Змова на чоловіка

Змова на чоловіка стане в нагоді в багатьох випадках. Обряд допоможе повернути згаслі почуття чоловіка, відвадити його від коханки або поставити потужний «оберіг» від зрад. Читайте, як приворожити коханого і зробити це правильно.

Як приворожити чоловіка?

Навіть найсильніші почуття з часом можуть пройти. Причини можуть бути різними — набрид побут, дружина втратила колишню привабливість або «запив», з’явилася суперниця, яка всіма силами веде дружина з сім’ї. Будь-яку проблему можна вирішити.

До того, як ви будете причаровує чоловіка за допомогою змови, проаналізуйте — що стало причиною його охолодження? Спочатку потрібно вирішити проблеми, а потім робити приворот. Інакше повернення подружньої любові буде короткочасним — з часом старі невирішені проблеми знову зіпсують ваші відносини.

Тому, подумайте:

 • Чи не втратили ви свою привабливість? Перестаньте носити вдома засмальцьований халат, намагайтеся добре виглядати для свого чоловіка завжди
 • Чи не винищили ви чоловіка постійними скандалами і докорами? Постарайтеся вирішувати конфлікти мирно. Частіше хваліть і дякуйте чоловіка, не допускайте сварок, а говорите про те, що саме вам неприємно, спокійно
 • А може, ви повністю розчинилися в дружині і забули про власні інтереси? Наповніть своє життя захопленнями, новими подіями. Будьте різносторонньою особистістю

А вже потім «Добийте» зміни приворотним змовою.

Змова на чоловіка на сорочку

Ця змова допоможе прив’язати до себе чоловіка назавжди. Він перестане звертати увагу на інших жінок і стане приділяти більше уваги вам.

Щоб здійснити обряд, купите білу нову сорочку з натуральної тканини. Річ має сподобатися чоловікові, тому постарайтеся зробити вибір, покладаючись на його смак.

Подаруйте сорочку чоловікові — він повинен надіти її хоча б один раз. Після цього можна робити обряд.

Дочекайтеся ночі, коли Місяць піде в зростання. Візьміть сорочку, від полум’я воскової свічки підпаліть її комір і прочитайте змову:

Після того, як комір згорить, вогонь потрібно загасити, а сорочку заховати в затишне місце. Простежте, щоб чоловік не знайшов схованку випадково.

На цьому обряд вважається виконаним.

Змова від коханки

За старих часів жінки, охочі відвадити чоловіка від коханок, читали сильні змови. Вони допомагали відвернути коханого чоловіка від суперниці і повернути в лоно сім’ї.

Такі змови діють за принципом одвороту і «гасять» почуття обранця до сторонньої жінці.

До здійснення обряду вам потрібно сходити в церкву і пройти обряд сповіді. У той же день придбайте в церковній лавці ладан і воскову свічку.

Увечері, прийшовши додому, усядьтесь за стіл, запаліть свічку і ладан. Прочитайте змову:

важливо: перед тим, як почнете читати змову, налаштуйте себе на позитивний лад. Подумки подякуйте чоловіка за все хороше, що він робив і робить для вас, згадайте, за що його можна похвалити. Намалюйте в уяві щасливі картинки спільного майбутнього, а про образи постарайтеся забути.

Простий змова: як позбутися від коханки чоловіка назавжди

Якщо суперниці не дає вам спокійно жити і лізе в вашу сімейне життя, можна прочитати цю змову.

Вам знадобляться:

 • Церковні свічки. Їх потрібно купити в п’ятницю, в першій половині дня в найближчій церковній лавці
 • Пахощі. Можна використовувати ароматичні палички або запалити в аромалампу ефірні масла. Вибирайте ті аромати, які найбільш вам приємні
 • Жменя морської або кухонної солі. Сіль є відмінним провідником енергії, тому часто використовується в магічних ритуалах

Увечері, після настання заходу, сядьте за стіл. Запаліть свічку і пахощі. Налаштуйтеся на позитивний лад і прочитайте змову, щоб чоловік не зраджував:

Після того, як скажете заповітні слова, дочекайтеся, поки свічки повністю догорять. Потім вийдете на вулицю і висипте сіль в землю. Обряд краще проводити на спадаючу Місяць.

«Білий» змову, щоб чоловік не гуляв

Будь-якого роду привороти і одвороти є спосіб втручання в свідомість і волю іншої людини. Тому вони апріорі не можуть бути нешкідливими і обов’язково принесуть негативні наслідки.

Приворотні змови і обряди зазвичай позначаються на здоров’ї та самопочутті чоловіка, а також на його характері. Якщо ви не хочете ризикувати, використовуйте нешкідливі змови-афірмації.

наприклад:

 1. Медитація на їжу. Популярна ведична практика. Вважається, що їжа, яку жінка годує чоловіка, наповнюється жіночою енергією. А яка вона буде — позитивна чи негативна, залежить тільки від вас. Тому, кожен раз, коли готуєте їжу, думайте про чоловіка тільки хороше. Подумки примовляє: «Мій чоловік вірний мені. Він вважає мене найкращою з жінок. Він успішний, сильний і здоровий »
 2. Медитація під час прибирання. Те саме можна сказати і до навколишнього вас простору. З якими думками і емоціями ви наводите порядок, така і атмосфера пануватиме в вашому домі. Намагайтеся під час збирання думати тільки про хороше, повторюйте позитивні афірмації

Дивіться відео про те, як читати змову, щоб позбутися від коханки чоловіка:

Як закріпити дію змови?

Щоб приворотний змова була максимально ефективним, можна підкріпити його дію:

 1. Зробіть для чоловіка приємний сюрприз. Влаштуйте романтичну вечерю, запросите в кіно або подаруйте сертифікат на розвагу, про який він давно мріяв. Наприклад, на політ в аеротрубе або стрибок з парашутом. Чим яскравіше будуть емоції чоловіки, тим сильніше ефект
 2. Використовуйте практику подяки. Говоріть «спасибі» за все, що він робить для вас, дякуйте навіть за дрібниці
 3. Утримайтеся від порад і ініціативи — дозвольте чоловікові самому приймати рішення, навіть якщо думаєте, що він не впорається
 4. Чи не дорікайте і не сваріть. Всі претензії висловлюйте через «я-повідомлення», говорите про свої почуття, а не про його проступки. Чи не «ти такий неуважний і грубий», а «мені неприємно, коли ти мені хамішь, не роби так більше, будь ласка»

Якщо будете дотримуватися цих правил, сила любовного змови не спадатиме ніколи.

Ссылка на основную публикацию