Жироспалювачі для схуднення: відгуки лікарів, спортсменів і .. худнуть

Ефективність жироспалювачів для схуднення викликає безліч питань і змушує сумніватися. Вчені говорять лише про деяку ефективності багатьох з них, в той же час, інтернет-магазини наповнені захопленими відгуками, які багато в чому втратили свою силу і цінність, так як в наш час перетворилися в товар, який можна купити за гроші, в будь-якій кількості. У даній статті ми познайомимо вас з реальними відгуками про жиросжигателях з НЕ продають майданчиків, яким з нашої точки зору можна довіряти.

Багато з нас пам’ятають нескінченні рекламні атаки по телеку ночами зі слоганами, сенс яких їж що завгодно, живи як хочеш і худни з цими дивовижними маленькими таблетками.

Переважна більшість цих привабливих заяв не має під собою ніякого наукового підгрунтя. Рекламщики всього лише тиснуть на хворі місця.

Жироспалювачі за класифікацією належать до харчових добавок, а не лікарських препаратів. Це означає, що ніхто не зобов’язаний підтверджувати їх ефективність перед пуском в продаж.

«Експериментальні дані ефективності активних рослинних інгредієнтів жироспалювачів дуже обмежені. Це стосується практично всіх продуктів для схуднення, присутніх на ринку «, — говорить Steven Heymsfield, професор медицини в Колумбійському університеті, заступник директора Нью-Йоркського центру дослідження проблем ожиріння.

важливо
: Якщо перефразувати думку професора: немає ніякого підтвердження з боку науки, що жіросжігателі працюють.

Професор Steven Heymsfield: наукові підтвердження ефективності більшості жироспалювачів дуже обмежені

Персональний тренер Todd Person, засновник Metabolic Project (персонального тренувального центру в Лос-Анжелесі) говорить, що «..жіросжігателі допомагають в схудненні тільки тоді, коли використовуються спільно з фізичними вправами і правильною дієтою».

Тренер Todd Person: Жироспалювачі корисні для схуднення тільки тоді, коли комбінуються з правильною дієтою і фізичною активністю

Відгуки вчених про жиросжигателях, що перешкоджають всмоктуванню жиру

Таблетки для схуднення, які перешкоджають всмоктуванню жирів найчастіше містять хітозан. Його отримують перемелюючи в порошок панцирі креветок, крабів та інших молюсків.

Незважаючи на те, що є деякі докази його ефективності, ефект може бути настільки малим, що ви його навіть не помітите.

Кілька невеликих досліджень показали, що люди на обмеженою по калорійності дієті (!) Втрачають трохи більше ваги, коли приймають хітозан. (Зверніть увагу на умову: обмеження дієти …)

важливо
: Jana Klauer науковий співробітник в тому ж самому Нюь-Йоркського центру дослідження проблем ожиріння говорить, що «Хітозан — це просто джерело клітковини … Дієта з високим вмістом клітковини дійсно ефективна для схуднення, але існує безліч дешевших альтернатив, ніж хітозан«.

Небезпека хітозану полягає в тому, що разом з жиром він заважає поглинанню та жиророзчинних поживних речовин (вітамін А, вітамін Д і фітохімічні речовини, корисні в боротьбі з хворобами, що містяться в багатьох свіжих фруктах і овочах).

Незалежно від заяв виробників, лікарі вважають поганою ідеєю приймати хітозан більше трьох місяців.

Вчений Jana Klauer: Хтозна показує деяку ефективність для схуднення коли приймається на обмеженою по калорійності дієті … це всього лише клітковина, яку можна отримати більш дешевими способами

Відгуки вчених про жиросжигателях на основі кофеїну і ефедрину

Спортивні жіросжігателі як правило представляють собою комбінацію декількох рослинних стимуляторів, незамінних жирних кислот, сполук хрому і гідроксикислотний кислоти.

Найпопулярнішими рослинними стимуляторами є кофеїн і ефедрин, а також трави гуарана і гарцинія камбоджійська. Популярні добавки для схуднення включають в свій склад два або три з цих інгредієнтів, часто разом з аспірином або корою верби. Спалюючи жир вони повинні збільшувати енергію. Більшість експертів згодні з тим, що вони дійсно працюють… в поєднанні фізичними вправами. Наскільки вони безпечні для здоров’я — інше питання.

«Ефедра ефективна для схуднення … особливо в поєднанні з аспірином та іншими інгредієнтами», — говорить Steven Heymsfield. «Але вона піднімає кров’яний тиск і може викликати фатальні серцеві напади, аритмії і інсульти … Реклама нічого не говорить про верде ефедрину».

Jana Klauer і її колеги вивчали потенціал ефедри в спалюванні жиру. Ось до яких висновків вони прийшли: «Піддослідні дійсно схудли .. але під час прийому кров’яний тиск підвищився і залишалося високим навіть після припинення прийому препарату … Я не рекомендую ефедру для схуднення«.

важливо
: За словами Klauer, як ефедра, так і кофеїн працюють, збільшуючи швидкість внутрішнього метаболізму, але цього можна досягти більш безпечними і дешевими методами, просто більше тренуючись і обмеживши калорійність.

Вчені Jana Klauer і Steven Heymsfield: Я не рекомендую ефедру для схуднення … вона піднімає тиск і може викликати серцеві напади, аритмії і інсульти … все що вона робить — це стимулює швидкість внутрішнього метаболізму, цього ж можна добитися просто більше тренуючись

А ось ще один примітний відгук про жиросжигателях тріатлоніста Matthew Martin з Чикаго, який використовував їх для коригування ваги протягом трьох місяців і позитивно відгукнувся про їх ефективність.

Незважаючи на спадкову схильність до захворювання серця, потенційний тріатлоніст Matthew Martin вибрав комбінацію кофеїну і ефедрину для своєї програми спалювання жиру. Він зауважив збільшення швидкості серцебиття після прийому таблеток, але це його не турбувало. За його словами, прийом таблеток значно збільшує енергію, допомагаючи більше тренуватися і швидше досягти своїх цілей у фітнесі. Через місяць після припинення прийому жиросжигателей, він залишається в хорошій формі, але і не перестає тренуватися.

«Я не ставив своїм завданням провести тестування .. я просто їх приймав і вони дійсно допомогли знизити апетит.»

Відгук вчених про Жироспалювачі CLA

Незамінні жирні кислоти включають кон’югованих лінолеву кислоту (CLA) і льняне масло. Вони іноді використовуються в поєднанні з часником для збільшення м’язової маси і спалювання жиру. Дослідження підтверджують їх користь у тварин, і є деякі підстави вважати, що вони корисні також для схуднення людини.

Доктор Michael W. Pariza, директор Інституту досліджень харчових продуктів Університету Вісконсіна в Медісоні, що вивчає ефективність CLA для схуднення говорить: «Клінічні докази, безумовно, говорять про те, що CLA може бути корисна для схуднення і перешкоди набору жирової маси. Також є досить переконливі докази того, що вона позбавляє від багатьох негативних наслідків (запаморочення, проблеми з шлунком), які люди відчувають, під час дієт«.

У дослідженні CLA опублікованому в журналі International Journal of Obesity шведська група експертів показала, що люди з надмірною вагою, які беруть CLA, втрачають більше жиру, ніж ті, які не приймають її.

Проте, Pariza попереджає, що не всі добавки CLA мають високу якість. Він рекомендує споживачам шукати добавки, що містять один з двох фірмових типів CLA, званих Conalin і Clarinol.

Michael W. Pariza: Наукові дані підтверджують, що CLA (кон’юговані лінолева кислота) корисна для схуднення

Відгук вчених про жиросжигателях на основі Хрома

Свого часу були дуже популярні пиколинат і піруват хрому в якості інгредієнтів жироспалювачів. Ні те, ні інше не отримало наукових підтверджень ефективності. «Є дослідження хрому, які показують повну марність хрому для схуднення», говорить Jana Klauer.

Jana Klaue: Наукові дослідження показують повну марність хрому для схуднення

Відгук вчених про Жироспалювачі HCA

Гідроксикислотний кислота (HCA) є однією з форм лимонної кислоти. Її отримують з плоду малабарского тамаринда, який росте в Південно-Східній Азії.

Debasis Bagchi, професором токсикології в Школі фармакології Університету Крейтон в Омасі, штат Небраска, віце-президент з досліджень і розробок в InterHealth Nutraceuticals, яка розробляє жіросжігателі на основі HCA під назвою CitriMax, каже, що «HCA стимулює розпад жирів, хоча наукові дослідження цього продукту суперечливі і не дуже обнадійливі «. За його словами CLA допомагає пригнічувати апетит.

Heymsfield і колеги вивчали ефективність деяких комерційних жироспалювачів на основі HCA. Дослідження фінансувалося виробником добавок для схуднення. В результаті, вони не виявили ніякого ефекту від їх вживання. Поясненням виробника було те, що дослідники використовували невірну форму HCA, але Heymsfield залишився непохитним у своєму висновку.

Професор Debasis Bagchi: HCA стимулює розпад жирів, але наукові дослідження цього продукту суперечливі; багато комерційних жіросжігателі на основі HCA по результату досліджень не дають ніякого ефекту

Жироспалювачі: відгук фітнес-інструктора Angel Rodriguez

Автор відкликання про жиросжигателях — Angel Rodriguez — спортсмен, фітнес-інструктор, блогер і журналіст інтернет-видання The Huffington Post (оригінал тут).

«Хочу поділитися своїм відкликанням щодо того, що насправді роблять ці так звані жіросжігателі. Я не буду говорити складними науковими термінами і жаргоном; все про що ви прочитаєте нижче — мій особистий досвід використання жироспалювачів.

У минулому, коли я використовував жіросжігателі або термогенікі, як їх ще називають, я жив подвійним життям. Одна її частина була здоровою, інша — ні.  

Були періоди часу, коли я наполегливо тренувався, їв правильно, відпочивав .. робив все як годиться. Жироспалювачі працювали просто дивовижно. Багато захоплювалися дивлячись на мене, як я втрачаю вагу!

Але були і часи, коли я не тренувався взагалі або дуже рідко, харчувався фастфудом, але все-одно продовжував приймати жіросжігателі. В цей час магія таблеток для схуднення проходила, вони переставали діяти.

важливо
Чомусь ці так звані жіросжігателі працювали тільки тоді, коли я робив у житті правильні речі .. ті ж самі, які я продовжую робити і сьогодні регулярно, спалюючи жир і втрачаючи вагу .. але тільки вже не беручи термогенікі. Цікаво, чи не так?

Якщо відкласти весь сарказм в сторону, то висновок простий: жіросжігателі «працюють» тоді, коли ви ведете правильний спосіб життя, стежте за своєю дієтою і фізично активні. Висновок логічний і напрошується сам по собі: можна досягти тих же результатів і без магічних таблеток для схуднення.

Питання: тоді навіщо засовувати весь цей шлак в організм?

Показово і наступне. Кілька років тому я звернувся до лікаря для обстеження серця, так як воно мене турбувало. Причина була в тому, що я відчував часте серцебиття вже протягом досить довгого часу. На додаток до цього, я відчував неймовірну слабкість коли переставав пити таблетки. Чесно зізнаюся, жіросжігателі зробили мене фізично залежними.

важливо
: Я б категорично не радив приймати будь-які з цих так званих магічних таблеток для схуднення. У фітнесі не може бути легкого і швидкого шляху, чарівних препаратів: ефективні тільки важка робота, самодисципліна та наполегливість!

Це реальність. Для кого-то неприємна. Але для вашого блага. »

Angel Rodriguez: Жироспалювачі «працюють» тільки тоді, коли ви ведете правильний спосіб життя. Вони викликають залежність, негативно впливають на серце. Категорично НЕ рекомендує приймати таблетки для схуднення, говорить про абсолютну їх неефективності

Жироспалювачі: відгук спортсмена і автора бестселерів Mike Matthews

Mike Matthews — автор бестселерів у сфері фітнесу і здоров’я, засновник MuscleForLife.com and Legion Athletics (legionathletics.com). (Оригінал тут)

«Жироспалювачі — одна з найбільш суперечливих добавок на ринку спортивного харчування; велика частина з них — сміття, деякі дуже небезпечні, але не всі абсолютно марні …

Якщо ви шукаєте чарівні пігулки для схуднення, то запам’ятайте ..

Ніякі жіросжігателі (в будь-яких кількостях) не зроблять вас худим.

Повірте мені.

У природі в принципі не існує безпечних, натуральних з’єднань спалюють жир і настільки потужних, щоб змусити вас схуднути.

Але є і хороша новина:

Якщо ви вмієте (або навчитеся) контролювати вагу за допомогою правильної дієти і фізичних вправ, деякі добавки можуть прискорити процес схуднення.

Мій власний досвід в роботі з тисячами людей дозволяє мені стверджувати, що грамотно підібрані добавки для схуднення можуть збільшити жиросжигание приблизно на 30-50% при незначних побічних ефектах.

Тобто, якщо ви можете схуднути на 0.5 кілограма в тиждень за рахунок правильної дієти і фізичних вправ (а це цілком реально), то правильні жіросжігателі можуть збільшити цифру до 0.7 кг.

А тепер ще одна погана новина:

важливо
: Проблема полягає в тому, що більшість таблеток для схуднення на ринку — абсолютний шлак.

Знаю, це звучить жорстко, але я не перебільшую.

Причина цього проста: багато хто з активних інгредієнтів цих жироспалювачів (гарцинія Камбоджа, кетони малини і екстракт зеленого кава) дешеві, а отже вигідні для отримання прибутку … але вони дуже НЕ ефективні (якщо взагалі ефективні). »

Mike Matthews: Ніякі жіросжігателі не зроблять вас худими .. вони працюють тільки в поєднанні з фізичними вправами і правильною дієтою: в поєднанні з ними вони підсилюють ефект в схудненні .. більшість жиросжигателей на ринку — даремний шлак

Жироспалювачі: відгук спортсмена і фітнес-тренера Martin Bolduc

Martin Bolduc — переможець Lean Body Challenge 2008, сертифікований персональний тренер (ACE і BCRPA), натуральний бодібілдер, автор кількох книг і ExpressFatLoss.com. (Оригінал тут)

«У мого доброго приятеля є магазин продуктів харчування в Північному Ванкувері, і днями я поїхав туди, щоб купити протеїн. Він показав мені кілька нових продуктів, які тільки що отримав. Люблю дізнаватися про новинки. Я як дитина в кондитерській!

Ми перебували в середині розмови, коли дівчина близько 25 років увійшла і почала оглядати магазин. Мій друг запитав, чи може він допомогти, і вона сказала: «Я шукаю жіросжігателі. Чи є у вас щось нове? Я пробувала кілька з них, але вони не працюють. Але мені дуже потрібно скинути вагу.

В цей час я дивився на неї і здогадайтеся, що у неї було в руках? Плитка шоколаду! Як ви думаєте, чому жоден з спалювачів, який вона пробувала, не працював?

Мій друг подивився на неї і сказав: «Тобі не слід їсти це, якщо ти хочеш схуднути». Вона почала сміятися і, щоб зам’яти тему, продовжила говорити, як-ніби нічого не сталося.

Ще через кілька хвилин бесіди з нею ми виявили, що ця молода особа хоче схуднути, але не займається спортом, їсть тільки 2 рази в день і великі порції, а до того ж використовує жіросжігателі … Дійсно, не зрозуміло, чому вона не може схуднути … ??

У цьому колосальна проблема. Багато людей п’ють таблетки для схуднення, але не займаються фізичними вправами і харчуються огидно, покладаючи всі надії на жиросжигатели.

Деякі добавки дійсно можуть в деякій мірі посилити ефект схуднення. Але особисто я не знаю нікого з тих, у кого відмінне статура, хто просто брав би жіросжігателі. Тільки фізичні вправи, правильне харчування і (деякі) добавки дадуть хороший результат в схудненні. Це три невід’ємних доданків.

Коли в минулому році я виграв Lean Body Challenge (2008 рік) я тренувався 5 днів в тиждень і харчувався виключно добре — нежирний протеїн з натуральних продуктів (куряча грудка і риба), багато овочів і фруктів і деякі складні вуглеводи такі як вівсянка і коричневий рис .

важливо
Харчування (навіть не тренування) — причина номер один чому спортсмени або звичайні люди, які хочуть схуднути, отримують або не отримують результати. Правильне харчування — золоте правило фітнесу та бодібілдингу не залежно від ваших цілей: схуднення або набір м’язової маси. »

Фітнес-тренер Martin Bolduc: Проблема чому багато людей не можуть схуднути — вони не займаються спортом і харчуються огидно, покладаючи всі надії тільки на жіросжігателі.Правільное харчування (і навіть не тренування) — найголовніший фактор успіху в спорті, незалежно від ваших цілей: набір маси або схуднення

висновок

Жироспалювачі коштують дорого. Вартість місячної дози більшості з них становить від 50 до кількох сотень доларів на місяць. Натомість ви не отримуєте нічого.

Хоча існують деякі мізерні докази ефективності деяких з них, але навіть в цьому випадку — ефект незначний. Ніякої жиросжигатель не є чарівною таблеткою, яка допоможе вам схуднути, поки ви жуєте чіпси перед телевізором.

Навіть експерти, які є прихильниками добавок для схуднення, згодні з тим, що їх слід поєднувати з правильною дієтою і регулярними вправами, щоб домогтися ефекту.

Якщо у вас є сила волі, щоб дотримуватися дієти і займатися фізичними вправами, і у вас є зайві гроші, то можете поекспериментувати з жиросжигателями, але обов’язково переконайтеся, що їх інгредієнти безпечні.

Якщо ви шукаєте легкого хліба і не збираєтеся слідувати дієт і займатися спортом — краще витратити зайві гроші, зробивши щось приємне для себе, наприклад, купивши пончик.

Jana Klauer: Правильне довгострокове схуднення головним чином зводиться до збалансованої, нежирної дієті з високим вмістом складних вуглеводів і щоденним аеробних вправ (біг, ходьба, плавання, велосипед)

Ссылка на основную публикацию