Змова на красу на старий новий рік

Січень – унікальний місяць, наповнений низкою свят. Така особливість зимового місяця надає йому потужну позитивну енергетику. Різні магічні обряди, виконані у січні, відрізняються доведеною практичної ефективністю.

Добре зарекомендували себе різні обряди, що проводяться на Старий Новий рік (з 13 на 14 січня). Мета змов, читаних у цей день, може бути різна. Нею зазвичай виступають:

  • виконання бажань;
  • фінансове благополуччя;
  • успіх і удача;
  • краса.

Саме змов на красу під старий новий рік я і вирішила присвятити дану статтю.

Змова на красу на Старий Новий рік як засіб для підвищення зовнішньої привабливості

Зі своєї практики можу відзначити, що до допомоги магії звертаються найчастіше представниці слабкої статі. Як відомі, дами будь-якого віку дуже педантично ставляться до питання про зовнішньої привабливості. Щасливі

ті жінки та дівчата, яких Бог наділив природною красою. Нещасними себе почувають ті, кому пощастило менше. Нічим не примітний, сірий вигляд сильно впливає на самооцінку жінки, позбавляє її уваги з боку протилежної статі, адже це важливо для кожної жінки!

Що стосується чоловіків, то більшість з них досить терпимо ставляться до своїх зовнішніх даних. Однак і серед них знайдеться чимало охочих щось в собі поміняти. І в цьому допомогти зможе магія Старого Нового року.

Звичайно, до невпізнання змінити свої фізичні параметри з застосуванням змов на красу не вийде. Однак магічні обряди допоможуть отримати внутрішнє чарівність, наповнять очі блиском, а руху – легкістю.

Замовляння на красу на старий новий рік змінять ставлення оточуючих людей, зроблять виконавця більш привабливим в їх очах. Істотний плюс таких обрядів – їх нешкідливість та відсутність негативних наслідків.

Як стати привабливішими за допомогою змови на красу на Старий Новий рік?

Змова, що допомагає розквітнути дівочої краси

Цільова аудиторія – молоді дівчата. Змова дає виконавиці красу на весь рік. Читати його можна лише 14 січня.

Для ритуалу знадобиться джерельна вода. Дівчина повинна налити її в чашку, а чашку поставити її біля узголів’я ліжка в ніч з 13 на 14 січня. Прокинувшись вранці, 14 січня, чашку з водою необхідно взяти лівою рукою, не піднімаючись з ліжка, а потім вимовити змову:

“Встану я, раба Божа, з м’якої постелі, пом’яну Богородицю і Ииисуса Христа, у ворота піду, до ключа вийду, хочу водиці собі роздобути. Щоб стати, нею набіло вмившись, червоно-рум’яною, белолицей красою-дівчиною, а не чернавкой який. Всякий щоб мене бачить, мою красу хвалив, дарував подарунки, про любов говорив. Було щоб женихів, як корів у стаді. Стала щоб як дівчина-краса, такий цілий рік була, поки не зійде змова. Амінь!»

Прочитавши змова, половину чашки воду потрібно залпом випити, а іншу використовувати для водних процедур – облити себе з голови до п’ят. Більше митися в цей день не можна.

Жіночий староноворічний змова на красу

Змова для молодих дівчат. Вимовити вранці 14 січня, після того, як прокинетеся. Вставати з ліжка не треба. Текст:

“З м’якою ліжечка до чистого озерця, з благословення батьків. Почерпну я водиці в колодязі небесному. Дорожче та водиця золотих перснів. милею кам’яних палат, срібних кубків. Та вода – краса. У ній я вмию лице біле. Молодцям молодим, старим сивим, мужикам стареньким, немічним стареньким, молодим дівчатам, вдовам літнім здаватися буду краше червоного сонця, промені ранкового, місяця ясного. Здавалася б краса моя кожному і всім у годину всякий, у всяку хвилину, у всякий день. Потрапила б вона все на серце, на очі. Амінь».

Діє змова протягом року. При бажанні виконавиці, його можна оновити на наступний рік.

Чоловічий змова на красу на старий новий рік

Змова, розрахований на використання молодими хлопцями. Завдяки йому, молода людина буде здаватися гарним для оточуючих його людей. Термін дії – рік. При необхідності, можна щорічно оновлювати.

Вимовляється змова за аналогією з жіночим – вранці Старого Нового року, після пробудження. Текст:

“Я, раб Божий (ім’я), народжений матір’ю своєю, церквою покрещенный і красою обділений, чари в допомогу закликаю, щоб мене всі хвалили, щоб мене всі любили. Благослови, Господи! По дорозі, по дорозі піду. Варто там лавка, всякими товарами купці в тій крамниці, що торгують: кумачами та ситцами, оксамитом та шовком. Мені, рабу Божому (ім’я), присмотрелося, пригляделося, прилюбилося. Моє обличчя – червоне сонечко, місяцем ясним я закрився, небесними зірками обсыпался. І був би я такий червоний, найулюбленіший, милий і прекрасний. Непривабливих був би я і стареньким старим, і молодичка молодим, і старим старим, і молодим чоловікам, і добрим молодцям, і червоним дівчатам. Придивився б я, прилюбился б я день кожен день і годину кожен, кожну хвилину і кожну секунду. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!»

Ссылка на основную публикацию