Змова: як повернути коханого чоловіка, якщо він не хоче навіть спілкуватися

Як повернути коханого чоловіка, якщо він не хоче навіть спілкуватися? Допоможе змова — ефективний засіб народної любовної магії. Цей обряд подіє, якщо зараз у ваших стосунках серйозний розлад, допоможе позбутися від негативних емоцій обранця і відновити його добре ставлення.

У яких випадках варто читати змову на повернення коханого?

У відносинах у багатьох людей буває ситуація, коли в результаті серйозного конфлікту чоловік не хоче йти на примирення. Він додає вас в чорні списки у всіх соціальних мережах і месенджерах, ігнорує при зустрічі, а трубки не бере. Панікувати не варто — завжди можна виправити ситуацію.

Багато дівчат в подібних випадках біжать до ворожок і відьмам в надії, що ті допоможуть повернути коханого. Але ми не радимо так чинити — краще вас направити думки на відновлення відносин не зможе ніхто.

Проаналізуйте ситуацію, щоб вирішити, чи варто використовувати приворотний змову, щоб повернути коханого:

  1. Ви були винуватицею конфлікту. Незалежно від причини спочатку постарайтеся виправдатися, вибачитися, загладити провину приємними сюрпризами. Перш ніж ви зробите магічний приворотний обряд, обранець повинен щиро пробачити вас і не тримати зла
  2. У вас з’явилася суперниця, яка повела коханого. В такому разі не потрібно намагатися повернути чоловіка — почекайте час, можливо, він сам з’явиться з повинною і спробує заслужити ваше прощення. Якщо цього не відбувається — спочатку зробіть обряд одворота, а вже потім приворожують
  3. Любові з боку чоловіка до вас вже немає, та й не було. В такому випадку краще не намагатися прив’язати до себе коханого за допомогою привороту. Такий змову матиме вкрай негативні наслідки — краще зверніть увагу на інших, більш достойних вас чоловіків

Перш ніж ви зважитеся здійснити обряд, подумайте, які проблеми призвели до того, що чоловік не бажає спілкуватися з вами. Можливо, ви «запив» його постійними докорами, винищили скандалами або перестали стежити за собою, втративши жіночу привабливість.

У таких випадках спочатку потрібно вирішити проблему, а вже потім робити приворот — інакше ситуація буде повторюватися знову і знову.

Змова-молитва на повернення улюбленого

Якщо ви глибоко віруюча і релігійна людина, краще не намагатися повернути хлопця змовою, а звернутися до Бога. Щира молитва допоможе не тільки заспокоїтися, позбутися негативних емоцій, пережити розлуку, але і отримати допомогу понад.

Якщо хлопець все ще відчуває щось до вас, така молитва допоможе зробити так, щоб він швидше охолов від конфлікту і сам захотів відновити відносини.

Протягом тижня, кожен день, рано вранці (бажано перед настанням світанку), читайте таку молитву:

Щоразу після того, як закінчите читати священний текст, повертайтеся на схід і тричі перехрещуйте себе. Якщо ви з чоловіком були вінчані, така молитва буде мати особливо сильну дію.

важливо: Під час молитви краще вимовляти «офіційне» ім’я обранця, зареєстроване в РАГСі, а то, що було дано йому при хрещенні.

Приворотний змова: як повернути коханого за допомогою магії

Багато людей вважають привороти чимось несерйозним, а даремно. Це досить потужний магічний інструмент, який відмінно працює при правильному застосуванні.

Але пам’ятайте про правила:

  1. Не читайте змови один за одним. Це не прискорить повернення коханого, а лише переплутає потоки енергії — результату не буде. Цілком можливо, що бездумне застосування змов і зовсім відверне чоловіка від вас
  2. Не читайте любовні змови на спадаючу Місяць — ризикуєте нашкодити і собі, і обранцю. Дочекайтеся, поки нічне світило піде в зростання
  3. Обов’язково щиро і безумовно вірте в те, що повернути кохану і відновити відносини змову точно допоможе! Віра в чарівну силу обряду — 50% успіху

Далі розглянемо конкретні способи

Змова на особисту річ

Особисті речі людини накопичують і зберігають його енергію. Тому їх можна заговорити. Головна складність полягає в тому, що обряд подіє в той момент, коли чоловік надіне на себе заговорений річ. Тому використовуйте цей спосіб, тільки якщо буде така можливість.

Текст змови наступний:

Порада: Ідеальний варіант для використання в обряді — ювелірні прикраси, годинник і нижню білизну чоловіки. Ці речі він носить практично кожен день, тому і змова буде мати велику силу.

Змова по фотографії

Якщо хочете, щоб улюблений швидше повернувся, можна читати змову на його фотографію. Використовуйте чіткий і якісний знімок, на якому добре видно обличчя обранця, а очі дивляться в об’єктив.

важливо: на фотографії повинен бути зображений тільки чоловік.

Роздрукуйте зображення, дочекайтеся півночі. Сядьте за стіл, запаліть свічки, візьміть в руки фотографію. Подумки уявіть коханого чоловіка. Подякуйте йому за все добре, намалюйте в уяві щасливі картинки спільного майбутнього.

Потім прочитайте змову:

Дивіться відео про те, як зробити обряд на повернення коханої людини:

Жіноча магія: як посилити почуття чоловіка

Повернути чоловіка — це найменше, що ви можете зробити. А як потім утримати коханого? Допоможуть деякі жіночі хитрощі — їх рекомендують ті, хто займається духовними практиками:

  • Медитація на їжу. Завжди, коли готуєте їжу, з вдячністю і любов’ю думайте про чоловіка. Проговаривайте про себе в теперішньому часі все, що б ви хотіли. Приклад афірмації: «Мій чоловік успішний і любить мене. Він здоровий, сильний, розумний. Кращає кожен день »
  • Не перетворюйте чоловіка в подружку. Не потрібно зливати йому все — для балаканини на жіночі теми у вас повинні бути подруги
  • Займайтеся творчістю. Знайдіть, що вам цікаво — музика, спів, танці, можливо, хендмейд. Творчість наповнює жінку енергією, яку вона може потім передавати чоловікові

Не забувайте про те, що приворот — це короткочасна міра. Обряд допоможе повернути чоловіка, а ось подбати про гармонію у стосунках вже доведеться традиційними способами.

Ссылка на основную публикацию