Змова на красу, щоб було багато шанувальників

Кожна дівчина чи жінка мріє бути красивою і ловити на собі захоплені погляди представників протилежної статі. Багато, відчуваючи брак чоловічої уваги, звертаються за допомогою до магії — виконують різні ритуали, які збільшують жіночу привабливість. Велику допомогу в цій справі приносять змови. У цьому матеріалі ми розглянемо змову на красу, ви дізнаєтеся, як додати собі чарівності і шарму в очах чоловіків.

різновиди змов

Існує поділ змов для жіночої краси, виходячи з очікуваного результату. При цьому змови трохи відрізняються один від одного, їх відмінність залежить від людини, яка вдається до змови (або шепотку), а також від тієї речі, яку заговорюють.

Можна виділити такий поділ змов:

 • змови, які виконують молоді незаміжні панянки (наприклад, щоб зберегти свіжість і зовнішню привабливість, усунути прищі, чорні цятки і інші недоліки шкіри, волосся або тіла);
 • змови, що виконуються заміжніми молодими дівчатами (які дозволяють, будучи заміжньою, зберігати свою сексуальність і завжди залучати коханого чоловіка);
 • змови, які виконують заміжні або незаміжні жінки у віці (в основному в цьому випадку просять позбутися зморшок, розтяжок, зайвої ваги, відновити пружність шкірного покриву і так далі).

Також обряди для краси відрізняються ще й за своєю метою, вони можуть бути призначені для:

 • поліпшення стану шкіри обличчя;
 • ідеальної фігури;
 • красивого волосся;
 • білосніжних зубів;
 • для краси рук, ніг і інших частин тіла.

Виділяють ще один поділ наклепів на красу, виходячи з бажаного результату:

 • наклепи, які відновлюють втрачену красу і привабливість;
 • наговори, що сприяють збереженню краси;
 • змови, які усувають недоліки (наприклад, для боротьби із зайвою вагою, в’ялістю шкірного покриву, негативних наслідків вагітності і так далі).

Правила читання

Щоб змову на красу приніс необхідний ефект, важливо дотримуватися певних правил, а саме:

 1. Змови, основна мета яких — усунення будь-яких недоліків, повинні читатися на убуваючому місяці.
 2. Ті ж ритуали, які допомагають зберегти красу або залучають її, слід виконувати тільки на новій і зростаючому місяці.
 3. Важливе правило — коли ви виконуєте магічний ритуал, зняти з себе всі прикраси (в тому числі шпильки для волосся). Справа в тому, що ці предмети грають роль своєрідних замків і закривають енергетичні потоки.

За умови дотримання всіх цих правил і бездоганного дотримання інструкції, ви зможете гарантовано домогтися бажаного результату.

Приклади змов для жіночої привабливості

Далі ми розглянемо найдієвіші, випробувані багатьма дівчатами ритуали набуття краси.

На талісман (читати не більше трьох разів, а то увагу вам набридне)

Екстрасенси стверджують, що представниці прекрасної статі, регулярно вдаються до даного ритуалу, додають собі сексуальності, жіночності, а також чарівності і шарму для протилежної статі. Крім цього, під дією обряду поліпшується кармічний фон і освітлюється аура.

Перш, ніж проводити цю змову для краси, ви повинні вибрати річ, на яку будуть начитував магічні слова, вона стане вашим талісманом. З цією метою можна скористатися гребінцем, хустинкою або будь-яким прикрасою. Вам необхідно буде весь час тримати штучку при собі, але заборонено розповідати комусь про її чарівні властивості або, ще гірше, вирішувати доторкатися до неї.

До того, як виконати ритуал, налаштуйтеся на нього, думайте про свою мету (в цьому випадку їй виступає краса і привабливість для чоловіків). Потім беріть в руки заздалегідь обраний предмет і начитував на нього такі магічні слова:

Змова слід проговорити тричі, потім необхідно вмитися в проточній водиці і подякувати Вищі Сили за допомогу.

Важливий момент! Не діліться ні з ким (навіть найближчими людьми) тим, що ви вдаєтеся до будь-яких чарівним обрядам. Інакше ви зведете на «ні» силу обмови.

Щоб бути красивою і молодий

Для цього ритуалу наповніть пляшку водою з водойми (необхідно використовувати тару зі скла, а не з пластика). Обряд виконують, коли місяць у фазі повного місяця. Увечері того ж дня, після заходу сонця пляшку з водою поміщають на вікні, при цьому вимовляється текст:

«Йшли сестриці? Голубки, летіли по небу птиці. Сказали птиці: «Будуть у нас цариці». І кожна дівчина поклала красу свою в водицю ».

Повторюєте чарівні слова 6 разів. Залиште водицю постояти на вікні протягом доби. А наступного вечора, перш ніж відправитися спати, прийміть ванну, в яку кладуть 12 маленьких ложок заговореної води і при цьому примовляють:

Потім ви сідаєте в ванну і говорите:

«Дванадцять сестер, все в намет! Я, раба Божого (ім’я), в воду залажу — красу набираю! »

Коли будете купатися, кожен раз додавайте заговорений водицю і повторюйте слова.

Дарує особливу чарівність

Якщо у вас намічається якесь важливий захід, на якому ви бажаєте вразити всіх своєю красою, вранці в той же день виконайте наступний обряд.

Наповніть миску прохолодною водою. У ліву руку потрібно взяти три щіпки солі, розчинити їх у воді. Потім заговорите воду такими магічними словами:

Потім чарівної водицею умивають обличчя і витирають подолом свого вбрання.

На якому б з змов краси ви не зупинилися, потрібно обов’язково дотримуватися всіх правил його виконання, щиро хотіти стати більш привабливою і беззастережно вірити в силу змови. Тільки в такому випадку ви зможете домогтися бажаного результату.

Рекомендуємо вам також переглянути наступне відео, в якому описується сильний старовинний обряд на красу і молодість

Marissa

Ссылка на основную публикацию