Жовтий сапфір: кому допоможе сильна енергетика каменю

Жовтий сапфір на мові хінді називається Pukhraj, цим же словом жителі Індії називають жовті топази з цитринами. Камінь займає дуже важливе місце в ведичної астрології. Так, ведична традиція виділяє всього 9 дорогоцінних мінералів, які, як вважають, мають спеціальний значенням: це рубіни, перли, корали, смарагди, жовті сапфіри, котячі очі, хризоберили, гранати і гессоніта.

Вважається, що для цих дев’яти дорогоцінних самоцвітів є астрологічні відповідності. Покровителем жовтого сапфіра виступає Юпітер — найбільша планета сонячної системи.

Загальні характеристики жовтих сапфірів

Основними місцями добування сапфірів жовтого кольору виступають Бірма, Китай, Бразилія, Таїланд, Сполучені Штати, Танзанія і Мадагаскар. Родовища сапфіра впливає і на його особливості. Найбільша кількість покладів жовтих сапфірів можна виявити в Шрі-Ланці.

У природних умовах сапфіри високої якості — це велика рідкість. Камені мають чистим кольором, прозорістю, на них не має дефектів і включення. Також для жовтого сапфіра характерний високий рівень твердості і величне сяйво.

За своїм кольоровим варіаціям можна зустріти камені від блідо-жовтих до яскраво-коричневих відтінків. Деяким мінералів притаманний астеризм.

Потрібно зауважити, що сапфіри жовтих квітів частіше за інших піддаються підробці. Далі ви дізнаєтеся, як розрізняти натуральні мінерали від підроблених.

Визначення натуральності жовтого сапфіра

Необхідно уважніше придивитися до каменя:

 • підробки відрізняють наявність невеликих бульбашок;
 • справжні сапфіри мають важкою вагою;
 • на натуральному камені ви не знайдете подряпин на відміну від подделочного варіанту;
 • також на природних каменях можна простежити чіткі межі;
 • а ось Х-образні межі характерні для синтетичних зразків;
 • варто додатково озброїтися лупою — на підробці добре видно дефекти (різні зігнутості, кільця і ??жолобки);
 • слід направити на камінь світло, натуральний мінерал буде відображати плями з нерівномірним забарвленням;
 • гарантією якості стане покупка самоцвіту в перевірених ювелірних бутиках і наявність спеціального сертифікату.

Де використовуються камені, догляд за ними

Жовті сапфіри користуються великою популярністю у ювелірів. Основний метал для їх обрамлення — золото. Ювелірні вироби зі вставками з сонячного кольору каменів підійдуть для багатьох нарядів і образів. Так, наприклад, повсякденний одяг буде гармонійно доповнена невеликими сережками або браслетом. Ділові вбрання краще прикрашати більш блідими версіями мінералів. А вечірній одяг вигідно підкреслять розкішні комплекти з жовтих сапфірів.

Для юних дівчат варто надягати прикраси невеликого розміру з ніжними відтінками мінералів. А представницям прекрасної статі старшого віку — необхідно зупинити свій вибір на масивних прикрасах з великими самоцвітами.

Якщо ви купили кілька виробів з жовтими сапфірами, не варто надягати їх все одночасно — це продемонструє оточуючим ваш поганий смак.

Важливо забезпечити камінню правильний догляд — не допускати впливу на них високої температури, хімічних речовин, води і підвищеної вологості. Помістіть прикраси з сапфірами в окрему скриньку для коштовностей і періодично протирайте за допомогою м’якого шматочка тканини.

Магічні здібності мінералу

Про те, що жовтий сапфір — камінь містичний, знали ще наші далекі предки. Нижче наводиться перелік його основних магічних можливостей:

 • приверне в життя свого власника багатство, подарує фінансове благополуччя в родині;
 • незаміжнім представницям прекрасної статі полегшить пошук другої половинки;
 • люди політики та бізнесу завдяки мінералу стануть більш щасливими;
 • ті, хто мають чисті помисли, будуть захищені від будь-якого негативного впливу ззовні;
 • жовтий сапфір вчасно попередить свого власника про ймовірні нещастях;
 • медіуми, використовуючи самоцвіти, проводять різні обряди, виходячи на контакт зі світом духів
 • особлива енергетика каменю зробить свого власника більш впевненим у власних силах, терплячим, спокійним, умиротвореним, рішучим, сміливим, вбереже від наклепу;
 • творчі особистості зможуть розкрити свій потенціал в повній мірі;
 • жовтий сапфір справляється з різними страхами і тривожністю;
 • зробить свого господаря більш радісним і оптимістично налаштованим;
 • фізичному тілу камінь подарує потрібну життєву енергію, а також посприяє відновленню душевних сил.

Зверніть увагу! Не варто розраховувати на підтримку самоцвіту всім тим, хто долаємо злістю, ненавистю, заздрістю та іншими негативними емоціями. А, навпаки, краще за все мінерал допоможе жінкам, які досягли віку 35-ти років.

Цілюща сила самоцвіту

Також жовтому сапфіру притаманні сильні цілющі здібності, а саме:

 • камінь вбереже свого власника від стресу і депресивних станів;
 • надасть своє позитивне вплив для усунення таких патологій, як діабет, ревматизм, астма і серцеві хвороби;
 • сприятливо позначиться на загальному стані організму;
 • активує імунну систему;
 • позбавить свого власника від простудних та інфекційних патологій;
 • усуне безсоння;
 • поліпшить процес запам’ятовування нової інформації;
 • сприятливо позначається на процесах кровотворення і перетравлення їжі;
 • вважається, що камінь здатний зцілити навіть від онкологічних патологій!

Астрологічний відповідність

Абсолютно всі мінерали, як дорогоцінні, так і напівкоштовні володіють своїм енергетичним полем, яке може впливати на організм і позитивно, і, навпаки, згубно. З цієї причини, перш ніж вирушати в магазин за покупкою виробів з жовтими сапфірами, варто вивчити, наскільки цей камінь підійде для вашого зодіакального сузір’я.

Відразу можна відзначити, що мінерал можуть носити тільки сильні, вольові особистості. Планетою-покровителькою каменю виступає Юпітер.

Дуже підходить сапфір жовтого відтінку для Стрільців. Жінкам цього знаку самоцвіт забезпечує захист Космосу. А ось представникам сильної половини людства мінерал додасть впевненості у власних можливостях і целеустеремлённості. Експерти астрології радять Стрільцям купувати персні з жовтими каменями.

Також на допомогу самоцвіту можуть розраховувати і Водолії — в них сапфір пробуджує духовність і посприяє ухваленню вірних рішень в життя. Крім цього, мінерал додасть Водоліям дару красномовства.

Наступний знак Зодіаку, який також повинен звертатися за допомогою до цих ювелірних каменів, це Овен. Овни за своєю природою мають дуже запальним темпераментом і не завжди в силах справлятися зі своїми бурхливими емоціями. Жінок-Овнів дуже легко наврочити, а вироби з жовтими сапфірами стануть просто знахідкою для них, захистивши від зайвих пересудів і наклепу, а також «лихого ока».

Дев відрізняє сором’язливість і наївність. Камені жовтого відтінку допоможуть Дівам знаходити спільну мову зі своїми колегами по роботі, а також налагодять гармонійну обстановку в сім’ї. Жінки-Діви повинні користуватися кільцями з жовтими сапфірами, їх краще носити постійно.

Близнюкам буває проблематично проявити свої приховані таланти і здібності. Експерти астрології радять їм тому надягати намиста з сапфіром, щоб зуміти проявити себе в повній мірі.

Тельці завдяки каменю поліпшать свій настрій і подивляться на світ в більш позитивному світлі. Ще самоцвіт позбавляє їх від головних болів і різних серцево-судинних патологій.

Останній знак Зодіаку, якому необхідно мати в наявності вироби з жовтими сапфірами — це Скорпіон. Цим людям камінь допоможе впоратися з їх від природи буйною вдачею, а також усуне непотрібні переживання і тривоги. Вважається, що жовтий сапфір здатний навіть очистити енергетику тих, хто з’явився на світ під цим зодіакальним сузір’ям.

На завершення статті перегляньте тематичний відео-ролик:

Marissa

Ссылка на основную публикацию