Змова на багатство — читати в домашніх умовах

До багатства люди прагнули завжди. І це прагнення цілком обгрунтовано, адже наявність грошей забезпечує гідне існування, відкриває перед людиною безліч нових можливостей. Кожен шукає свій спосіб збагачення, а люди, які вірять в магію, часто застосовують змову на багатство.

Специфіка читання в домашніх умовах

Змова на багатство — це особливий магічний текст, застосовуваний з метою збагачення за рахунок різних джерел. У більшості випадків ритуал супроводжується будь-яким чаклунським обрядом, однак існують і тексти, які використовуються самостійно, без ритуалу.

Магічна дія базується на створенні спрямованих потоків енергії, під впливом якої змінюється поведінка виконавця. Він стає більш пророчим, починає помічати всі можливі способи заробляння грошей. Змова позитивно позначається на самооцінці людини, підвищує і зміцнює його впевненість у собі і своїх силах.

Проте, існує і слабка сторона даного виду магічного впливу. Згодом будь-який ритуал втрачає свою силу, тому такі ритуали вимагають систематичного оновлення і повторення.

Мислення багатої людини

Про матеріальності думки чув кожен. Напевно, ви не раз замислювалися, чому деяким людям багатство буквально ллється в руки, як з рогу достатку, а інші все своє життя змушені тягнути жебрацьке існування, незважаючи на всі докладені зусилля із заробляння фінансів. Секрет криється в правильній розумової стратегії, яка присутня у багатіїв. Гроші люблять тих, хто відповідає їм любов’ю взаємної. Бажаєте стати багатим і матеріально ні від кого не залежною людиною? Полюбіть гроші!

Якщо ж ваші взаємини з грошима поки шикуються напружено і складно, візьміть собі за правило регулярно займатися так званим аутотренінгом. Методика полягає в наступному:

 1. Віра в себе. Повірте в те, що ви гідні багатства, а воно гідно вас. Для закріплення ефекту щоранку перед дзеркалом вимовляєте установку на достаток грошей: «Я щаслива людина. Гроші мене люблять. Я отримую з легкістю все, що забажаю. Гаманець мій заповнений завжди великими купюрами. Чим більше грошей я витрачаю, тим вищий дохід мій «. Текст можна придумати і від себе (так навіть буде ефективніше), головне, щоб в ньому простежувалася основна думка: ви — багатий і успішний чоловік, багатство дістається вам без праці і безперервно зростає.
 2. Візуалізація бажань. Уявіть, що у вас вже є велика грошова сума. На що ви її витратите? Не бійтеся озвучувати дорогі покупки — можливості Всесвіту безмежні. Складіть докладний план майбутніх придбань, оформіть його на папері (напишіть, намалюйте, …) — результат повинен бути ліцезрімим.
 3. Порятунок від звички скаржитися. Ніколи не нарікайте на відсутність або нестачу грошей, на маленьку зарплату, на неможливість купити навіть найнеобхідніше — цим самим ви встановите для себе енергетичний блок, що закриває доступ до грошових каналах. Пам’ятайте про те, що думки ваші матеріальні — про що думаєте, то й отримаєте в реальному житті.
 4. Подяка вищим силам. Не забувайте регулярно дякувати Богові, Всесвіт за все ті блага, які у вас вже є.

Як зрозуміти, що ви готові до виголошення змови? Дуже просто. Як тільки відчуєте, що даний аутотренінг став для звичним ритуалом і перестав викликати сум’яття, здаватися чимось незрозумілим і недієвим, одним словом, коли відчуєте внутрішню готовність, сміливо приступати можете до скоєння обряду. Але перед цим не забудьте ознайомитися з правилами роботи з даними магічним впливом.

Інструкція

Таїнство вимагає від виконавця максимально серйозного підходу і відповідальності. При роботі з ритуалами такого характеру необхідно враховувати такі моменти:

 • Чи не робити обряд заради розваги і без віри в силу чаклунства. Легковажність, цікавість і бажання просто перевірити дію обряду, сумнів і недовірливе ставлення магією не вітаються.
 • Неодмінна усамітнення і концентрація на результаті.
 • Таємниця обряду. Нікому не можна розповідати ні про свій намір виконати обряд, ні про безпосередньому його здійсненні — чужа енергетика може перешкодити ефекту.
 • Наявність всієї необхідної атрибутики. Предмети, які знадобляться в процесі проголошенні змови, підготувати потрібно заздалегідь. Чимось іншим замінити необхідний атрибут не можна. Якщо не вийшло дістати все необхідне, слід вибрати інший ритуал.
 • Текст бажано читати напам’ять. Не можна вимовляти його з монітора комп’ютера. Якщо не можете покластися на свою пам’ять, перепишіть слова власноруч на чистий аркуш паперу і читайте з нього.
 • Обов’язково враховуйте заборонені для заняття магією дні. До таких належать: церковні свята (двунадесяті свята), день власних іменин, седмиця (неділя), пост, день поминання святих.
 • Враховуйте фазу місяця. Рекомендується вимовляти текст на зростаючу місяць. Якщо потрібна інша фаза — зазвичай це обумовлюється в інструкції.
 • Уважність до процесу ритуалу. Якщо в ході виголошення тексту вам щось завадило (збилися, свічки погасли, хтось відволік і ін.) — обряд відразу ж зупиніть і поверніться до нього не раніше, ніж через тиждень.

Приклади ефективних змов і обрядів на багатство

Нижче дані одні з найбільш ефективних «рецептів» залучення грошей, випробуваних багатьма людьми на практиці.

На жовту монетку

Дуже простий спосіб, для виконання якого будуть потрібні лише монетка з жовтого металу (будь-якої гідності) і сонячний день. Грошики потрібно покласти під прямі сонячні промені і вголос прочитати 3 рази:

Під променями денного світила монета пролежати повинна не менше 12 годин. Далі її слід помістити в свій гаманець, окремо, і ніколи не витрачати. Монетка буде служити магнітом для фінансів.

Літній змову на тріщини в землі

Цей метод підходить для використання в спекотні літні дні, коли від палючого сонця на землі утворюються тріщини. Місяць перебуватиме повинна в фазі зростання. Для початку потрібно знайти досить глибоку і широку тріщину в землі. Також знадобиться жменю монет (бажано з жовтого металу, без нулів).

Тримаючи монети в лівій долоні, тричі промовити:

Потім перекласти монетки в праву долоню і знову тричі прочитати текст. Після проголошення слів правої ж рукою монети потрібно опустити в земну тріщину і залишити там.

На нитку з голкою

Простий, але в той же час досить сильний ритуал на багатство, що складається з молитви і змови. Знадобляться шовкова нитка червоного кольору, нова голка, нічна сорочка (піжама). Нитка заздалегідь пропустити через віск, щоб краще одягати голку. Порядок дій:

 1. Приготувати перед сном нитку з голкою.
 2. Лягти спати в сорочці (піжамі), що вивернула навиворіт.
 3. Прокинутися до сходу сонця, взяти голку з ниткою в ліву руку. Правою рукою перехреститися тричі і проговорити молитву:
 4. Не знімаючи нічну сорочку, почати робити на її подолі стежки. Процес супроводжувати читанням тексту:
 5. Розрахувати кількість стібків так, щоб залишилася нитки вистачило на 12 вузлів. Зав’язавши вузлики, нитка зрізати.
 6. Голку і все, що залишилося від нитки в ній, закопати в безлюдному місці, або кинути у вир водойми.

На ключ

Один з ефективних змов на залучення багатства і достатку. Для проведення будуть потрібні дверний замок і ключ (краще заздалегідь купити нові спеціально для цієї мети). Відповідний день для проведення обряду — понеділок.

Необхідно встати рано вранці, вставити ключ в дверний замок, зімкнути (закрити) його і прочитати 9 разів:

Після 9-кратного прочитання змови замок слід відімкнути, а ключ повісити на мотузку і носити його на шиї як кулона — рівно стільки часу, скільки потрібно буде для отримання бажаного багатства.

Для найсміливіших

Сила нижче даного обряду полягає в тому. що він дає вічну удачу у всіх справах, пов’язаних з грошима. Після виконання цієї змови гроші буквально будуть липнути до виконавця.

А тепер про ложку дьогтю в цій бочці меду. За чудовий результат цього ритуалу виконавцю доведеться заплатити. Він отримає гроші і багатство, але позбудеться щирої любові з боку всіх оточуючих його людей, навіть найрідніших. Перед виконанням обряду виконавець повинен дуже уважно подумати і вирішити, що ж для нього є важливішим — матеріальне процвітання або любов.

Змова читається 3 дні поспіль, починаючи з третьої після молодика діб. Час виконання — опівночі. Атрибути: 3 церковних свічки — найбільших (купити заздалегідь), питна вода. Обов’язкові умови: ясна, безхмарна ніч (якщо на небі раптом з’явилися хмари, ритуал слід перенести на інший місячний місяць), з вікна кімнати, де здійснюється обряд, повинна бути видна місяць.

Порядок дій в першу ніч:

 1. Поставити на підвіконня одну зі свічок, запалити. Поруч розмістити стакан з водою (він повинен встати між виконавцем і свічкою).
 2. Дивлячись на місяць, вимовити змову, обов’язково напам’ять і без запинок:
 3. Закінчивши читати змову, випити всю воду зі склянки.
 4. Свічці дати догоріти до кінця і лягти спати.

У наступні дві ночі виконати ці ж самі дії. Недогарки від свічок можна викинути. Ефект від змови піде через 3 тижні.

Можливі наслідки

Кожна людина в курсі, що використання магії привести може до певних наслідків, серед яких нерідко бувають і негативні. Що стосується змови на багатство, можна не боятися якихось негативних проявів, якщо вибрати простий обряд з арсеналу білої магії — саме з таких і рекомендується починати магічну практику новачкам. І для домашнього застосування підходять саме прості білі методи. Складні ритуали краще залишити професіоналам.

Необхідно суворо дотримуватися інструкції і правил роботи, зазначених вище. Якщо провести ритуал з помилками, є ризик зіткнутися з легким нездужанням. Зазвичай воно досить швидко проходить.

Максимально убезпечити себе від потенційних негативних наслідків можна шляхом наступних прийомів:

 1. Православна молитва «Отче наш» — читати її слід після завершення обряду, тричі.
 2. Захист від впливу темних сил. Чотири простих способи (два перших проводяться після закінчення ритуалу):
  • відрізати пасмо свого волосся і спалити в полум’ї свічки;
  • взимку: спорожнити після обряду сечовий міхур, сечу вилити в замет за своїм будинком;
  • сильний захист кров’ю: перед обрядом підійти до найближчого від порога свого будинку дереву, стовбур його обхопити руками, потім взяти стерильну голку або шпильку і вколоти до крові безіменний палець лівої руки. Капнути 7 крапель виділився крові в основу дерева;
  • для віруючих: сходити після виконання змови в храм і поставити свічку за здравіє.

Дотримання всіх рекомендацій і захист гарантують безпеку ритуалу на багатство — обов’язково прийміть це до відома.

Ссылка на основную публикацию