Журавлина при каменях в нирках

Якщо у вас коли-небудь був камінь у нирках, Ви, безсумнівно, пам’ятайте про це. Біль може бути болісним, поки маленький камінь не пройде через ваші сечові труби і з тіла. Для багатьох камені в нирках — це не одноразова річ: приблизно у половини людей, у яких було один раз, а в інших з’являється протягом 7 років без профілактичних процедур.

Запобігання каменів в нирках не дуже складно, однак це вимагає певної рішучості.

Проконсультуйтеся з вашим лікарем перед вживанням будь-якого продукту обговорюваних на цьому сайті! Не займайтеся самолікуванням!

Камені в нирках утворюються, коли специфічні хімічні речовини стають досить зосередженими в сечі для утворення кристалів. Кристали перетворюються в більш великі камені, які можуть зробити біль через сечовий шлях. Якщо камінь застряг десь і перешкоджає циркуляції сечі, він викликає біль.

Більшість каменів відбувається, коли кальцій інтегрується з одним з двох речовин: оксалатом або фосфором. Камені можуть також утворюватися з сечової кислоти, яка утворюється, коли організм метаболізує білок.

За Милості Аллаха, журавлинний сік це чудове поєднання легкості і ніжності! Журавлинний сік — це надійний і смачний метод для людей, схильних до захворювань нирок, щоб уповільнити розвиток нових каменів.

Важка біль у попереку і камені в нирках

Якщо Ви коли-небудь зазнавали нирковий камінь, ви не забудете різку і сильний біль на вашому боці. Деякі пацієнти порівнюють біль з хворобою пологів.

Камені в нирках утворюються, коли сеча в нирках стає перенасиченої каменнообразующімі солями — коли сеча не містить достатньої кількості речовин, що перешкоджають каменю. Одним з цих речовин є цитрат.

Для людей, вразливих для ниркових каменів, медичні фахівці зазвичай призначають цитрат калію. Його можна приймати у вигляді таблетки або у вигляді рідини.

Тенденція буде, якщо ви зможете внести зміни в свій раціон і уникнути ліків, ви збираєтеся зробити це. Ми розглядаємо терапію журавлинного соку як сприяє.

За час, коли вони (пацієнти) пили журавлинний сік, у них було більше низьке тягар каменів в нирках і, як видається, вони утворювали камені в нирках повільніше, ніж до початку терапії журавлинним соком.

Жоден з пацієнтів не потребував медичного втручання протягом середнього періоду лікування протягом чотирьох років.

Скільки журавлинного соку випити для каменів в нирках?

Журавлинний сік також робить щось ще, необхідну людьми, уразливими для каменів в нирках. Це допомагає їм пропускати багато сечі.

Щоб зменшити камені в нирках, вам потрібно збільшити споживання рідини, щоб ви пропускали від 1,5 до 2 літрів сечі в день. Якщо ви живете в жаркій Атланті, вам, можливо, доведеться пити більше, ніж якщо б Ви жили в туманному Сан-Франциско.

Зробити журавлинний сік. Змішування 1/2 чашки журавлинного соку (концентрованого) з 7-8 чашками води.

Поради по дієті для людей з каменями в нирках

Однак тільки журавлинний сік не є відповіддю на камені в нирках. Це тільки частина запобігає каменеутворення дієти.

По-перше, ви повинні зменшити кількість солі в раціоні. Використовуйте замінник солі на основі калію. Якщо у вас є вибір з двох продуктів, перейдіть на той, у кого менше солі. Їжте в ресторанах менше — їжа для їдальні солона — і ніколи не соліть свою їжу, перш ніж не спробували її.

Ми не говоримо, щоб їсти менше м’яса, просто менше їсти при звичайній їжі.

По-друге, збільште споживання рідини до місця, де кожен день проходить від 1,5 до 2 літрів сечі.

Якщо ви п’єте і насолоджуєтеся журавлинним соком, він пропонує вам додаткову перевагу.

Побічні ефекти лікування журавлинним соком

Журавлина відмінно підходить для більшості людей, якщо приймати належним чином. Журавлинний сік і екстракти журавлини були надійно використані у людей.

Проте, вживання занадто великої кількості журавлинного соку може викликати деякі побічні ефекти, такі як легкий розлад шлунка і діарея. Пиття більше 1 літра в день протягом тривалого періоду часу може збільшити ймовірність отримання каменів в нирках.

Спеціальні запобіжні заходи та попередження

Вагітність і грудне вигодовування: недостатньо достовірних відомостей про безпеку прийому журавлини для лікувальних факторів, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Залишайтеся в безпеці і не використовуйте.

Діти: Журавлинний сік безпечно для дітей, коли їх приймають з їжею або як напій.

Алергічна реакція аспірину: Журавлина містить значні кількості саліцилової кислоти. Саліцилова кислота нагадує аспірин. Запобігайте випивку великої кількості журавлинного соку, якщо у вас алергія на аспірин.

Запалення підкладки шлунка (Атрофічний гастрит): Журавлинний сік може збільшити кількість вітаміну B12, яке організм приймає для людей з атрофічним гастритом.

Діабет: деякі продукти з журавлинного соку підсолоджені додатковим цукром. Якщо у вас діабет, дотримуйтеся продуктів з журавлини, які підсолоджені штучними підсолоджувачами.

Низька кислота шлунка (гіпохлоргідрія). Журавлинний сік може збільшити кількість вітаміну B12, яке організм споживає для людей з низьким рівнем кислоти в шлунку.

Камені в нирках: Журавлинний сік і екстракти журавлини включають велику кількість хімічної речовини, званого оксалатом. Фактично, є деякі докази того, що деякі екстракти журавлинного екстракту можуть підвищити рівень оксалату в сечі на цілих 43%.

З огляду на, що камені в нирках виробляються в основному з оксалату в поєднанні з кальцієм, лікар турбує, що журавлина може збільшити ризик виникнення каменів у нирках. Щоб бути в безпеці, уникайте прийому екстрактів журавлини або споживайте багато журавлинного соку, якщо у вас є історія каменів в нирках.

Як уникнути від каменів в нирках?

Уникнення каменів в нирках передбачає запобігання умов, які підтримують їх розвиток.

Пийте багато води

Питна додаткова вода розбавляє речовини в сечі, які призводять до каменя. Прагніть випити достатню кількість рідини, щоб пропустити 2 літри сечі в день, що складає приблизно 8 основних чашок з 8 унциями. Це може допомогти включити деякі цитрусові напої, такі як лимонад і апельсиновий сік. Цитрат в цих напоях допомагає перешкоджати утворенню каменів.

Отримайте необхідний кальцій

Отримання недостатнього кальцію у вашому раціоні може привести до збільшення рівня оксалату і утворення каменів в нирках. Щоб запобігти цьому, переконайтеся, що ви приймаєте кількість кальцію, потрібного для вашого віку.

Переважно, щоб отримати кальцій з продуктів, оскільки деякі дослідження пов’язані з додаванням кальцію в ниркові камені. Чоловіки 50 років і старше повинні щодня отримувати 1000 мг (мг) кальцію, а також 800-1000 глобальних систем (МО) вітаміну D, щоб допомогти організму приймати кальцій.

Зменшити сіль в раціоні

Дієта з високим вмістом натрію може активувати камені в нирках, оскільки вона збільшує кількість кальцію в сечі. Таким чином, для чутливого до каменя поведінки пропонується низькокалорійна дієта.

У справжніх рекомендаціях пропонується обмежити загальне споживання солі в день до 2300 мг. Якщо в минулому сіль дійсно додавала в камені в нирках, постарайтеся зменшити щоденне споживання до 1500 мг. Це також принесе користь вашому кров’яного тиску і серця.

Обмежте тваринний білок

Вживання надмірної тваринного білка, такого як червоне м’ясо, птиця, яйця і морепродукти, підвищує рівень сечової кислоти і може викликати камені в нирках. Високобілкова дієта також знижує рівень цитрату, хімічна речовина в сечі, яке допомагає уникнути утворення каменів. Якщо ви схильні до каменя, обмежте щоденне споживання м’яса кількістю, яка не більше, ніж пачка масла. Це також серцево-корисна частина.

Попередження утворення каменів

Буряк, шоколад, шпинат, ревінь, чай і більшість горіхів рясніють оксалатом, а газовані напої багаті фосфатом, що може сприяти камінню в нирках. Якщо у вас є камені, ваш лікар може порадити вам запобігати ці продукти або споживати їх в менших кількостях.

Для всіх інших конкретні продукти і напої навряд чи викличуть камені в нирках, якщо вони не будуть споживатися в надзвичайно великих кількостях. Деякі дослідження показали, що чоловіки, які беруть високі дози вітаміну С у вигляді добавок, мають дещо вищий ризик ниркових каменів. Це може бути, тому що організм перетворює вітамін С в оксалат.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию