Змова на червону нитку — читаємо в домашніх умовах

Червона нитка є потужним оберегом від пристріту і всякого негативу. Цей талісман сходить до кабалістичної традиції, нині прижившейся по всьому світу.

Коріння змови на червону нитку слід шукати в Ізраїлі, у гробниці біблійної праматері Рахель. Її могила і була обв’язана навколо тієї самої вовняною ниткою. У священних книгах говориться, що Рахель присвятила все своє життя захисту людства. Каббалісти вірять, що саме вона є матір’ю всього світу.

Червона нитка на зап’ястях людей в наш час стала з’являтися все частіше. Багато зірок шоу-бізнесу, відомі особистості, часто бувають на публіці, також її використовують для свого захисту. Сама я побачила червону нитку в блозі однієї знаменитості.

Вважається, що нитка червоного кольору, запнута на зап’ясті, оберігає не тільки від зла і заздрості оточуючих, але і пригнічує будь-який негатив всередині самої людини, який цей амулет носить.

Нитка повинна зав’язуватися тільки на лівому зап’ясті. Така умова цілком не випадково: згідно віруванням прихильників Каббали, ліва сторона тіла людини є приймає, тому через неї і встановлюється та незримий зв’язок з оберігає енергетикою, що виходить від гробниці Рахель. Крім того, ліва сторона вважається найбільш уразливою перед будь-яким злом, а червона ниточка, запнута на зап’ясті, створює щось на зразок невидимого захисного покриву.

Якусь нитку використовувати? Можна зробити самому?

Клубок, з якого береться нитка, обов’язково повинен бути новим і зробленим з натуральної вовни – краще спеціально його придбати для цих цілей (повірте, він ще вам довго послужить).

Вважається, що найсильнішою енергетикою володіють нитки, виготовлені в Єрусалимі. «Саморобні» червоні нитки практично ніколи не працюють, тому що в них немає заряду енергетики.

Якщо є можливість, неодмінно їх купіть або замовте кому-небудь. Особисто я замовляла нитка на сайті великої компанії з Ізраїлю за символічну ціну, от посилання для замовлення поштою.

У традиційному ритуалі червона ниточка повинна зав’язуватися на 7 вузликів, причому робити це самостійно не можна. Потрібно, щоб оберіг вам на зап’ясті зав’язав близька людина, яка любить вас і точно не бажає ніякого зла (часто це доручається матерям). В процесі зав’язування вимовляється молитва «Ана Бэкоах». Ще одна традиційна каббалістична молитва при зав’язуванні – «Бен Порат».

З часом і в християнській традиції з’явилося кілька замовлянь і молитов, що використовуються під час створення оберега з червоної вовняної ниточки. Причому проводити ритуал і читати магічні слова тут дозволяється і самостійно. Деякі з цих молитов будуть наведені нижче.

Стан зав’язаної на зап’ясті нитки може багато розповісти. Якщо ви одягнули її недавно, але вона вже виглядає помітно пошарпаної, з більшою ймовірністю можна сказати, що ви піддаєтеся негативного впливу. А оберіг бере на себе весь удар негативної енергетики і тому швидко зношується.

Ще нерідко буває так, що нитка раптово рветься. Це свідчення того, що талісман відвів від вас велику біду. Якщо це сталося, обов’язково пов’яжіть собі нову ниточку і заговоріть її. Стару ж неодмінно подякуйте, промийте святою водою (щоб змити з неї весь негатив і свій енергетичний відбиток) і викиньте, а краще спаліть.

Кілька способів заговорити нитка

Кабалістичний змова

Даний нижче змова – адаптований переклад молитви «Бен Порат». Зав’язуючи нитка на зап’ясті лівої руки, потрібно зробити 7 вузликів, читаючи магічні слова над кожним вузликом. Текст молитви:

“Як водою покриті риби на землі, і око лихе сили над ними не має, так і лихе око сили не має над нащадками Йосипа. Очей, не позарившийся на те, що не належить йому, оці поганого не підвладний».

Для виголошення родичами

Змова цей теж є адаптованим перекладом, на цей раз – молитви «Ана Бэкоах». Перші 7 рядків: зав’язується перший вузлик – читається перший рядок, другий вузлик – другий рядок і т. д. Восьма сходинка читається, коли оберіг надягають на людину. Вимовляти слова, робити вузлики, і надягати нитка на того, кому талісман призначений, повинен близька людина.

Текст:

 1. «Ми молимо: розв’яжи пута силою великою десниці Своїй!»
 2. «Молитву народу Свого прийми, очисти і зміцни нас, Грізний!»
 3. “Ми молимо: Всемогутній! Як зіницю ока береже провозглашающих Твоє єдність!»
 4. «Благослови їх і очисти, милість їм вияви, справедливість Твою даруй їм незмінно!»
 5. «Святий і Непорушний, з добротою великої Своїм народом керуй!»
 6. Всевишній, Єдиний, звернися до Свого народу, до тих, хто пам’ятає про святості Твоєї!»
 7. «Благання нашу прийми, крик наш почуй Ти, перед яким таємне відкрито!»
 8. «Благословенне Ім’я Слави Його Царства на віки вічні!»

Сильний ритуал на 3 місяці

Термін служби такої змови – 3 місяці, після чого талісман треба поміняти на новий. Ритуал проводиться самостійно, на самоті, на 12-15 місячну добу (в один з цих днів). Для проведення обряду заздалегідь потрібно приготувати червону нитку і 3 свічки з воску. Порядок дій:

 1. Свічки поставте перед собою і запаліть.
 2. Нитку стисніть у кулак, проведіть над полум’ям свічок: над кожною по 3 рази, рухаючись за годинниковою стрілкою. Також над кожною свічкою читайте магічне замовляння: “Як ти – вогнем освячена, так і я, від псування і пристріту захищена(-ий). Жертвою нечистого мені не стати, від слова поганого мені не впасти. Амінь!»
 3. Як тільки проведете ниткою над свічкою і 3 рази прочитаєте змова, зробіть на ній 3 вузлика – один в центрі і два по боках.
 4. Пов’яжіть після цього оберіг на ліве зап’ястя і сміливо його носите.

Ще один спосіб

Можна зробити самостійно, або попросити когось із близьких людей. Мати може виготовити такий оберіг для своєї дитини.

На вовняної ниточці потрібно на однаковій відстані один від одного зробити 9 вузликів. По мірі зав’язування, над кожним вимовляти змова:

“Захисти, оберіг від лиха неминучий, хворобы повзучої, від ворога подзаборного та біса непокірного. Навколо стань рукою стіною, високою горою. Дев’ятьма ключами, дев’ятьма замками замкнись. Міцно моє слово, нікому не перебити його. Амінь!»

Носити оберіг на зап’ясті лівої руки.

Дивіться також цікавий репортаж про червоної нитки:

Ссылка на основную публикацию