Зимовий гардероб

Багато жінок часто скаржаться на те, що їм нема чого одягти. Особливо гостро проявляється дана проблема взимку. На жаль, не всі представниці прекрасної статі мають достатню кількість грошей на придбання великої кількості зимових речей. Але хочемо відзначити, що немає ніякої необхідності впадати в крайності. Щоб добре виглядати в цю холодну пору року, досить правильно скласти зимовий гардероб з базових речей. Давайте спробуємо розібратися, як правильно це зробити.

Перш за все, потрібно почати з основ.

Спочатку давайте поговоримо про принципи, яких потрібно дотримуватися при складанні базового гардероба. Перш за все, потрібно пам’ятати, що всі речі в цьому гардеробі повинні добре поєднуватися між собою за кольором і стилю. Не варто вибирати для зимового гардеробу дуже яскраві і химерні речі. Багатьом такі речі здадуться смутними. Але не поспішайте засмучуватися. Просто доповніть їх стильними аксесуарами. Це додасть їм більшої привабливості. Також дуже важливо пам’ятати, що для складання будь-якого базового гардероба необхідно вибирати тільки якісні речі. Звичайно, коштують вони дорого, але і носитися такий одяг буде довше. При цьому їх можна доповнювати і більш дешевими речами. Це аніскільки не зіпсує ваш зовнішній вигляд.

А тепер поговоримо більш детально про складання зимового базового гардероба.

Починати потрібно з вибору двох комплектів верхнього одягу. Один буде вдягатися при морозній і холодній погоді. Для цього прекрасно підійде тепла шубка. Можна підібрати і дублянку. Інший ви будете надягати, коли за вікном потеплішає. У таку погоду буде краще, якщо ви надягнете теплу куртку. Підійде і легкий пуховик. Дуже важливо, щоб колір і стиль верхнього одягу гармоніював з іншими речами, які є у вашій шафі.

Тепер давайте перейдемо до взуття.

Відразу приготуйтеся до того, що однієї пари взуття буде недостатньо. Оптимальний варіант — це придбання відразу трьох пар взуття для зимової пори року. Одну пару ви будете надягати в холодну і морозну погоду. А це означає, що вона повинна бути дуже теплою і комфортною. Друга пара взуття повинна бути легшою. Її ви будете надягати в більш теплу погоду, коли на вулиці буде сльота. Що стосується третьої пари взуття, то вона повинна бути модельної. Таке взуття стане в нагоді вам, якщо ви часто ходите на вечірки. Багато панянки не в змозі придбати для себе відразу три пари зимового взуття. Тому тим, хто не відвідує світських заходів, можуть і не знадобитися витончені чоботи на високих підборах. Отже, від їх покупки можна сміливо відмовитися. Вибираючи взуття, стежте, щоб вона поєднувалася з вашої верхнім одягом.

Що стосується штанів і спідниць, то їх потрібно вибирати з урахуванням того, куди ви будете їх носити.

Відзначимо, що подібних речей у вашому зимовому гардеробі має бути не менше п’яти. Так у вас завжди буде вибір. Брюки та спідниці повинні бути витримані в одному стилі. Також вони повинні підходити до вашого «верху». Під цим словом маються на увазі різні кардигани, пуловери, светри, блузи, жилети, сорочки. Відзначимо, що ця частина гардероба підбирається в найостаннішу чергу. Дуже багато жінок роблять серйозну помилку, коли підбирають для зимового гардеробу тільки дуже теплі светри. Ми ж настійно рекомендуємо звернути увагу на ажурні жилети, стильні водолазки, модні блузки, тонкі сорочки і навіть топи. Речі подібного роду не відрізняються високою вартістю. Тому краще, щоб їх в гардеробі було якомога більше.

Зараз великою популярністю користуються теплі туніки. Їх теж можна віднести до базових зимовим речам. Також до таких речей можна додати і тепле плаття з трикотажу. Подібні речі відрізняються тим, що їх потрібно поєднувати тільки з верхнім одягом і взуттям. Крім того, якщо туніку доповнити стильними аксесуарами, то вона може легко може виконувати роль святкового вбрання.

Ссылка на основную публикацию