягом місяця.

Ще один ритуал на остуду, щоб розлюбити назавжди, дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию