Змова на гарне навчання для батьків і дитини

Кожен батько бажає, щоб син або дочка приносили зі школи тільки хороші відмітки і позитивні відгуки з боку вчителів. Однак реальність часто розходиться з батьківськими мріями: не кожна дитина тягнеться до знань, і не кожному навчання дається легко.

Відсутність прагнення до навчання і лінь проявляють себе поганими оцінками, невдоволенням педагогів і повним небажанням дитини займатися вдома. Звичайно, це дуже засмучує батьків недбайливого учня і нерідко змушує їх червоніти за своє чадо. Подібну ситуацію можна сприятливо вирішити, звернувшись до магії і застосувавши читання змови на гарне навчання дитини.

Види змов і рекомендації по застосуванню

Всі існуючі змови на навчання можна умовно розділити на 2 види:

  • замовляння на гарне навчання. Це ритуали загального характеру, їх мета – викликати у дитини інтерес до шкільної програми, вплинути на його уважність і посприяти тому, щоб він почав належним більше і активніше займатися вдома;
  • ритуали на успіх у навчанні. Вони допомагають успішно здавати перевірочні роботи та іспити, сприяють отриманню високих оцінок.

Як застосовувати такі обряди? Існує кілька важливих нюансів. Щоб магія, націлена на успішне навчання, спрацьовувала більш ефективно, вимовляти змови і виконувати ритуали для себе людина повинна самостійно.

Діти більш старшого віку з цим цілком впораються і самі після докладних роз’яснень. У тому ж випадку, якщо дитина нічого не хоче робити для поліпшення своїх показників у навчанні, або ж він не досяг віку 10 років, читання молитов і виконання обрядів повинні взяти на себе батьки чи інші родичі, бажано жіночої статі (мати, бабуся, сестра, тітка, хрещена).

Ритуали потрібно проводити в повній самоті й тиші – магія не любить шуму та гласності. Змови для гарного навчання вважаються безпечним засобом і не здатні нашкодити, але поставитися до їх застосування потрібно з усією серйозністю. Крім цього, в їх дію і силу обов’язково потрібно вірити

Напевно, людини, що застосував змова на відмінне навчання, зацікавлять терміни, протягом яких проявиться ефективність магічного ритуалу. Молитви загального характеру перші свої плоди дають вже через 1-2 місяці і характеризуються тривалістю впливу.

Приміром, якщо зробити їх 1 вересня, то працювати вони будуть весь навчальний рік. Ті ж змови, мета яких більш конкретна (допомогти поступити отримати високий бал на іспиті), відрізняються миттєвим дією і розраховані тільки на одне певне подія, пов’язана з освітою.

Найбільш ефективні змови на навчання

Простий спосіб для себе

Використовувати нижче даний змова можна щодня. Читати його потрібно 3 рази в день. Бажано слова завчити напам’ять, повторювати по пам’яті. Текст:

“Як мудрий був Соломон, так мудрістю і я блищу. Як волхви всезнаючі, так володію знаннями і я. Як бачать всі світила небесні зверху, так все відомо і мені. Навчанням я не чураюсь, з усіх сил намагаюся так захопленням наставників насолоджуюся!»

Старовинний варіант для читання батьками

Наведені нижче слова допоможуть підтягнути ваше чадо в навчанні. Читайте їх кожен раз, коли ваша дитина зайнятий навчальним процесом. Текст:

“О, Великий Родомысл, до тебе кличу. Не за себе прошу, а за дитятку рідного свого. В головоньку його розуму вклади у вченні старанності дай, мудрі промови в уста вклади. Свій Перст всемогутній на нього направ, своїм щитом від вражіння, що відводять на порожню дорогу, захисти!»

На джерельну воду

Мати повинна взяти склянку джерельної води і заговорити її за допомогою таких слів:

“Водиця чиста, ясна водиця! Швидкі струмки тебе принесли. Проникай всередину (ім’я дитини), насыщай його добрими знаннями. Швидким, як ти, буде розум його (її), ясним, як ти, буде розум його (її), прекрасним, як ти, буде розум його (її). Все легко йому (їй) буде даватися. Буде легко він(а) з усім справлятися!»

Заговоренной водичкою потрібно напоїти дитину. Треба, щоб він випив її до останньої краплі. Незабаром у нього підвищиться успішність і з’явиться інтерес до знань.

На успіх в іспиті

На чисто білому (нелинованном) листочку паперу синьою пастою написати тричі змова:

“Як небо світло вранці ясним, так і думки мої ясні і світлі. Як батько з матір’ю своє дитя шкодують і люблять, так і вчителі мене шкодують. Амінь!»

Листочок потрібно скласти навпіл, щоб текст опинився всередині, і заховати його в ліву нагрудну кишеню, або у ліву чашку бюстгальтера (для дівчат). Ця змова потрібно тричі прочитати перед виходом з будинку (краще заздалегідь вивчити напам’ять), також – тричі вимовити пошепки перед тим, як увійти в кабінет, де проходить сама процедура іспиту.

Висновок

Використовувати дані нижче змови можуть не тільки школярі та їх батьки, а також студенти і дорослі люди, які отримують освіту для себе. Застосування цих магічних ритуалів обов’язково спричинить за собою сприятливі зміни в навчанні.

Тим не менш, не варто чекати дива, тільки прочитавши потрібний змова і виконавши необхідні дії. Завдання магії полягає в тому, щоб допомогти людині в досягненні його цілей і прагнень, а не зробити все замість нього. Так справи йдуть і з такими видами магічних ритуалів.

Завдяки їм, відмінні оцінки не стануть з’являтися в журналах, щоденниках і зачетках самі собою – все-таки доведеться і самим потрудитися. А змови допоможуть тим, що просто налаштують на правильний рівень ваші ментальні хвилі, створять у вас відповідний настрій, психологічно заспокоять і додадуть впевненості в собі, будуть притягувати удачу.

Ще кілька працюючих змова для батьків і дітей можна почерпнути з цього відео:

Ссылка на основную публикацию