Змова на гроші — читати в домашніх умовах (біла магія)

Гроші і багатство в житті сучасної людини займають не останнє місце. Для досягнення фінансового благополуччя хтось невтомно працює (іноді і на декількох робочих місцях), хтось відкриває свій бізнес, хтось чекає чуда і регулярно катує своє щастя в різних лотереях, самі ж догадливі звертаються до магії і роблять змову на гроші .

Змови білої магії на гроші сьогодні популярні як ніколи — багато людей використовують їх для поліпшення свого матеріального становища і залучення фінансової удачі.

Секрети роботи грошового змови

Змова на гроші і матеріальне благополуччя — це магічний обряд, що виконується з метою отримання фінансових коштів з різних джерел. Ритуали ці діляться на чорні і білі. Природно, в домашніх умовах рекомендується читати змову на гроші з розряду білої магії, так як магія чорна непередбачувана і часто небезпечна, особливо в руках людини недосвідченого, далекого від чаклунства.

Умови правильної роботи грошової магії

Ритуалів на гроші існує безліч. Вони можуть один від одного кардинально відрізнятися, однак при їх виконанні виконавець повинен дотримуватися певних правил і рекомендацій:

  • День тижня середа. Найсильніші змови на гроші виходять саме в середу, так як це день характеризується потужною грошової енергетикою;
  • фаза місяця — зростаюча. Зростання нічного світила сприятиме приходу і зростання грошових коштів;
  • самотність. Виконавцю слід вимовляти змову на гроші в повній самоті. Фінансова магія — дуже делікатна субстанція, чужа енергетика може негативно позначитися на ній;
  • точне дотримання інструкції ритуалу. Інструкція обряду — це план його роботи, відступати від якого не можна, тому що всі деталі тут, навіть найнезначніші, грають важливу роль;
  • віра в ефективність обряду. Щоб обряд спрацював, виконавець повинен вірити в силу магії.
  • таємниця ритуалу. Про проведену магічною роботі нікому розповідати не можна, чаклунство не терпить гласності.

Який би змова на гроші не вирішив читати виконавець, коректно він спрацює і призведе до потрібного результату тільки при дотриманні цих нехитрих умов.

Як посилити дію фінансового змови?

В основі дії грошового обряду лежить слово. Щоб слово це знайшло магічну силу, дуже важливо вкладати в нього все своє бажання. Можна зробити це за допомогою візуалізації, суть якої полягає в уявному малюванні картин майбутнього матеріального процвітання. Пам’ятайте про те, що уява — це головний ваш помічник в цій справі. Візуалізація дає сильний енергетичний поштовх будь-якого обраного та проведеним змови на гроші.

Сила змови підвищиться, якщо слова виконавець буде вимовляти по пам’яті. Досвідчені маги радять текст заучувати напам’ять, щоб не довелося читати його з листочка.

На дієвості обряду позначається і душевний стан виконавця. Перед читанням будь-якого змови на гроші слід відпустити всі образи, виключити всі негативні думки і емоції, досягти внутрішньої гармонії. І тільки тоді — з чистим серцем і легкою душею — можна братися за вчинення ритуалу.

Кращі ритуали і змови для притягнення багатства

Змова білої магії, щоб в сім’ї гроші водилися

Якщо вашій родині зіткнутися довелося з фінансовими труднощами, проведіть нижче описаний ритуал, що притягає достаток. Для обряду підготуйте 3 монетки середнього номіналу і стакан води.

Дочекайтеся полудня і опустіть монети в воду, потім читайте змову:

«Водиця-вода, силою своєї поділися! Поверни в сім’ю мою достаток, допоможи збільшити прибуток. Зроби так, щоб і інші монетки до мене всі йшли! «

Після 5-кратного проголошення тексту приберіть стакан з водою і монетами в затишне місце. Щоранку і день бризкайте свій гаманець цією водою. Дозволяється повторити змова, коли вода в склянці вся буде витрачена.

Змова, щоб гроші були завжди

Даний потужний змову на гроші читати слід на зростаючу місяць. Встаньте рано вранці, до зорі. На зорі затисніть в долоні монетку, вийдіть з дому, йдіть до молодої ялини. Вибирайте дерево красиве, що привертає погляд. Постукайте по стовбуру дерева монеткою і проговорите 12 разів:

«Як голки молоді виростають, так і гроші мої приростають — нема на пирозі цукровому, що не на медку липовому, що не на пареве, що не на вариві, а на сріблі-золоті та міді».

Після 12-го рази проголошення монетку закопайте в коренях ялинки. Постарайтеся, щоб вас ніхто під час ритуалу не бачив, інакше він не спрацює. Як тільки монетка буде прихована під землею, йдіть, не озираючись, з цього місця.

Змова на багатство

Змова читати треба на жменю ягід горобини. Заговорені ягоди потрібно зберігати в своєму будинку, помістивши їх біля ікон. текст:

«Ти, цариця, горобина матінка, від злої журби визволи мене. Як плодяться ягоди червоні у тебе, так само нехай і у мене, раби (раба) Божого (Божої) (своє ім’я) гроші множаться. На віки вічні. Амінь «.

Змова, що притягає грошову удачу

Змова цей вимовляти слід рано вранці, неодмінно на голодний шлунок. Заговорюється невеликий шматок хліба, який виконавець повинен з’їсти відразу ж після читання тексту. Змова такий:

«Господь Бог наш, Ісус Христос, нагодував Ти п’ятьма хлібами голодних, так нагодуй ж мене і сім’ю мою, зроби життя мою рясно ситого, поверни до мене удачу, відверни від мене горе і нещастя. Нехай відкриється в будинок мій дорога ситості і радості, хай прийдуть до мене грошики. А я ними обіцяю розумно розпорядитися, всім на благо, так примножувати достаток з розумом, на славу Господа нашого. Ключ і замок всі слова мої. Амінь «.

Дії виконавця після проведення обряду

Навіть найсильніший змову на гроші не гарантує моментального приходу багатства. Вражаючий результат буде досягнутий лише за умови, що сам виконавець докладе до цього чимало зусиль, буде працювати і ловити будь-яку можливість для поліпшення свого фінансового добробуту і підвищення матеріального добробуту.

Задарма нічого не дістається, і магія прихильна лише до людей працьовитим. Магія грошова — це магія на перспективу, тому помітні результати від змови зазвичай проявляються лише через кілька місяців після здійснення обряду.

Ссылка на основную публикацию