Змова на лавровий лист в магічній практиці

На кухні хорошої господині обов’язково знайдеться пакетик з лавровим листом. Однак далеко не всім відомо, що лавровий лист — це не просто ароматна приправа, істотно поліпшує смак страв, але і сильне магічний засіб, що застосовується в різних чаклунських ритуалах. Змова на лавровий лист дозволяє домогтися успіху в багатьох життєвих сферах. Про варіанти використання лавра в магії читайте в представленій статті.

З магічної історії прянощі

Сучасними людьми лавровий лист більше розглядається як пряність і активно використовується в кулінарному мистецтві. Представники ж давніх часів вважали лавр магічним рослиною і застосовували його листя в найрізноманітніших чаклунських і релігійних обрядах. Особливо подібні ритуали були популярні серед стародавніх римлян і древніх греків.

Люди давнину вірили, що лавр здатний заманити в життя людини удачу, успіх і одягали вінок з його листя на голову переможця. Також змови і обряди на лавровий лист виконувалися з метою зцілення від всяких недуг, здійснення мрій, залучення щастя, благополуччя і фінансового процвітання.

Магія лаврового листа

Участь лаврового листа у всіляких магічний замовлянь і ритуалах обумовлено надзвичайними властивостями, якими володіє ця спеція. Листя лаврового дерева здатні:

 • захистити від поганої енергетики. Якщо в будинку накопичилося багато негативу, в ньому стало важко перебувати — поміщений в кожному кутку лавровий листочок усуне весь негатив;
 • служити сильним оберегом від невдач. З метою захистити себе від невдач рекомендується всюди носити з собою один лавровий листочок;
 • виконувати бажання. Технік здійснення бажання за допомогою лаврушки існує кілька — мова про них піде нижче;
 • позбавляти від безсоння і нічних кошмарів. Пару листочків лавра, покладених під подушку, приведуть сон в норму, навіють приємні нічні марення;
 • зняти втому і надати організму сили. Таку властивість має аромат цієї приправи, тому його рекомендується вдихати при сильному стомленні і занепаді сил;
 • закликати до хати щастя, благополуччя і багатство. Є спеціальні ритуали, про які також можна прочитати нижче;
 • захистити від негативного впливу темних сил. Пару лаврового листя, підвішених над узголів’ям ліжка, будуть оберігати сплячого від пристріту (особливо це актуально для маленьких діток) і псування.

Детальніше з чарівними здібностями лаврове листя познайомить відеоролик:

Змова на лавровий лист і його різновиди

З плином часу склалося чимало змов, вимовлених з застосуванням листя лаврового дерева. Багато з них успішно використовуються і в сучасній магічній практиці — знаючі люди з їх допомогою домагаються своїх життєвих цілей, привертають до себе благополуччя і успіх.

Змова на лавровий лист (більшість його різновидів) відноситься до білої магії і є безпечним, тому застосовувати його в звичайному житті може абсолютно будь-яка людина.

Змова на лавровий лист, виконуючий бажання

Один з найпопулярніших змов на лавровий лист. Він супроводжується особливим ритуалом. Виконавцю потрібно підготувати: 1 лавровий листочок (Великого розміру), фломастер з чорнилом кольору золота або срібла, 1 біла свічка, вогнетривка посуд.

Зміст обряду:

 1. Запалити свічку, написати фломастером на листової пластини лавра найпотаємніше бажання.
 2. Почати візуалізувати бажане в своїй уяві (уявити, що задумане вже збулося, описати свої, точаться навколо цього, емоції, відчути їх).
 3. Попросити у Всесвіті благословення, триразово поцілувати лаврушку з написом і підпалити її від свічкового полум’я.
 4. Палаючий лист опустити у вогнетривкий посуд і вимовити:

«Владою богів і владою небес, владою Всесвіту і владою чудес. Бажання моє збулося. Як наказав (а) я, так і зійшлося! «

Обряд можна спростити: спочатку написати на лаврове листя своє побажання, після чого підпалити листочок і дати йому догоріти до кінця (заклинання вимовляти не обов’язково).

Змова на лавровий лист на гроші

Даний змову на лавровий лист сприяє залученню фінансового добробуту. Робити його слід в фазу зростання місяця.

Атрибутика обряду: 3 листочка лаврового дерева, 7 монет, невеликий аркуш паперу, ручка (Олівець, фломастер), металева банка з кришкою.

Зміст обряду:

 1. На паперовому аркуші вказати конкретну грошову суму, згорнути і покласти його в приготовлену банку.
 2. Взяти монети і по черзі їх опустити до аркуша паперу, читаючи змову:
 3. «Монетки блищать, монетки дзвенять — все більше стає їх у мене. Монетки йдуть, звідки не чекаю. Відтепер не впізнаю я більше біду! «

 4. Лавровими листочками прикрити монети, ємність закрити і сховати.
 5. Щодня кидати в ємність ще по 1-2 монети. Кожен раз вимовляти слова змови.
 6. Після закінчення 3 місяців витягти з банки записку з грошовою сумою, обернути нею лаврові листочки, закопати все це в землю.

Змова на лавровий лист, що залучає удачу і щастя в дім

Лаврове листя в кількості 5 штук зв’язати червоною ниткою за черешки і підвісити композицію, над входом до свого житла (всередині), примовляючи:

«Лавр, вирощений під сонцем палючим, в мій будинок приведи щастя та удачу!»

Циганський змову на лавровий лист на виклик коханого

викликом називається різновид любовного привороту — ритуал, який надає більш слабке і м’який вплив. Обряд навіває на жертву тугу, змушує його (її) нудьгувати за виконавцем, викликає любовну тягу, підштовхує до дії у відповідь кроку.

Циганський любовний виклик виконується на 3 сухих лаврових листки, перев’язаних червоною вовняною ниткою, — клубок ниток і пачка з пряністю повинні бути новими. Ритуал проводиться поруч з водоймою. Перев’язані лаврові листочки пускаються по воді зі словами:

«Лист лавровий по воді пливе, улюбленого до мене кличе«.

Час проведення обряду — фаза зростання нічного світила. Виконувати більше 1 разу на місяць його не можна.

Ритуали з лавровим листом

З лавровим листом проводиться чимало ефективних обрядів, які мають найрізноманітніші цілі:

 • залучення позитивних змін;
 • поліпшення здоров’я;
 • залучення багатства;
 • очищення і захист будинку від негативу;
 • залучення благополуччя в сім’ю і т.д.

Як використовувати магію лаврового листа на благо собі і своїй родині? Досить регулярно проробляти такі нескладні обряди:

 • Для позитивних змін. Щоб у вашому житті наступили позитивні зміни, розітріть лист лавра в своїх долонях, зробіть 3 глибоких вдиху, намагаючись по максимуму вдихнути аромат приправи і озвучте вголос те, чого бажаєте найближчим бажаєте досягти.
 • Для здоров’я. Візьміть лаврову гілочку (якщо немає такої можливості — замініть її листям), попросіть її дарувати здоров’я членам вашої родини і розмістіть її в головному приміщенні свого житла (можна поставити у вазу). Для листя підійде і звичайне блюдечко.

 • Для багатства. Взявши 3 лаврових листки, капніть на кожен по краплині апельсинового ефірного масла і розкладіть ці листя по одному в будь-3 місця, де лежать ваші грошові заощадження.
 • Очищення житла від негативу. Підпаліть лаврове листя і Окур утворюється димом все приміщення в своїх оселях.
 • Захист будинку від негативу. Підвісьте над входом в свій будинок гілочку лавра.
 • Принаджування удачі і благополуччя в будинок. На новій під килимок поруч із вхідними дверима розкладіть хрестоподібно 4 листа лаврового дерева (живцями до центру). Через місяць (на молодик) замініть їх новими.

Одним словом, лавровий лист — воістину універсальний засіб, що володіє чудодійними здібностями. Застосовуючи його в магічний замовлянь і ритуалах, будь-яка людина може отримати надійний оберіг від усіляких бід і неприємностей.

Ссылка на основную публикацию