Змова на начальника — особливості, приклади дієвих змов

Змова на начальника — це популярний магічний ритуал, який дозволить вам здобути прихильність навіть дуже злого і вічно чіплятися шефа. Також існують змови для нормалізації обстановки на вашій роботі, поліпшення відносин з колегами. З цієї статті ви дізнаєтеся, як умилостивити суворого боса і кожен раз ходити на роботу, як на свято.

Особливості змов на начальника

Обряди білої магії відрізняються позитивним впливом. Якщо шеф несправедливо прискіпується до вас, у вас є можливість змінити його ставлення до себе. Завдяки змов з очей начальника обов’язково спаде пелена і він замість гніву або образи наповниться до вас повагою, солідарністю і іншими позитивними емоціями.

Щоб обряд надав потрібну дію, важливо правильно до нього підготуватися:

 • Необхідна чітка візуалізація. Кожен раз, коли ви йдете на роботу, уявляйте, що ви рятуєтеся від усієї негативної енергії, візуалізують, як потискуєте руку своєму босові, і у вас починається новий етап співпраці. Можете уявляти підвищення заробітної плати, отримання похвали за успішну реалізацію проекту.
 • Позбавте себе від почуття страху перед начальником. Задумайтесь над тим, чим це зумовлено його негативне ставлення до вас? Рекомендується також в своїх оселях запалювати свічки синього кольору — вони можуть принести користь для ситуацію, посприяють вивільненню дружній енергії.
 • Вам необхідно добитися стану повного спокою, ретельно проаналізувати ситуацію і тільки після цього починати виконувати сам обряд. Важливо, щоб у вас було достатньо енергії для даного магічного дії.
 • Необхідно закликати на допомогу Святих, попросити у них допомоги.

Змови для успішної роботи

Далі пропонуємо вашій увазі приклади ефективних змов, які поліпшать наявну обстановку на вашій роботі.

Змова від начальника-енергетичного вампіра

Якщо після кожних зборів ви відчуваєте себе погано, у вас болить голова, псується настрій, пульс стає частішим або ви стикаєтеся з іншими дискомфортними явищами — звичайно, пару раз це можна списати на фізичне нездужання. Але коли ви регулярно зустрічаєтеся з такими явищами — варто задуматися, ймовірно, що ваш бос є самим справжнім енергетичним вампіром і варто вжити заходів, щоб захистити себе від нього.

Для цього радимо вам вимовити такий магічний змову:

Загальна кількість повторів повинно дорівнювати семи. Важливо вимовити наклеп чітко, не збиваючись в процесі читання.

Змова на начальника, який треба читати перед відходом на роботу

Вранці, коли ви збираєтеся йти на роботу, необхідно вмитися, використовуючи спеціально заговорене молоко. На нього потрібно вимовити такі слова:

Змова, щоб до вас не чіплявся начальник

Час проведення обряду — дванадцятій годині ночі. Вам потрібно буде взяти одну велику ложку цукру і заговорити її таким текстом:

Потім непомітно насипаєте цукор під кабінетом свого шефа. Дуже скоро його ставлення до вас зміниться найрадикальнішим чином.

Важливий момент — коли проговорює змова, важливо, щоб ваше дихання стосувалося цукру.

Змова, щоб умилостивити начальника

Цим змовою слід скористатися в тому випадку, якщо ваш начальник відноситься до вас несправедливо.

Візьміть жменьку маку, заговорите його, а потім невелика кількість насипте на робочий стіл або під дверима злого боса.

Заговорюється мак таким чином:

Змова для милості шефа на сіль

Дуже поширена ситуація, коли людина докладає значних зусиль на роботі, намагається і все у нього виходить досить непогано. Але начальник не цінує його роботу, постійно шукає в ній різні вади, примушує переробляти по кілька разів. Можуть навіть надходити погрози щодо позбавлення премії, пониження зарплати або звільнення.

Якщо ви теж виявилися в подібному становищі — не поспішайте засмучуватися. Просто зверніться за допомогою до наступного магічного ритуалу.

Для його виконання вам потрібно буде підготувати блюдце і сіль, зібрану в Чистий четвер.

Дочекайтеся настання вечора, візьміть 7 пучок солі, висипте її в блюдце і скажіть наклеп:

На ранок візьміть сіль з собою на роботу і непомітно насипте невелику її кількість поруч з кабінетом свого грізного шефа. Також трохи солі слід розсипати під своїм кабінетом і вхідних дверей. Дуже скоро ви будете приємно здивовані позитивними змінами на своїй роботі.

Змова, щоб змінити ставлення до себе начальника

Це більш сильний варіант змови, використовувати його потрібно в особливо важких випадках. Але вдаватися до нього дозволяється тільки один раз в місяць.

Для його виконання вам знадобиться запастися таким арсеналом предметів:

 • трьома синіми свічками;
 • монеткою, взятої з вашого портмоне;
 • клубком ниток білого кольору;
 • святою водою.

Відповідним днем ??тижня для змови вважається середовище.

Обряд виконується за такими етапами:

 1. Ви залишаєтеся вдома наодинці з собою. Можна закритися в своїй кімнаті, але дуже важливо, щоб ніхто не турбував вас в процесі проведення ритуалу.
 2. На аркуші звичайного паперу слід написати ім’я свого шефа.
 3. Потім поставити свічку на папірець з ім’ям і запалити її.
 4. Тепер уявіть свого грізного боса в деталях: згадуйте особливості його поведінки, голос, слова, якими він вас ображає. Вдивляється в полум’я свічки і в думках спалюйте всю негативну енергію. Максимально наповніть своє серце любов’ю.
 5. Коли ваша свідомість буде повністю очищено від негативних емоцій, потрібно буде випити святу воду, налиту в стакан і вимовити змову:

Потім монетка кладеться на столі, недалеко від свічки. Розмотується клубок з нитками, ви випиваєте ще трохи святої водиці і потім змотувати клубок, вимовляючи при цьому іншу частину обмови:

Повторювати наклеп, поки повністю не змотати клубок. Тримайте його у себе в оселі в потаємному місці. А монетку слід віднести і крадькома підкласти шефу в кабінет. Дуже скоро ви зможете насолодитися отриманим результатом.

За допомогою описаних наклепів ви зможете поліпшити свої відносини з начальником, а також налагодите атмосферу в колективі.

Також радимо вам переглянути наступне відео

Marissa

Ссылка на основную публикацию