Живі гроші — онлайн-заявка

Популярність мікропозик в Росії зростає з кожним роком, оскільки в деяких випадках набагато простіше оформити позику на карту за один день, ніж подавати онлайн-заявку на кредит в банк Відкриття або будь-яке інше фінустанова і чекати відповіді кілька днів. Крім того, мікрофінансові організації, що спеціалізуються на таких короткострокових кредитах, пред’являють лояльні вимоги і не вимагають ніяких документів, крім паспорта (у більшості випадків). МФО найчастіше надають свої послуги навіть клієнтам з поганою кредитною історією.

Порада: оформляючи і повертаючи вчасно мікропозики, можна поліпшити свою кредитну історію для подальшого отримання більших кредитів в банках і інших комерційних організаціях.

Мікропозики в МФО Живі гроші — онлайн-заявка

Як і мікрофінансових організація Ферратум, Живі гроші працює, надаючи свої послуги клієнтам дистанційно. Компанія пропонує декілька програм кредитування, але при будь-якому виборі вимоги залишаються одні і ті ж: громадянство РФ, вік від 21 до 70 років, постійна реєстрація на території РФ, постійне місце роботи і офіційне джерело доходу. При оформленні заявки необхідний тільки паспорт.

Умови надання мікропозик

МФО Живі гроші надає можливість оформити мікропозик по одній з 5-ти програм для новачків і постійних клієнтів:

  1. До зарплати. За умовами програми клієнт може отримати від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на 17 днів. Процентна ставка — 2,2% в день. Число платежів за весь термін — 1.
  2. Терміновий. Позика видається з оформленням додаткової угоди. За його умовами можна отримати від 6 до 20 тисяч рублів на 30, 45 або 60 днів. Відсоткова ставка в даному випадку складе 1,7% в день. Число платежів — 2.
  3. Оптима. Позика видається клієнтам, які оформили та вчасно повернули не менше 2-х позик. Тут можна оформити від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на 45, 60 або 75 днів під 1,4% в день. Число платежів — 3.
  4. Пільговий. Позика надається клієнтам, які брали не менше 3-х позик раніше. Сума, яку можна отримати, складе від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Термін — 60 або 75 днів. Процентна ставка — 1,2% в день. Число платежів — 4.
  5. VIP-особливий. Видається клієнтам, які отримували позику не менше 5 разів. Мінімальна сума — 30 тисяч рублів, максимальна — 60. Термін позики — 105, 120, 135, 150 або 165 днів. Процентна ставка по позиці — 0,3% в день. Число можливих платежів — 7 за весь термін.

Як отримати позику?

Отримати позику від мікрофінансової організації Живі гроші можна як і в випадку з компанією Зручні гроші, тобто за допомогою онлайн-заявки. Вона оформляється після вибору програми кредитування з заповненням контактних і паспортних даних. Після відправлення анкети необхідно дочекатися відповіді компанії, яка в разі схвалення запросить в офіс для оформлення договору і видачі готівки.

Як повернути позику?

На сьогоднішній день повернути позику від МФО Живі гроші не складніше, ніж оформити карту Феррарі Кредит Європа Банку. Зробити це можна будь-яким зручним способом: в офісі продажів або через сайт МФО банківською картою. На сайті доведеться в спеціальну форму внести свої дані і реквізити, попередньо обравши пункт меню «Оплата з сайту».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вибираючи будь-яку мікрофінансову організацію (Вівус, Манімен, Живі гроші та інші), необхідно розраховувати власні можливості для погашення, щоб не стикатися зі штрафами, великими простроченням і проблемами. У разі непередбачених ситуацій можна звертатися до фахівців по телефону гарячої лінії Манімен і будь-який інший компанії, в якій було отримано позику. Але якщо можливості розраховані правильно, МФО Живі гроші — хороший вибір. Тут представлено кілька зручних програм кредитування на вибір. Є можливість попередньо отримати відповідь по заявці без відвідування офісу. При гарній репутації клієнта мікрофінансової організації можна отримувати позики на більш тривалий термін і під більш низькі відсотки, а також здійснювати оплату не виходячи з дому — прямо з сайту за допомогою банківської карти. У разі необхідності клієнтам надається можливість звернення по телефону гарячої лінії для отримання консультацій.

Ссылка на основную публикацию