Змов сибірської цілительки Наталії Степанової — читаємо самі

Багато людей прагнуть змін у своєму житті на краще, досягти успіху. Але не завжди це виходить. Причин невдач багато: чорна смуга в житті, заздрість людей або навіть наведена псування або пристріт. На допомогу приходять магічні замовляння, які в силах змінити долю. Нижче ми описали найбільш відомі і перевірені ритуали з хорошими відгуками.

Наталія Степанова – цілителька з Сибіру, яка користується популярністю серед багатьох знахарів і звичайних людей. Ця мудра жінка написала багато книг і статей з магічними обрядами і змовами на всі випадки життя.

Найпопулярніші серед всіх книг:

  • Змов сибірської цілительки (Випуск 41),
  • 7000 змов.

Як діють змови?

Змова – це не ритмічний вірш на задану тему. Читання тексту на зцілення від хвороби змінює частоту вібрації тіла людини, підвищуючи його опірність до недуги. Яким способом діє заговорное слово, і чому відбуваються чудеса зцілення і зміни в житті? Поки цей механізм не вивчений.

Сучасній людині магічний текст може здатися тарабарщиною, однак, ці не завжди зрозумілі розуму слова справляють величезний вплив на тонкі тіла людини, на його підсвідомість. Знахарі-шептуни бубонять слова під ніс, плюють через ліве плече – такі дії теж не завжди зрозумілі звичайній людині. Але відбувається зцілення, і тоді сила заговорного слова постає зовсім в іншому світлі.

Грошові змови та обряди

Як поліпшити з ше грошове благополуччя? Цим питанням задається практично кожна людина: грошей багато не буває. Наталія Степанова пропонує цілий арсенал обрядів на залучення фінансів. Грошові ритуали читають на зростаючу місяць, або повний місяць. Залучати гроші на убыльный місяць не можна: вони зникнуть взагалі.

Грошові обряди читають:

  • монетку;
  • гаманець;
  • сіль;
  • воду.

Всі обряди Наталії Степанової безпосередньо пов’язані з ім’ям Господа, написані в православній традиції. Цілителька рекомендує дотримуватися християнські заповіді, шанувати бога і святих, не бажати людям зла і ніколи не наводити порчу. Розплата за зв’язок з демонічними силами може наступити вже в цьому житті, тому слід берегти свою душу і не завдавати шкоди живим істотам.

Обряд на гроші тринадцятого числа

Особливою популярністю користується простий обряд, що проводиться в 13-е число кожного місяця. Підіть у церкву до обідні і купіть 13 воскових свічок (можна тоненьких), а решту від покупки розміняйте на дріб’язок. Свічки ставлять до ікон тринадцяти апостолів.

Прийшовши додому, киньте дрібниця на підлогу і залиште до наступного ранку. Рекомендується в цей день не приймати і не запрошувати гостей, щоб не було питання: «Чому гроші на підлозі валяються?». Також попередьте домашніх, щоб питань не задавали.

Прокинувшись вранці, потрібно зібрати монети в носову хустинку і покласти під своє ліжко. Тільки зробити це треба до миття, розчісування і чаювання. Ви помітите, що грошові доходи різко збільшаться. Обряд можна повторювати щорічно.

Грошовий талісман

На зростаючому місяці витягають гніт з воскової свічки, підпалюють сірником з двох кінців і швидко читають:

“Вогонь вічний,
А дух мій відзначений
Златом, сріблом та всяким добром.
Амінь.»

Потрібно сказати один раз. Потім погасите гніт і покладіть в гаманець. Цей талісман буде притягувати гроші. Бажано зробити обряд в один із церковних свят.

Обряди на удачу

Удача потрібна всім, у будь-якій справі і при будь-яких обставин. Як залучити її в своє життя? Наші пращури порівнювали удачу з Жар-птицею, яку треба зловити за хвіст. Примхлива Удача і норовлива, але магічні замовляння допоможуть впоратися з нею. Головне, дотримуватися час ритуалу і послідовність дій.

Приманити удачу

Успіх можна приманити на шпильку, яку купують в дні молодого місяця. Особливий секрет магічних дій – купувати предмети для ритуалу слід без здачі. Будинки запаліть воскову свічку, тримайте шпильку в руках і говорите:

“Місяць народжується,
Його сила прокидається,
До мене прямує.
Як місяць з зірками не розлучиться,
Так і від мене удача не піде.
В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа.
Амінь.»

Покладіть шпильку під місячне світло на кілька годин. Носіть талісман завжди з собою, і нікому не показуйте.

Прогнати невдачі

Іноді перед залученням удачі необхідно прогнати невдачу. Для цього обряду вам знадобиться звичайна пшоно, яке потрібно згодувати курям. Коли будете годувати, говорите:

“Як зникне це пшоно,
Так і невдачі мої зникнуть.
Сьогодні, навічно, на нескінченно.
В ім’я Отця, і Сина, і Святого духа.
Амінь».

У місті важко знайти курей, тому можна погодувати голубів або воробйов. Головне, щоб птахи склювали всі зернятка.

Любовна магія

Любовна магія може бути небезпечною, якщо використовувати в обряді силу бісів і чортів. У Наталі є багато хороших безпечних обрядів на любов коханого, один з них – наговір на подарунок.

Дочекайтеся дня народження свого коханого чи іншого урочистого випадку і зробите обряд. Для цього потрібно відстояти в церкві службу зі свічкою, а недогарок принести додому. Будинки налийте в склянку воду, тримайте над табором запалений недогарок і говорите:

“Святий недогарок, подделай мій подарунок!
Хто цей подарунок забере, той своє серце мені дає.
В ім’я Отця, і Сина, і Святого духа.
Амінь.»

Принесіть хресне знамення і прочитайте «Отче наш», щоб нечиста сила не зіпсувала ваша справа. Вмивайтеся водою, подарунок подаруйте коханому.

Ссылка на основную публикацию