Змова на їжу — перевірений спосіб повернути почуття

Змова на їжу часто використовується для потужних привороту. Приказка: «Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок» з’явилася не дарма — саме за допомогою заговорённого частування в старовину красуні викликали романтичні почуття у своїх обранців. Приготоване для коханої людини блюдо вже само по собі має потужну енергетику. А якщо вимовити над їжею змову, її магічний вплив збільшується в кілька разів.

Чому змова-приворот на їжу найкращий?

Змови на їжу є не тільки найпотужнішим засобом любовної магії. У них є й інші переваги:

 • Провести такий обряд може навіть новачок, який не має жодного уявлення про магічні ритуали
 • Такий змову можна читати в домашніх умовах, ніяких особливих магічних атрибутів не знадобиться, достатньо використовувати підручні засоби
 • Змова дуже дієвий, але при цьому не має негативних для душі обранця негативних наслідків
 • Змова вступає в силу відразу, після того, як чоловік покуштував заговорений їжу. І магія діє досить довгий час — варто лише періодично «заряджати» страви для улюбленого заговорений словами

А головна особливість змови на їжу в тому, що він діє завжди. На відміну від привороту по фото або особистих речей, які не завжди допомагають (особливо, якщо в об’єкта привороту потужний енергетичний бар’єр), то зачарована їжа завжди робить потрібний ефект.

Яку їжу можна використовувати для обряду?

Чи не кожні продукти годяться для того, щоб читати над ними змову. Найефективніше використовувати наступне:

 • Домашня випічка. Тільки не купуйте булочки в магазині — потрібно самостійно спекти пиріг або хліб, посмажити млинці або оладки
 • Звичайна сіль є відмінним провідником магічної енергії, тому приготовлену їжу обов’язково потрібно солити. Під час посипання страви сіллю варто вимовити текст змови ще раз
 • Пташині яйця і молоко також дуже потужно вбирають енергетику. Вони особливо гарні для любовних змов тому, що є «живими» — символізують зародження нового життя
 • А от фрукти для обрядів використовувати не варто. Єдиний виняток — яблука. Тільки вони підходять для змов на їжу

Також важливо знати, які продукти використовувати для змови протипоказано.

Яка їжа не годиться для змови

Виключіть наступні продукти, якщо збираєтеся виконати магічний приворотний змова:

 • Овочі. Їх можна додавати, але страви тільки з овочів не годяться — наприклад, салати або рагу не підійдуть
 • Напівфабрикати. Якщо ви вирішили купити магазинні котлети, посмажити їх і заговорити — обряд не матиме ніякого ефекту. Годиться тільки їжа, приготована з нуля власноруч
 • Бажано не додавати в їжу кров. Незважаючи на те, що деякі езотерики використовують кров для магічних ритуалів, ми не рекомендуємо, тому що енергетика у цього продукту — чорна. Приворотний змова може принести катастрофічні наслідки

І найважливіше — читати змову на їжу варто тільки на зростаючу Місяць або в повний місяць. У цей період місячна енергія спрямована на любов і творення. А ось відвороти читаються вже на спадаючу Місяць.

Приворотний змову на сіль

Кухонна сіль відмінно вбирає будь-яку енергетику, тому її часто використовують для здійснення магічних обрядів. Щоб заговорити їжу, приготуйте сіль, насипте її на тарілку і скажіть наступні слова:

Після це сіль необхідно пересипати в порожню сільничку і поставити на обідній стіл. Дуже важливо, щоб чоловік своїми руками посолив їжу за допомогою заговореної солі. Можна приготувати його улюблене блюдо і трохи недосолити — тоді він швидше скористається сільницею.

Приворотний змову на тісто

Для здійснення цього магічного обряду необхідно приготувати дріжджове тісто для пирогів і дочекатися, поки воно підніметься. Після цього починайте місити в’язку масу, примовляючи заповітні слова:

Текст змови необхідно чітко і вдумливо вимовити сім разів. Після цього можна приступити до кулінарного витвору. Спечіть пироги і почастуєте ними обранця. Важливо, щоб ніхто інший їх не їв.

І невеличкий нюанс: коли будете місити тісто, постарайтеся подумки думати про свої почуття до обранця, згадувати про любов до нього, дякувати за добрі вчинки. Ця дія додасть позитивної енергії і «зарядить» чоловіка на добре ставлення до вас.

Дивіться відео про те, як читати змову на їжу:

Любовний змову на їжу

Цей варіант підійде для пар, які живуть разом. Використовуйте змова, якщо відчули, що любов обранця до вас стала менше, він охолов і не виявляє колишньої турботи. Магічний ритуал на їжу допоможе оживити почуття і повернути втрачену пристрасть у відносини.

Вам потрібно буде приготувати улюблене блюдо обранця, яке вам подобається теж. Перш ніж приступите до готування, встаньте, закрийте очі і подумки уявіть всі прекрасні моменти, пов’язані спільним життям. Згадайте, як сильно ви любите один одного, як вдячні чоловікові за щастя, яке ви знайшли разом з ним.

Після цього можна відкрити очі і починати готувати. Важливий позитивний настрій — творити кулінарний шедевр ви повинні в гарному настрої. Думати при цьому слід про обранця, подумки вимовляти добрі, хороші, вдячні слова на його адресу.

Після того, як страва буде готове, піднесіть до нього долоні і прочитайте змову тричі:

За вечерею накрийте стіл і почастуєте свого судженого заговореним стравою.

Дуже важливо, щоб чоловік навіть не підозрював про те, що ви хочете використовувати любовну магію. Якщо таємниця розкриється не тільки змова не подіє, але і ваш обранець може влаштувати скандал — стороннє втручання в свідомість не подобається нікому, навіть якщо воно відбувається на благо.

Ссылка на основную публикацию