Змова на цукор — приклади, як правильно його читати

Цукор з давніх часів використовується в магічних цілях нарівні з сіллю. Як правило, цукор застосуємо в тих обрядах, які покликані поліпшити будь-які сфери життя — ділові, особисті, здоров’я і так далі. Дізнайтеся, який дієвий змову на цукор можна прочитати, щоб поліпшити своє життя з цієї статті.

магія цукру

Всі ми регулярно користуємося цукром, він являє собою невід’ємну частину нашого раціону харчування. Але чи замислювалися ви колись над тим, які цінні і навіть магічні властивості має цей продукт? Не всі знають, але за допомогою цукру можна робити справжні чудеса.

У переказах всіх народностей, які проживали колись на нашій планеті, є згадки про чарівні властивості цукру, також існує безліч народних прикмет, легенд і навіть міфів, які стосуються цього продукту.

Наприклад, жителі Африки, вважали, що цукор сприяє більш активному загоєнню ран. Вони насипали в відкриті порізи цукор і рани починали затягуватися швидше, а незабаром і зовсім сходили нанівець.

Згідно з недавніми дослідженнями вчених Бермінгема було доведено, що пов’язки з цукру дійсно допомагають залікувати рани, навіть дуже великі. Відбувається це тому, що цукор знищує хвороботворні організми, які заважають загоєнню.

Також всім відома прикмета про розсипану солі, яка віщує поява різних невдач в житті, а в той же час, розсипаний цукор передбачить вам велике щастя, пристрасні любовні відносини.

Якщо ви випадково переплутали під час їжі цукор з сіллю, значить, дуже скоро ваше фінансове становище помітно покращиться.

А якщо ви розсипали сіль, але хочете вберегти себе від можливої ??сварки, просто киньте на неї зверху 3 щіпки цукру — цим ви нейтралізуєте негативну дію солі.

Можна нескінченно довго перераховувати прикмети, повір’я та забобони, пов’язані з цукром, але ми пропонуємо вам ознайомитися з дієвими змовами для різних цілей, що виконуються на цей солодкий продукт.

Змова на цукор для залучення покупців

Щоб провести цей обряд вам потрібно буде взяти невелику кількість цукру — всього одну щіпку. Час виконання — вечір, коли сонце сховалося за горизонтом, робиться ритуал в тому приміщенні, в якому ви торгуєте.

Беріть дрібку цукру в праву руку і наговорите на неї такий текст:

Повторіть змову тричі, а потім акуратно розсипте цукор по кутах і по стінах. Результат обряду стане помітний вже на наступну добу.

На удачу

Щоб виконати цей ритуал вам потрібно буде запастися цукровим піском. Заповніть їм банку і покладіть в неї ложку. Потім починайте розмішувати цукор у напрямку ходу годинникової стрілки, при цьому примовляє такі слова:

Наговореної таким чином цукор використовується всіма членами сім’ї — його кладуть в чай, каву, інші напої та страви.

Як працює ця змова? Вчені давно встановили, що кристали цукру здатні вбирати в себе як позитивну, так і негативну енергію, несуть в собі певний інформаційний заряд. Тому, якщо ви скажете над цукром позитивний текст, зможете залучити до себе удачу і силу.

Змова на цукор для залучення грошей

Щоб провести наступний магічний ритуал, вам потрібно буде написати свої побажання матеріального успіху (в максимальних подробицях) на паперовому листку, потім опустити їх в білий конверт. Також в конверт кладуть паперову банкноту будь-якого номіналу, а зверху насипають трохи цукрового піску. Конверт закривають і заговорюють наступними словами:

Чарівний конверт слід весь час тримати при собі (можна покласти у себе в оселі), головне — не відкривати до тих пір, поки всі бажаючі не здійсниться. Коли все, що загадали, збудеться необхідно буде спалити листок, а попіл — розвіяти за вітром.

Змова з цукром на торгівлю

Є відмінний старовинний спосіб, який підсолоджує торгівлю. Потрібно дочекатися настання пізньої ночі, розтопити піч або котел за допомогою осикових дров. У піддавали покладіть пару кубиків рафінаду. Коли вогонь почне гудіти, вимовляється наклеп:

Потім цукор дістають з піддувала (робиться це правою рукою), коли вогонь вже прогорів. Чи не зчищають з нього попіл. Наговореної цукор потрібно розмістити на своєму робочому місці.

Після проведення цього обряду не просто налагодиться ваша торгівля, а й нормалізується загальний стан справ, збільшиться клієнтський потік.

любовний змову

Любовний змову на цукор (має дію аналогічне приворот) легкий і безпечний. Час його проведення — зростаюча Місяць. Щоб виконати обряд вам потрібно буде запастися п’ятьма церковними свічками, скатертиною або шматком червоної тканини, а також кусковим цукром.

Зверніть свою увагу на той факт, що цукор ви будете класти в їжу або напої свого улюбленого, тому беріть його трохи.

Сам обряд виконується наступним чином:

  • стіл затьмарюється тканиною;
  • свічки розставляють так, щоб за формою вони утворили серце;
  • цукор висипають в золоте блюдце, блюдце поміщають в центральній частині серця;
  • свічки запалюють.

Вам потрібно буде вдивлятися в язики полум’я, намагатися максимально розслабитися і думати про ту людину, який вас цікавить. При цьому вимовляєте такі чарівні слова:

Текст вимовляється тричі. Коли завершите читання, продовжуйте вдивлятися в полум’я свічок, поки вони повністю не прогорять. Думайте про своє улюблене, уявляйте, що ви вже перебуваєте з ним у щасливих відносинах.

Як тільки свічки повністю прогорять, відразу відправляйтеся спати, а протягом наступних днів непомітно підсипати цукор в напої свого коханого. Дуже скоро ви зможете насолодитися позитивним результатом — ваш обранець запалився до вас спекотної любов’ю, цей ритуал допоможе внести різноманітність в встигли охолонути відносини.

Спробуйте виконати ці цікаві обряди на цукор, вони допоможуть вам досягти бажаного швидко і без негативних наслідків.

Також пропонуємо вам переглянути пізнавальне відео, в якому розкривається багато цікавого про це солодкому продукті:

Marissa

Ссылка на основную публикацию