Зернова кавоварка Philips HD 8827- новинка 2018

У теплі травневі дні ринок кавового обладнання зустрів нову кавоварку Philips HD 8827. Це новий представитель 3000 серії, моделі якої завоювали непогану репутацію і славне співвідношення ціни і якості. Перед нами доступна машина з ручним капучинатором — класичної насадкою панарелло.

Новий ступінь або повторення старого?

Зазначу, що старе покоління засмучувало відсутністю регулювання міцності, тепер це постаралися скасувати. Поліпшена версія має клавішу «АромаПлюс», що істотно підвищує міцність кави. Але, цим відмінності від молодших братів серії не вичерпуються, — давайте подивимося, що тут є цікавого.

покращення

Philips HD 8827, якщо ми звернемо увагу на апаратну частину, повністю дублює попередника під номером 8822 (про це пізніше). Це стабільна робоча конячка, але для любителів кавових експериментів.
Кращі кавоварки крапельного типу Philips

Покращення складаються в іншому — це оновлена ??керуюча електроніка. Кофемашина придбала дві додаткові кнопки, і саме вони демонструють проведений апгрейд.

Контроль фортеці з Арома +

Вже згадана вище клавіша допомагає варити більш міцний напій, в порівнянні з традиційним продуктом від Філіпс. Реалізація цієї функції суто апаратна. У сухому залишку, в варильну камеру потрапляє більший обсяг кави і бонусом збільшено час роботи кавомолки.
Кращі краплинні кавоварки з контролем міцності кави

Тепер можна попити каву «еспресо лунго»

Кнопка запуску кавомашини переїхала наліво, а її місце зайняла додаткова програма — саме вона готує смачний еспресо лунго. В цілому, апарат заточений на три сильні програми. Ви отримуєте три програмовані кнопки, натиснувши які запуститься варіння чорної кави. Це класичний еспресо, згаданий всує лунго і лунго збільшеного обсягу.

Обсяг порції програмується

Кожна програма має свою вилку мінімального і максимального обсягу, в цілому, це 20-230 мл для кожної опції. Заводські настройки націлені на 40, 80, 120 мл. Але, як ви зрозуміли, це можна регулювати.

Всі клавіші по поличках

Відрадно бачити турботу про користувача. Інженери компанії вирішили розмежувати кнопки для подачі гарячої води і включення пара. У Philips HD 8827 для цього передбачені дві окремі клавіші. У попередній моделі за номером 8827, про яку я говорив, це досягалося подвійним натисканням. Перше — запускало подачу гарячої води, друге пар, що, погодьтеся, не зовсім зручно.
Кращі кавомашини з функцією Швидкий Пар

панарелло

Ручний капучинатор живенько збиває молоко. Це відбувається не одним натисканням, але все-таки більш різноманітно, я б сказав, ефективно. Вердикт — панарелло працює як треба, якість піни буде залежати від молока.

Віжки в руки

Управління відразу скажу просте, інтуїтивно зрозуміле, націлене на основну масу користувачів. По ергономіці претензій немає, — все кнопочки і сенсори на своєму місці. Помилитися вкрай складно і поламати що-небудь — теж. Індикація слабенька. Машина показує, коли вона включена, що погодьтеся — не казка і сповістить про критично низькому рівні води.

кавомолка

Гаджет оснащений кавомолкою з керамічними жорнами. Регулювання ступенів помелу розрахована на 5 позицій. Це не так багато, але достатньо для того, щоб зварювати смачний напій. Плюс в тому, що кераміка працює тихіше, ніж сталь, що не тупиться, а значить буде молоти зерно стабільно якісно, ??як в перший день.
Кавові з вбудованою кавомолки

Керамічна млин не перегріватися зерна. Однак, ця перевага перед сталлю дуже туманно. Щоб перепалити кави кавомолкою на металі треба готувати зерно безперервним потоком на дрібному помелі добу поспіль.

А тепер про мінуси, — кераміка апріорі менш міцна. Якщо в зерновому бункері виявиться сторонній предмет, жорно зламається, просто розколовшись навпіл. В аналогічній ситуації сталь — виживе.
Огляд кавоварок з керамічними жорнами

Нагрівач і помпа

Виробник використав типову для лінійки помпу серії Ulka. Це добротна штука, розвиваюча тиск до 15 Бар. Тут претензій немає.

Тип нагрівача — бойлер. Якщо ми подивимося на статистику, таке виконання довговічніше і міцніше конкуруючих термоблоків. Бойлер Philips HD 8827 впевнено тримає температуру і спритно працює на всю свою міць — 1850 Вт.

варильний блок

Мій досвід, відгуки, статистика говорять про те, що пристрій досить надійно, у чому кілька виграє у конкурентів. Обидва виручених блоку знімні, оснащені попередніми змочуванням. Однак, минулі недоробки не були усунені:

  • можна було б поміркувати над більш простою установкою, демонтажем, легкістю миття;
  • конструктивно заварювальний блок трохи віддалений від нагрівача. Температура кави на виході виходить трохи нижче, ніж у найближчих конкурентів. Для основної маси користувачів це може бути критичним. Народ ніяк не може звикнути, що традиційний еспресо — це 65 градусів, а не 90.

Баки і ємності

Тут все симпатично-практично. Бак для води розрахований на 1.8 л, бункер для зерен — на 250 м Передбачені контейнери для відпрацювання, де поміститься макуха від 15 чашок. Резервуар для води дістається зверху.
Раджу звернути на це увагу, бо в різних приміщеннях потрібно різний підхід, — можливо більш доречним буде конкурент, в якому бак дістається спереду. Кращих рішень тут немає — суто ваше зручність в конкретних умовах, тому подумала самі.

Трохи загальних штук

Корпус моделі залишився пластиковим, бренд продовжує холодно ставитися до металу.
Кавові з металевим корпусом тут
Це не найміцніший в природі матеріал, проте, високоякісний. Ні натяку на хімозний запах, прилад зібраний на славу, у Філіпса не зустрінеш сантиметрових щілин і люфту. Однак, найтихішу роботу машина не забезпечить.

Висота чашки, яку ви зможете поставити в апарат — 152 мм. Якщо готується кава на двох, можна сміливо поставити дві посудини. Крім того, прилад вміє подавати гарячу воду, так що можна буде плеснути окропом бабусі в чай.

Поговоримо про мінуси

Кофемашина, безумовно хороша, але поступається більш функціональним аналогам однойменного бренду по наступних позиціях:

  • ви не зможете налаштувати температуру;
  • не можна працювати з меленою кавою, а раптом захочеться;
  • дві опції фортеці, замість 5-6, скажімо, як в моделі 8827;
  • дисплея немає;
  • жорсткість води не програмується.

Замість очікуваних 10 регулювань помелу, реалізовано всього лише п’ять. Крім того, клопоти по очищенню ляжуть на ваші плечі. Автоматичної декальцінаціі немає.
Апарати з автоматичною декальцінаціей

Наостанок подивіться на основні технічні параметри, що так би мовити узагальнить картину:

Тип машини зернова
Габарити Компактні 22 * ??33 * 43 см
Кава, на якому працює зерновий
кавомолка Кераміка, жорна, 5 ступенів помелу
варильна група Одногруппной, адаптивний, з попереднім змочуванням, знімний
Капучинатор Панарелло — ручний
Висота чашки До 152 мм
Тип нагрівача Бойлер, міццю 1850 Вт
Бокс для відходів Доступ спереду, 15 чашок
тиск 15 Бар
Ємність для кави 250 г
управління Регулювання фортеці 5 ступенів
Резервуар для води Верхній доступ, ємність 1.8 л

висновки

Мій вердикт — Philips HD 8827 — це відмінний агрегат. Він нашпигований так, щоб можна було приготувати зразковий міцну чорну каву, але без надмірностей. Класичний ручної капучинатор вміє збивати щільну молочну піну. Більшого від кавомашини такого класу нам і не треба.

Цінник на гаджет на яндекс-маркеті трохи менше 27 т.р. Це трохи дорожче, ніж очікувалося, але в цілому, додаткова пам’ять для приготування ще одного чорної кави і можливість коригування фортеці без чаклунства зі ступенем помелу — стоять доплати.
Прості і недорогі кавомашини

Це факт, що машина представлена ??за адекватною ціною. Це принципово один з найдоступніших зернових апаратів, в якому можна розраховувати на велику місткість резервуарів, масу приємних додаткових штук. Хоча температура не регулюється, приготувати гідний еспресо вона точно зможе.

Ссылка на основную публикацию