Життя в Атланті. Плюси і мінуси

У переліку найбільших мегаполісів США Атланта заслужено користується чималою популярністю серед тих, хто планує переїзд в місто, де немає захмарних цін на нерухомість або високої злочинності. Столиця американського Півдня, хоча і має деякі недоліки, проте на їх фоні переваги Атланти виглядають куди більш вагомими.

Зрозуміло, у цього міста є характерні особливості. Існує стереотип, що це «чорна Мекка» Америки, а також те, що в цьому місті дуже значну кількість геїв. Частково це правда. Відсоток чорношкірих тут досить значний — 53%, проте не варто забувати, що Атланта має чітку сегрегацію за майновою ознакою, поступаючись в цьому лише Сан-Франциско. Різниця між доходами 10% найбільш багатих жителів і 10% найбільш бідних тут одна з найвищих в країні. На практиці це виражається в наявності багатих білих передмість (переважно на північ від Атланти) і відносно бідних міських районів з переважаючим чорним населенням. Якщо ви хочете жити в білому передмісті — селитеся в Алфаретте, Розвели, Санді Спрінгс, Кеннесо, Смирні. У цих районах відсоток білих становить 70-80% від загальної чисельності.

Атланта вважається благополучним містом з набагато більш низьким рівнем злочинності, ніж в Чикаго або Балтіморі — містах, де також чимало чорношкірого населення. Тут дійсно багато чорних, проте багато з них досить освічені та забезпечені. Відсоток іспаномовних жителів невисокий — близько 9%.

Клімат в Атланті набагато більш сприятливий, ніж в Нью-Йорку, Чикаго або у Флориді. Тут немає пронизливого крижаного вітру взимку і виснажливої ??спеки з високою вологістю влітку. Зима в Атланті досить м’яка (середня температура січня + 6,4 ° С) і майже безсніжна. Літо цілком типове для інших південних штатів, але без тропічного спеки.

Агломерація, центром якої є Атланта, займає 9-е місце за чисельністю населення в США, перевищуючи 5 мільйонів чоловік. Поселившись тут, ви не будете відчувати себе в провінції. При цьому вартість нерухомості в Атланті і передмістях цілком помірна. Тут цілком можна придбати невеликий будинок в пристойному білому районі за $ 200-250 тисяч, що за мірками Нью-Йорка, Лос-Анджелеса або Сан-Франциско є дуже і дуже помірною ціною. Крім цього, в Атланті доступна вартість оренди квартир і цілком сприятлива ситуація на ринку праці. Не варто також забувати, що аеропорт Атланти є одним з найбільших транспортних хабів в Америці, за обсягами пасажиропотоку поступаючись лише Чикаго. Це дає можливість вам протягом декількох годин дістатися практично в будь-який великий або середній місто США.

Ссылка на основную публикацию