Змова на хорошу торгівлю — читати в домашніх умовах

Торгівля – одне з найдавніших ремесел. Бути успішним торговцем або підприємцем – це справжнє мистецтво. Хтось цьому вчиться роками, а найбільш кмітливі звертаються до досвіду наших предків і використовують змова на хорошу торгівлю.

Торгова магія зародилася ще в давнину. До неї зверталися купці і з її допомогою підвищували попит на свій товар, а з ним – і рівень продажів, завдяки чому справа всього їх життя з кожним днем тільки процвітало. Магічні ритуали і змови не втрачають своєї актуальності і серед сучасних продавців.

Торгова магія і секрети успішного її застосування

Змова на торгівлю, за умови, що їм правильно розпоряджатися, може стати відмінним помічником не тільки в торгівлі, але і в будь-яких справах, пов’язаних з процесом купівлі-продажу. Щоб швидко і успішно реалізувати свій товар, не достатньо буде просто прочитати магічні слова і виконати супроводжуючий їх обряд. В першу чергу, необхідна віра в ефективність магії. Читати змову без віри в його силу – все одно, що прибирати сніг під час сильного снігопаду, тобто просто марно, нічого хорошого з цього не вийде.

Замовляння на торгівлю, використовувані для залучення покупців і витягання вигоди, найкраще читати на місяці зростаючою – зростаюча енергія нічного світила допоможе досягти максимальних результатів. Однак, якщо магічний вплив застосовується з наміром продати рухоме або нерухоме майно, підійде більше період місяця ущербною.

Певні вимоги пред’являються і безпосередньо до процесу виголошення змови. Проговорювати його рекомендується пошепки, спокійним і впевненим тоном. Бажано читати текст по пам’яті, попередньо заучив його напам’ять. Якщо сумніваєтеся у можливості своєї пам’яті, перепишіть текст на чистий білий аркуш паперу і читайте вже з нього, але пам’ятайте, що ефективність від цього може постраждати.

Виконавши ритуал, не роїться про свої дії, щоб енергетика сторонніх людей не змогла негативно вплинути на перебіг магічного впливу і на майбутній ваш успіх. А ще – будьте вдячні магії, бо вищі сили невдячним не допомагають.

Звичайно, основна ціль торгівлі – це отримання прибутку. Але якщо ви займаєтеся торгівлею просто в сліпій гонитві за прибутком, і при цьому ненавидите свою справу і з неприязню ставитеся до своїх покупців, приготуйтеся до того, що жоден змова, навіть самий сильний, вам не допоможе. У свою справу треба вкладати душу, своїх покупців – поважати. Тільки в цьому випадку магія буде до вас прихильна.

3 перевірених способу змови на торгівлю

На воду

Вимовляти змова потрібно в домашніх умовах, під час зростання місяця. В неглибоку посуд налийте воду, покладіть туди своє кільце, краще всього золоте (можна обручку). У це кільце опустіть свій палець і починайте його крутити навколо своєї осі і, в той же час, по периметру ємності з водою, рухаючись за годинниковою стрілкою. Процес супроводжуйте змовою:

“Як крутила млин, денно і нощно молола зерно, так нехай і мої гроші, мої товари вдень і вночі крутяться. Не в мішку нехай лежать, а по світу кружляють, інші гроші зустрічають, інші гроші до мене приводять. Як на мед бджоли летять, так все на товар мій дивляться. Як на світ метелики летять, так до мене гроші йдуть. Як зірок не злічити, як руками землю не обійняти, так міцне моє слово нікому не зняти. До мене всі йдуть, свої гроші несуть, розбирають товар, хліб, сіль, вода тут. До мене всі сюди, вам тут вода. Вам – вода, мені – гроші. Амінь (3 рази)

Після прочитання змови кільце поверніть на його колишнє місце – на палець, де його зазвичай носите. Не знімайте його тиждень, як мінімум, – чим довше його носити будете, тим краще буде для вашої торгівлі. Воду з ємності злийте в унітаз або вилийте за поріг.

Старовинне замовляння на віник для залучення покупців

Коли місяць на небі буде рости, сходіть у церкву і візьміть там трішки свяченої води. По дорозі додому купіть новий віник. Ритуал проводите в 3 години ночі. Віник поставте так, щоб його ручка опинилася внизу, і потім заговорите його за допомогою таких слів:

“Вийду я з дверей у двері, з воріт у ворота, в полі чисту, на звивисту стежку. По звивистій стежкою в ліс дрімучий піду. В дрімучий ліс – до столітнього дуба. У столітньому тому дубі білка живе, горіхи гризе. Хвостом дупло підмітає та збирає жолуді. Чим більше забирається, жолудів тим більше додається. Хто в гості до неї прийде – з жолудями піде. Так і я підмітають віником та покупців закликаю. Приходьте, поспішіть, товар заберіть. Амінь!»

На світанку заговоренным віником треба підмести підлогу в своєму будинку і там, де лежить товар, який потрібно продати. Після цього скрізь слід побризкати святою водицею.

На капустяні листи

На зростаючому місяці купіть гарний качан капусти, без пошкоджень і вад. Зніміть на заході перші 7 капустяного листя. У кожен з цих листя покладіть по одній монеті з жовтого металу і загорніть конвертиком. Складіть всі отримані капустяні конвертики в одну тарілку і вимовте змова:

“Як посаджу я в землю насіння і водою джерельною поллю. Як захищу я росток від ворогів, попрошу сонечко світити. І як виросте капуста-краса, округлі і широкі боки, так і моїй прибутку підрости, щоб її мені ледве унести. Щоб мою прибуток злодій не вкрав, щоб її, рідну, вогонь не наздогнав. І як капуста тішить мій погляд, так і товщині кошеля свого я радий. Щоб потреби мені повік не знати, а грошей – з кожним днем прибувати. Амінь!»

Заговорені капустяні конвертики потрібно закопати в землю, в затишному місці – у себе у дворі або найближчому парку (лісу).

Дивіться додаткові змови в наступному відео:

Ссылка на основную публикацию