Змова на кільце — приклади змов з їх описом

Слово «кільце» має давньослов’янське корінь «коло», який позначає колесо або круг. Наші предки свято вірили в те, що кожен вузлик, зав’язану на одяг, волосся або зап’ясті здатний уберегти від негативної енергії. А людина, ставши в написаний коло, ставав захищеним від нечистої сили. Кільце грало роль оберега у наших пращурів, а у нас сьогодні воно символізує вічність і шлюбний союз, а також його можна використовувати в магічних цілях, наприклад, прочитавши змову на кільце.

Магічні властивості кілець

Чернечі ордени, а також таємні політичні спільноти застосовували кільце як свого роду пропуск на засекречені заходи. Крім цього, кільце могло виступати свого роду «паспортом», який засвідчував особистість.

Наприклад, у російських масонів було популярно застосування чавунних печаток, на яких зображувалася голова Адама і його гомілкові кістки. А правителі Київської Русі прикрашали перснями все пальці на руках.

Традиція подружжю дарувати один одному кільця при укладанні шлюбного союзу своїм корінням сягає часів Стародавнього Єгипту. Закрита форма кільця символізує собою вічність, а дорогоцінний матеріал — вказує на величезну силу почуттів молодят.

На Русі було прийнято вдягати нареченому і нареченій кільце на заручини, весілля при цьому могла бути нескоро. Зараз багато об’єднують поняття «обручка» і «весільне кільце», хоча їм притаманні абсолютно різні значення.

Обручка наречений дарував своїй нареченій на заручини, офіційно підтверджує їхній зв’язок. Таке кільце більш тонке, ніж весільну, воно може бути декороване камінням або гравіюванням. Традиційно кільце для заручин повинно мати діамант, який виступає символом чистоти і міцності любові.

Правила носіння кілець

Кільце здатне вплинути на наше життя, якщо ви будете носити його правильно. Залежно від того, на якому пальці надіто прикраса, можна простежити його вплив на ваше життя.

Отже, куди найкраще вдягати дорогоцінний ободок особисто вам?

  1. Якщо ви відрізняєтеся підвищеною емоційністю і маєте при цьому добре серце — варто носити кільце на великому пальці. Таким чином, ви врівноважити свій темперамент і позбудетеся від можливої ??агресії.

Ще одна властивість кільця, надягнутого на великий палець, — збільшує мужність чоловіків, а також підвищує їх сексуальність і покращує фінансове благополуччя.

  1. Людям, які не дуже вірять в свої сили, слід надягати кільце на вказівний палець. Це підвищить впевненість в собі, приверне на вашу сторону пані-удачу, поліпшить самооцінку і такій людині буде набагато комфортніше жити на світі.
  2. Якщо ви страждаєте від постійного невезіння, будь-які ваші починання зазвичай закінчуються повним фіаско — надягайте кільце на середній палець. Завдяки цьому ви швидко позбудетеся від різних труднощів свого життя. Ідеальний варіант — якщо ви будете носити фамільну реліквію, заряджену силою роду.

4. Ви бажаєте стати більш витонченою особистістю? Прагніть до мистецтва, слави і грошей? Тоді відповідний палець для носіння кільця — безіменний. При цьому, якщо ви відрізняєтеся спокійним темпераментом — придбайте тонке виріб, а якщо страждаєте від підвищеній нервовій збудливості — носите масивні персні.

5. Якщо ви бажаєте покращити свої комунікативні здібності, стати більш красномовним, знаходити правильні рішення для будь-яких питань — надіньте прикраса на мізинець. Найкраще використовувати срібні кільця, так як срібло активізує розумові і езотеричні здібності людини.

Тепер, розібравшись з основними властивостями кілець, перейдемо до огляду найпопулярніших змов для різних випадків життя, що виконуються на ці дорогоцінні вироби.

Змови на кільця

Змова, щоб розбагатіти

Вам потрібно взяти будь-який зі своїх кілець, опустити його в проточну воду (для очищення від негативної енергії). Потім кільце вішається на зволікання, запалюється свічка (може бути і звичайною, але більше з цією метою підійде церковна).

Запалена свічка 9 раз проноситься з одного боку в інший над кільцем, важливо, щоб полум’я неначе пронизувала прикраса. Свічка тримається в правій руці, а зволікання, на яку вішають кільце — в лівій.

Під час ритуалу потрібно вимовляти такі замовні слова:

Потім прикраса одягається на руку. Важливо під час ритуалу вкласти якомога більше своєї енергії в кільце, максимально представляти остаточний результат, якого ви хотіли б досягти. Це допоможе вам отримати бажане в найкоротші терміни.

Коли ви миєте руки — краще зняти кільце, інакше вода змиє з нього інформацію. Також час від часу обряд потрібно підробляти.

Змова, щоб привернути увагу чоловіків

Якщо ви страждаєте від нестачі уваги з боку представників протилежної статі, вам потрібно придбати кільце зі вставкою — каменем червоного кольору і заговорити його наступними чарівними словами:

Коли завершите читати змову, загорніть виріб в красивий шовкову хустку. Весь час тримайте талісман при собі, не показуйте його нікому з навколишніх — інакше ви подаруєте йому свою привабливість. Змова дозволить вам завжди залишатися в центрі уваги протилежної статі і приверне до вас безліч шанувальників.

Змова на кільце, щоб виконати бажання

Візьміть кільце (метал не грає ролі), ідеальний варіант — якщо прикраса перейшло до вас від рідних. Неважливо, чи є на виробі камінь чи ні. Замотайте кільце мотком пряжі і прочитайте на нього змову:

По завершенню читання кільце надягають на руку і не знімають його протягом усієї ночі. Тепер це ваш талісман, який допоможе реалізувати бажане, а також зробить вас більш щасливим і подарує фінансове благополуччя.

Важливо під час читання кожного з описаних змов максимально концентруватися на своїх бажаннях, представляти кожну деталь, кожну грань бажаного образу і, звичайно ж, беззастережно вірити в силу змови. Тоді ваші бажання втіляться в життя швидко, і їх виконання принесе вам справжнє задоволення.

Яку роль в нашому житті відіграють кільця? Про це ви зможете дізнатися після перегляду наступного відео

Marissa

Ссылка на основную публикацию