Змова на гроші і удачу — читати на монету

Іноді в житті ми стикаємося з гострою нестачею фінансових коштів. Звичайно, щастя полягає зовсім не в грошах, але без них прожити в наші дні не представляється можливим. Багато людей в таких випадках звертаються за допомогою до магії — виконують ритуали, які сприяють збільшенню фінансового благополуччя. Читання змови на монеті для грошей і удачі один з яскравих прикладів подібних обрядів, про нього ми і поговоримо в даному матеріалі. Але спочатку розглянемо певні хитрощі, які допоможуть вам затримати гроші в гаманці.

Ефективні способи залучити в житло удачу і достаток

Існує кілька дієвих способів, як привернути до себе грошовий потік. Розглянемо найпопулярніші з них далі.

За допомогою народних повір’їв

Наші предки були дуже мудрими, у них було безліч прикмет і повір’їв для залучення багатства. Так, якщо ви хочете завжди мати багато грошей, скористайтеся наступними порадами:

 1. Ніколи не витрачайте гроші в той день, коли вам видають зарплату. Необхідно, щоб фінанси в повному обсязі переночували вдома протягом хоча б однієї ночі (а можна і більше).
 2. Потрібно взяти одну купюру великого номіналу і не розмінювати її цілий рік. Вона буде «просочувати» ваше житло грошової енергією і посприяє активному залученню грошей.
 3. Ніколи не залишайте свій гаманець повністю порожнім — нехай в ньому лежить хоча б одна монетка. Також, коли прибираєте в шафу несезон одяг, покладіть в кишені монетки або дрібні купюри. Також контролюйте, щоб все кишені були без дірок — це не до вподоби грошового егрегор.
 4. Пам’ятайте знаменитий вислів — «Гроші йдуть до грошей» — це основне правило грошової магії.
 5. Коли п’єте чай і на чашці утворилися бульбашки — зберіть їх за допомогою ложки і випийте — це приверне до вас фінанси.
 6. Рекомендується купити в четвер 3 червоні гвоздики і постійно тримати їх в своїх оселях — це буде сприяти залученню матеріальних благ.
 7. Коли в’їжджаєте в нову оселю, якщо бажаєте жити в ньому через край — розкидайте по підлозі монети (найкраще зі срібла).
 8. Візьміть парочку купюр і покладіть їх під скатертиною, що не діставайте і не розмінюйте — так ви вбережете себе від збитку.
 9. Щоб забезпечити постійний приплив нових грошей, необхідно в ніч, коли місяць буде повна, покласти на підвіконні відкритий гаманець без грошей, а в молодика — закритий, але наповнений грошима.
 10. Коли на небі побачите молодий місяць — покажіть їй купюру найбільшого номіналу, яка є у вас в наявності. Тоді кількість грошей буде збільшуватися разом із зростанням місяці.

За допомогою мистецтва фен-шуй

Скориставшись правилами мистецтва фен-шуй, ви зарядіть свій гаманець грошової енергією. Для цього вам потрібно буде просто дотримуватися нескладних рекомендацій:

 1. Слідкуйте, щоб ваш гаманець завжди був у відмінному стані, не заношений і охайний.
 2. Купуйте портмоне зеленого кольору — це колір фінансів, він буде залучати їх у ваше життя.
 3. Забезпечте повний порядок в гаманці. Позбавтеся від старих чеків, непотрібних візиток і використаних квитків.
 4. Ретельно розсортуйте гроші, виходячи з їх номіналу і валюти: тисячні купюри потрібно помістити в одне відділення, долари до доларів, рублі до рублям. Дрібниця зберігайте в спеціальному відділенні для неї.
 5. Грошам подобається аромат м’яти і кориці, тому слід покласти в портмоне листочок рослини або паличку кориці

силою думки

Всі способи, зазначені вище, будуть неефективними, якщо ваше мислення буде неправильним. Вам потрібно забути про всі забобони, що стосуються грошей, щиро любити їх і завжди сприймати тільки в позитивному контексті.

Магія для залучення фінансів

Вирішивши скористатися змовами для залучення грошей, радимо вам ознайомитися з певними магічними правилами, які допоможуть посилити успіх обряду.

 • Як правило, для змов беруться природні елементи, які уособлюють собою множинність, велика кількість чого-небудь. В якості таких компонентів можуть виступати зірки на небі, риба в морі, пір’я птахів, насіння рослин і так далі.
 • Другий спосіб — застосовувати те, що збільшується. Наприклад, це може бути піднімається тісто, рослини і тому подібні асоціації. Тоді рівень вашого доходу буде збільшуватися по аналогії. Можна, до речі, просто поставити у себе вдома грошове дерево, воно і без змов буде активно залучати гроші до вашого помешкання.
 • Щоб залучити гроші, можна скористатися безпосередньо ними ж або новими речами. Це називається технікою нерозмінного рубля. В цьому випадку за допомогою змов ви збуваються стару наговоренную монету і замість неї заговорюєте нову.
 • Коли ви отримаєте першу виручку (або зарплату), краще не витрачати її, а залишити як талісман, який буде залучати багато купюр.
 • Вдаючись до грошової магії, важливо звертати увагу на фазу місяця, на яку ви виконуєте магічні дії. Так, якщо ви бажаєте залучити фінанси в своє життя — дочекайтеся зростаючої місяця, а коли, навпаки, хочете ліквідувати борги — потрібна спадаючий місяць.

Тепер пропонуємо вашій увазі приклади дієвих змов на гроші.

на монету

Береться будь-яка монетка і на неї наговорюють такий текст:

Важливе правило — змова читаєте тільки в парний день тижня, коли місяць прибуває. Коли завершите читання — сховайте монету в кутку і не торкайтеся до неї протягом семи днів. Слідкуйте за тим, щоб до неї ніхто не торкався і не перекладав — в іншому випадку вам доведеться повторити описане вище дію.

Коли пройде тиждень, витратьте цю монетку. Потім в наступний парний день, коли місяць буде прибувати, візьміть нову монету, перед цим заговоривши її. Необхідно буде повторити ритуал ще двічі, після цього рівень вашого доходу значно збільшиться.

На велику суму грошей

Ця змова допомагає отримати велику суму грошей.

Для виконання наступного обряду потрібно буде запастися п’ятьма церковними свічками білого кольору, запалити їх, три рази перехрестити і вимовити такі замовні слова:

Дочекайтеся повного прогорання свічок, потім потрібно буде скачати віск до освіти цільного грудки і покласти в гаманець.

Використовуючи всі зазначені змови, а також дотримуючись правил залучення матеріальних благ, ви зможете істотно збільшити рівень свого доходу і ніколи не будете відчувати потреби у фінансах. Головне, завжди вірте в силу проведених вами обрядів і виконуйте всі магічні дії тільки в хорошому настрої.

Також пропонуємо вам переглянути відео, з якого ви дізнаєтеся ще більше цікавих змов для залучення грошей

Marissa

Ссылка на основную публикацию