Змова на любов чоловіка на відстані — читати в домашніх умовах

Відносини між чоловіком і жінкою — тема дуже складна і багатогранна. Найчастіше вони можуть розвиватися по вельми непередбачуваного сценарієм, коли дівчині доводиться робити перший крок, залучаючи чоловіка і мотивуючи його вступити з нею в серйозні стосунки. У цій ситуації можна порадити вам різні магічні ритуали. Наприклад — читати змову на любов чоловіка, який може діяти навіть на відстані.

Правила вимови змов

До того, як братися за читанням змови на любов, радимо вам вивчити всі існуючі правила його виконання. Дотримуючись їх, ви посилити і прискорите ефект ритуалу.

 1. Дотримуйтесь всі дії, зазначені умовами змови. Якщо ви порушите хоч одне з правил — ритуал може втратити свою силу.
 2. Зберігайте впевненість в своїх силах і в остаточному результаті. Тільки завдяки цій вірі і потужної любовної енергії ви зможете активувати наклеп. Навіть найсильніший змову на любов не зможе вам допомогти, якщо ви не вірите в нього.
 3. Будь-які обряди виконуються тільки, якщо ви повністю здорові і маєте м’який і позитивний емоційний фон. Інакше рітуалможет не подіяти.
 4. Чи не вдавайтеся до будь-яких магічних дій заради порожньої цікавості або в тих випадках, коли ви легко можете самостійно впоратися зі своїми проблемами.
 5. Максимально візуалізують остаточний результат, уявляйте, як ви насолоджуєтеся своїми майбутніми відносинами, як щасливі разом зі своєю коханою людиною.

Якщо у вас недостатньо віри у власні сили, ви не вірите в те, що змова спрацює особисто у вас, правильніше буде довірити виконання ритуалу професіоналу.

Особливості любовних змов

Змови — це, перш за все, чарівні слова. Найчастіше вони виступають своєрідними молитвами або віршованими творами. Читайте обряди правильно і тоді їх результат буде приємно радувати вас завжди:

 • Місяць є не просто супутник Землі, а й впливає на наші емоції, почуття і переживання. Тому професійні маги радять виконувати любовні наговори, коли місяць знаходиться в зростаючої фазі. Тоді вона буде уособлювати собою зростання любові і ваших з обранцем почуттів.
 • Якщо ви відчуваєте наявність якихось перепон між вами і хлопцем, якого ви намагаєтеся залучити, не потрібно впадати у відчай. Просто вимовляєте текст багаторазово, таким чином ви посилити його дію.
 • У змові не вказано, в який час доби його краще вимовляти? Тоді зробіть це опівночі, яка є найкращою порою для здійснення магічних дій.
 • Любовні обряди на жінок читаються по понеділках, середах і суботах — це так звані легкі дні, коли магія працює особливо активно.
 • Чи не роїться нікому про вироблених вами магічних обрядах, навіть тоді, коли ваше бажання вже стало дійсністю.

Як приворожити того, хто подобається

Далі ми розглянемо приклади дієвих змов, скориставшись якими ви з легкістю привернете до себе потрібну людину.

«Змова на самців» на відстані

Вдаватися до цього обряду можуть тільки юні представниці прекрасної статі, які не були пов’язані шлюбними узами. Завдяки йому ви зможете залучити до себе підвищену увагу неодружених чоловіків. Є друге (народне) назва даного ритуалу — «Змова на самців».

Ритуал виконується за такими етапами:

 1. Вранці вам потрібно буде встати, вмитися і зняти з себе всі прикраси.
 2. Потім роздягаєтесь догола, розпускає волосся і стаєте перед великим дзеркалом (воно повинно бути таким, щоб ви могли бачити себе в ньому повністю).
 3. Вдивляєтеся в очі свого відображення і читаєте такий чарівний текст:

Цей ритуал виконується щодня протягом семи днів. Найкраще почати робити його в суботу.

Важливий момент — не вдавайтеся до намовою в критичні дні. У цей період не можна користуватися ніякими іншими змовами.

Ритуал на вітер

До ритуалу можна вдатися тільки влітку, виберіть теплий день, коли на вулиці буде дути сильний вітер. Відправляйтеся на пустир, важливо, щоб там не було більше нікого крім вас. З собою береться жменька манки і кидається собі під ноги. Потім ще одну жменьку кидаєте над собою, коли буде дути потужний порив вітру.

Остання жменю манки кидається в ту сторону світла, де проживає ваш коханий. Потім ви закриваєте очі, підіймаєте голову вгору і засуджуєте наклеп:

Потім, очі залишаються відкритими, а ви тричі повинні обернутися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою, можете відкрити очі і перехрестити себе. Коли повернетеся додому, слід розкрити в житло всі вікна, зняти з себе весь одяг, лягти голою в місце, яке добре продувається вітром. Знову прикрийте очі і три рази скажіть змову:

Це все, що від вас буде потрібно робити. Дія змови ви зможете побачити після декількох днів. Спершу ваш коханий почне частіше думати про вас, коли на вулиці буде вітряна погода, а через 30 днів він не зможе уявити свого життя без вас.

Зверніть увагу, даний змова має приворотне дію, тому після нього ви можете зіткнутися з аналогічними наслідками, як ніби зробили приворот.

Любовний змову на мову

Якщо ви зараз в сварці зі своєю коханою людиною, але все ще продовжуєте спілкуватися і регулярно бачитися, скористайтеся наступним любовним змовою для примирення. Вам потрібно буде підійти до свого чоловіка під будь-яким приводом, взяти його за ліву руку своєю правою рукою і попросити його надати вам допомогу з дуже важливого питання.

Коли він відповість згодою, попросіть його зачекати протягом певного часу, вам потрібно буде відійти в іншу кімнату або зовсім вийти з оселі на вулицю. Важливо, щоб він зараз постійно думав про вас.

На вулиці станьте, прикусити язик і скажіть змову:

Після цього необхідно швидко повернутися до улюбленого, знову взяти його за руку і почати про щось розмовляти. При цьому сенс ваших слів може бути будь-яким, головне, не забувайте при цьому подумки повторювати:

Дивитися при цьому потрібно йому в очі. Повторіть тричі і відійдіть від свого обранця. Тепер можете не турбуватися — він нікуди від вас не дінеться, змова є таке ж сильне дію, як і любовний приворот.

Крім описаних ритуалів пропонуємо вам також переглянути відео, в якому наводяться любовні змови для різних цілей:

Marissa

Ссылка на основную публикацию