Життя в Денвері. Плюси і мінуси

Оскільки Денвер можна вважати рівновіддаленим від обох океанів, що омивають США, це місто не можна віднести ні до ліберальних західних штатах, ні до консервативного південь. Проте, Денвер ввібрав в себе характерні риси різних частин Америки. Сподобатися він повинен багатьом, хоча б за свої шикарні гірські пейзажі і сухий помірний клімат.

Російськомовних в Денвері не так вже й мало — як мінімум 15 тисяч осіб. Правда, вся агломерація становить тут понад 2,5 мільйона жителів, так що багато тут росіян — це як рахувати.

Чи варто переїжджати в Денвер — досить складне питання. За основними показниками це місто цілком благополучний. Ціна нерухомості, звичайно, не така низька, як в Оклахомі, де нормальний будинок можна купити за $ 120-150 тисяч, але і не така карколомна, як в Каліфорнії. Ціни на будинки в Денвері десь на рівні Портленда. Тобто, розраховуйте на $ 300-350 тисяч, якщо хочете жити в пристойному білому районі. Расовий склад тут, до речі, цілком нічого. Білих все ще більш 60%, хоча мексиканців теж вистачає.

Рівень безробіття низький (всього 3,8%). В цілому за основними показниками Денвер можна порівнювати з популярним нині техаським Остіном. Вартість життя в Денвері, як і ціни на нерухомість, трохи вище, ніж в Техасі. У питанні злочинності Денвер програє Остіна, але в цілому не можна сказати, що в Колорадо жити небезпечно. Це дивлячись з чим порівнювати. Наприклад, кількість грабежів та інших тяжких злочинів тут в два рази нижче, ніж в Майамі.

Взагалі, Колорадо не можна назвати дешевим штатом. Наприклад, за багатьма характеристиками (рівень зарплат, кількість безробітних, розмір місцевих податків) Денвер знаходиться практично на одному рівні з Міннеаполіс. Однак вартість життя тут на 16,5% дорожче, ніж в Міннесоті. При цьому ціни на нерухомість в Денвері в порівнянні з Міннеаполіс вище на цілих 56%. Якщо в Малому Яблуко середня ціна будинку становить $ 218 тисяч, то в Денвері вона вже знаходиться на рівні $ 343 тисяч. Як то кажуть, робіть висновки.

Природа в Денвері дуже своєрідна. Місто знаходиться на стику Скелястих гір і Великих рівнин. Західний кордон міста впирається в гори, а на схід земля пласка аж до самого Нью-Йорка.

На відміну від Портленда і Сіетла, зі снігом і взимку тут все в порядку. У Колорадо приблизно як в Росії — існує чіткий поділ на пори року. Однак сильні морози в Денвері все ж рідкість, що вигідно його виділяє від Чикаго і Міннеаполіса. В цілому місто дуже навіть нічого, але вже дуже віддалений від інших великих мегаполісів.

Відгуки про життя в Денвері від американців

«… Роботи тут багато, і більшість роботодавців платять досить добре. Середні зарплати у людей близько $ 60 тисяч в рік. Житло в місті дороге, але в передмісті на захід від Денвера можна знайти дешевше. Та й місця там дуже непогані. Школи хороші, і люди товариські … »

«… Трафік на дорогах жахливий, тому що вулиці тут вузькі і не були спроектовані для такої кількості машин … Вартість життя продовжує зростати з року в рік …»

«… Звичайно, гори тут зовсім близько, але більшість людей не можуть дозволити собі кататися на лижах, так як все це коштує грошей. Якщо до цього ще додати вічні пробки на дорогах, то бажання поїхати в гори відпадає … Денвер сповнений хіпстера, покритих татуюваннями. Майже неможливо побачити людину у віці від 16 до 45 років, який не має татуювання або пірсинг … »

«… Ресторани тут не такі вже й хороші, навіть мексиканська їжа жахлива в порівнянні з тим, що можна знайти в Техасі. Люди з Колорадо люблять думати, що у них краща мексиканська кухня, але більшість з них просто ніде не були за межами свого штату … »

«… Тут нічого робити, крім як харчуватися в посередніх ресторанах, пити алкоголь і курити траву. У Денвері ще до того ж багато наркоманів, що вживають героїн і кокаїн. На місцевому радіо для них навіть рекламу крутять, розповідаючи про програму з реабілітації від алкогольної та наркотичної залежності … »

«… Я все життя прожив в Колорадо. Я ніколи не думав, що мені колись захочеться звідси виїхати. Але тепер я не впевнений, чи зможу я дозволити собі тут залишатися. Коли я вперше переїхав з будинку батьків в 18 років, то я платив лише $ 650 за оренду. А зараз за таку ж за площею квартиру з двома спальнями я змушений віддавати більше $ 1300 на місяць … »

«… Єдина справжня культурна ідентичність міста полягає в його любові до фітнесу … Немає сильної культурної самобутності, розвиток мистецтва знаходиться на слабкому рівні …»

«… Так, наявність гір в якості пейзажу на задньому дворі досить приємно. Є кілька хороших лижних трас в межах двох годин їзди … »

«… Переважна більшість жителів Денвера живуть в передмістях, які за своєю природою однорідні і консервативні. Вони не цікавляться нічим, що безпосередньо їх не стосується … »

«… Середня ціна за оренду, навіть в поганому районі, становить близько $ 1200-1300, хоча всього 4 або 5 років тому ви могли орендувати пристойну квартиру за $ 700-800 на місяць. Навіть найменші будинки в Денвері зараз стоять в середньому $ 200-250 тисяч … »

«..Коли-то я переїхав сюди, щоб бути разом з моєю тепер уже колишньою дружиною. І тепер я тут вже багато років. Майте на увазі, що Денвер займає перше місце за кількістю самогубств … »

«… Я розумію, що трафік в Денвері це ніщо в порівнянні з Нью-Йорком або Лос-Анджелесом, але якщо ви не живете близько до роботи, то напевно вам доведеться витрачати багато часу на поїздки … Громадський транспорт досить непоганий, але тільки в межах міста. За межами Денвера без машини не обійдися, так що доведеться стояти в пробках … »

«… Щоб купити невеликий двоповерховий будинок в Денвері, потрібно вже не менше $ 350-450 тисяч. Якщо ви на таку суму не розраховуєте, то жити вам доведеться в не приємному районі … »

«… Хоча зима тут зазвичай м’яка, сніг може йти аж до травня. Відсутність вологості — єдина дійсно хороша річ в Денвері … »

«… Колорадо в цілому — відмінний штат. Така різноманітність ландшафту ви навряд чи де ще побачите. До того ж Денвер розташований в самому центрі країни, що робить поїздки в різні куточки Америки коротше і дешевше. Не забувайте, що з місцевого аеропорту ви можете здійснювати прямі рейси в Лондон, Токіо, Ісландію та Німеччину … Єдине, чого тут не вистачає, так це океану … »

Ссылка на основную публикацию