Жіночі зачіски на коротке волосся

Для того щоб надати зачісці форму, потрібна хороша стрижка. Якщо вона виконана правильно, то дозволить скорегувати зовнішність будь-якої представниці слабкої статі. Однак мода на стрижки дуже часто змінюється, з’являються більш сучасні форми і способи виконання. Але вибираючи ту чи іншу зачіску, потрібно враховувати не тільки модні тенденції, але і власну зовнішність.


На вибір стрижки впливають тип волосся (тонкі, пишні, густі або рідкі), овал обличчя (кругле, овальне, прямокутне, повне), а також вік жінки. Зачіски бувають не тільки для дівчаток, дівчат, хлопчиків, але також дитячі, для підлітків і жінок, яким за 50 років.

Максимальна довжина волосся, яку передбачає стрижка «Гаврош на коротке волосся», не перевищує довжину в 15 см. Правильно підібрана зачіска і якісно виконана стрижка дозволяють отримати ефект. Існують певні критерії вибору, і ми зараз їх розглянемо.

«Італійка на коротке волосся»

Дитячі зачіски на коротке волосся можуть містити в собі елементи дорослих стрижок. Наприклад, «Італійка». Вона відмінно виглядає на дитячому круглому або овальному обличчі. Також «Італійка» підходить для дівчаток постарше, які хочуть виглядати доросліше. Дівчата за допомогою стрижки «Італійка» підкреслюють свої переваги і приховують недоліки. «Італійку» можна робити на тонкі і рідкісні локони, вона додасть їм необхідний обсяг. Техніка стрижки «Італійка» дуже проста. «Італійка» має відмінний вигляд ззаду і збоку. «Італійку» можна прикрасити чубчиком і «драбинкою» що наповнить зачіску додатковим супер обсягом. Існують схеми стрижки «Італійка» і для хлопчиків.


Образ зі спини дівчинки з такою стрижкою надає вид впевненого в собі підлітка. Косий чубчик набік додасть особі круглої або овальної форми більшої впевненості. Для підлітків така зачіска не потребує особливої ??укладанні.

Каре для підлітків і дівчаток

Існує багато видів каре. Наприклад, боб-каре, градуйоване, з подовженими передніми пасмами, каре на ніжці. Дитячі види каре надають дівчаткам з круглим і овальним обличчям більшої жвавості. Для дівчаток постарше використовують трохи інші схеми і техніка стрижки. Підлітки можуть використовувати схеми дорослих укладок і стрижок. Для тих, у кого тонкі і рідке волосся, краще за все робити каре на ніжці, де ззаду буде гола шия. Волосся візуально отримають більший обсяг. Вид голою шиї додасть дівчинці більше впевненості і елегантності. Такий образ підійде всім підліткам. Відростити пишні і густе волосся для більшості дівчаток проблема. Саме тому вони вибирають зачіски на короткі локони, щоб підкреслити свою індивідуальність. Боб-каре роблять підлітки, у яких пишні і густе волосся, якщо хочуть візуально подовжити вид шиї. Щоб створити хуліганський образ, використовують машинку. Чубчик набік також вдає шиї більш витонченим.


Для овального, круглого або повного особи відмінно підійдуть стрижки середньої довжини з підкресленням голою шиї. До них можна віднести градуйовані каре або боб-каре з видовженими передніми пасмами. Деякі дівчатка-підлітки вважають за краще зробити «Драбинку» і більше не чіпати локони. Вигляд ззаду стрижка «Драбинка» матиме рівний. Бок буде ступінчастий. «Драбинка» приховає всі нерівності круглого або овального особи.

Які переваги та недоліки?

Довге волосся вважаються модними, але давно не є еталоном жіночої краси. Зачіски на довге волосся виглядають модно і сучасно, але і короткі стрижки не поступаються їм. У житті кожної жінки рано чи пізно настає момент, коли їй хочеться зробити собі коротку стрижку. Зрозуміло, це практично і зручно, але має ряд недоліків.

У чому плюси

 • Догляд за короткою стрижкою досить простий. Волосся можна швидко і легко вимити і розчесати. Висихають вони моментально.
 • Коротко стрижене волосся виглядають сексуально, шия і потилицю відкриті.
 • Можна зробити сувору укладку або надати зачіски грайливість.
 • Засоби і способи виконання укладання бувають дуже різні, тому можна проявити всю свою творчу фантазію.
 • Якщо підібрати привабливі прикраси, то це дозволить надати акцент вашого образу.
 • Короткі стрижки дозволяють дамам після 30 років скинути пару років.

які недоліки

 • Перед тим, як лягати спати, слід як слід висушити волосся.
 • Далеко не кожному типу особи може підійти така зачіска. Вона мимоволі буде привертати увагу до вашої особи.
 • Якщо волосся пишні й густі, то потрібно добре подумати, перш ніж прийняти рішення про короткій стрижці. В іншому випадку можна отримати зачіску, як у кульбаби.
 • Вибирати стиліста потрібно не менш ретельно, навіть найменша помилка буде помітна на короткій стрижці. Крім того, відростати така стрижка буде дуже довго.
 • У тому випадку, якщо у вас з’явиться бажання змінити зачіску або відрощувати довге волосся, то доведеться набиратися терпіння. Коротка стрижка дуже швидко втрачає форму, тому підстригатися доведеться частіше.
 • Згодом зачіска перестане вкладатися і доведеться звертатися до майстра в салон краси.

Поради щодо підбору

Якщо ви вирішили однозначно змінити свій імідж і коротко підстригтися, то потрібно правильно підібрати зачіску. Багато знаменитостей, які мають струнку і субтильну фігуру, сміливо вибирають собі екстремально коротку довжину волосся. При цьому вони виглядають чудово. Найчастіше вони використовують боб-каре, каре на ніжці, «Гарсон».


Якщо у вас яскраві і виразні риси обличчя, то ви можете вибрати собі модельну стрижку «під хлопчика». Крім того, така зачіска підійде тим жінкам, яких природа наділила пухкими губами і виразним поглядом. Уважно оціните свій овал обличчя. Дамам, які мають струнку лебедину шию і підборіддя правильної форми, коротка стрижка однозначно підійде. Але якщо ви маєте подвійне підборіддя і коротку шию, то найкраще вибрати інший варіант стрижки.

Дамам з дрібними рисами обличчя також коротка стрижка протипоказана. Якщо зробити модельну стрижку, то вона ще більше підкреслить недолік зовнішності.

Які відносяться до жіночих?

Якщо волосся пряме і тонкі, то можна вибрати боб. Дана зачіска є класичною і ніколи не виходить з моди. Форма особи великої ролі тут не грає. Основний акцент в стрижці боб робиться на чубок. Краще вибрати косу. Деякі модниці вибирають боб асиметричної форми.


В такому випадку пасма волосся вистригаються різної довжини або на нерівний проділ. Зверніть увагу, що така зачіска вимагає щоденного укладання. Якщо у вас немає часу або можливості щоранку возитися з волоссям, що краще вибрати іншу стрижку, а не боб.

Класичне боб-каре або каре на ніжці?

Буває не тільки на середні і довгі волосся, але і на короткі. Каре на ніжці також є універсальним. Крім того, каре на ніжці завжди залишається модним. На короткому волоссі дуже оригінально виглядає каре на ніжці. Сьогодні в моді асиметричні зачіски. Вид голою шиї в каре на ніжці змушує звернути увагу всіх чоловіків. Існують варіанти каре ассимметричного форми. Така форма виходить за рахунок косою чубчика або стрижки на проділ. Каре на ніжці ідеально підходить для гладких прямих, густих і тонкого волосся. Однак від цієї зачіски варто утриматися, якщо пухкі дитячі щічки. Особливо у підлітків. Для такої стрижки нерідко використовують машинку.

 

До стрижок «під хлопчика» відноситься «Пікс»

Спочатку ця зачіска була чоловічою, але її полюбили багато жінок. Стрижка «під хлопчика» робиться під машинку. Це не дивно. Прядки вистригаються різної довжини, а по-іншому ця зачіска називається «Ельф». Ця зачіска відмінно підійде солідним дамам за 30 і 50 років, а також молодим дівчатам. Стрижка «під хлопчика» дозволяє зробити своє обличчя більш молодим. Вона робиться на тонкі або густі локони. Машинку використовують з різними насадками. Знаменитості нерідко використовують таку стрижку, щоб додати собі хуліганський образ. Ззаду така зачіска має дуже короткий вигляд. Вона відмінно підходить для круглого й овального особи. Найпоширеніші стрижки «Пікс» створили образи знаменитостей більш запам’ятовується. Чоловічих стрижок «Пікс» дуже багато. На середні локони вона не робиться. Бока залишаються зістрижену нарівні з локонами ззаду.


Укладання зачіски неймовірно проста. Досить помити голову і злегка наїжачити волосся, після чого вони висихають без фену. Однак дана зачіска має ряд недоліків. У міру того, як волосся буде відростати, її доведеться поправляти в салоні. Але чудовий результат повністю виправдає всі клопоти. Якщо дівчина захоче відростити локони і змінити стиль, досить просто їх більше не стригти.

Літнім жінкам за 50 років така зачіска підійде не тільки тому, що вона дуже стильна. Також літнім жінкам за 50 років вона буде до лиця, так як волосся в їхньому віці сильно випадають. Багатьох жінок похилого віку за 50 років така стрижка робить просто суперстильними. Їм не уникнути чоловічих поглядів.

Чим цікавий сесон?

Ця стрижка підходить для прямих гладких, тонкого волосся. Перукар вистригає округлу лінію пасом, які загинаються всередину. При цьому пасма мають різну довжину, але переходи виконуються плавно. «Драбинка» має такий же вигляд. Створюється враження, що пліч локонів рваний. Техніка стрижки сесон досить складна, і майстерність перукаря має велике значення. Знаменитості нечасто використовують таку стрижку, втім як і «Драбинку». Найпоширеніші серед знаменитостей короткі стрижки робляться під машинку і практично нічим не відрізняються від чоловічих. Стрижка сесон відмінно підійде для овального і круглого особи. В її створенні не використовують машинку. «Драбинка» також не потребує допомоги машинки. Жінкам, яким за 50 років, вона дуже до лиця. Відростити пасма після стрижки дуже легко. Щоб змінити стрижку на більш коротку, досить використовувати машинку і вийде чоловіча стрижка. Таким радою слід скористатися жінкам, яким за 50 років.


Стрижка сесон на коротке волосся підійде практично будь-якій жінці незалежно від віку. Образ виходить неймовірно жіночним, а особа стає виразне. Зачіска добре тримає форму, навіть якщо на вулиці сильний вітер. Укладання стрижки проста і багато часу не займе. Однак для того, щоб підтримувати гарну форму зачіски, потрібно регулярно відвідувати перукарню. Ззаду така зачіска має простий вигляд. Так як вона проста в укладанні, жінкам за 50 легко впоратися з цим завданням. Для кращого вигляду можна зробити чубок набік.

«Драбинка»

Ця стрижка має багато варіацій і підбирається практично під будь-яку довжину волосся. Вона також підходить жінкам будь-якого віку, навіть тим, кому за 50. Крім того, «Драбинка» ефектно маскує недоліки зовнішності, підкреслюючи привабливі риси. Догляд за зачіскою нескладний, тому вона підходить жінкам, які не можуть собі дозволить витратити багато часу на складну укладку. Найпоширеніші укладання на «Каскад» не займають багато часу. Знаменитості поєднують «Каскад» з іншими стрижками. Назви у цієї зачіски різні. Найчастіше бік такої стрижки филируется. Також бік прикрашається іншими елементами, які перукар підбирає індивідуально. «Каскад на середні волосся» використовується знаменитостями частіше, ніж каре з видовженими передніми пасмами. Відростити волосся після такої стрижки легко.


При правильному виконанні «Каскад» створює ефект природного водоспаду з пасом. Ця градуйована стрижка на супер коротке волосся має плавний перехід від коротких локонів до більш довгим. Найпопулярніші види «Каскаду»: градуйований, рваний або подвійний. Назви схожі з іншими зачісками. Ззаду «Каскад» має рівний вид. Відростити можна локони як по всій довжині, так і частково. Якщо волосся тонке, то це класичні короткі стрижки дозволяють зробити волосся більш об’ємними.

При цьому використання спеціальних гелів і лаків не потрібно. Якщо ви бажаєте досягти якоїсь грайливості в своєму образі, то виберіть «Рваний каскад». Подвійна стрижка виконується дрібними прядками. Причому на маківці прядки короткі і поступово подовжуються. Овальна форма обличчя ідеально підходить для такої стрижки.

модний Гарсон

Стрижки в стилі гарсон дуже популярні. Найчастіше «Гарсон» вибирають дами, які займаються бізнесом. При цьому ззаду, на скронях і на чубку робиться филировка. В такому випадку волосся укладаються в потрібну форму і підкреслюють форму голови. Варіантів укладання зачіски «Гарсон» багато. Відростити волосся дуже легко.

Однак якщо у вас волосся тонке, то «Гарсон» не підійде. А ось власницям шикарних густого волосся ідеально підходить «Гарсон». Можна впевнено вибрати «Гарсон», якщо обличчя кругле або трикутне. Підходить стрижка для молодих дівчат і жінок після певного віку, які вважають за краще напівспортивний стиль. Відростити волосся після стрижки «Гарсон» до середньої довжини можна, якщо взагалі їх не стригти. Назва «гарсон» походить від французького. Бок стрижки має таку ж довжину як волосся ззаду.

Правильний вибір короткої стрижки дозволяє створити елегантний і сексуальний образ. При цьому потрібно звертати увагу на голлівудські зачіски і сучасні модні тенденції, однак потрібно враховувати і свої дані. В іншому випадку зачіска буде здаватися для вас чужий.

Ссылка на основную публикацию