Зеркалін від прищів, відгуки

Доброго времени суток шановні читачі! Сьогодні я хочу поговорити про одне непоганому засобі на основі антибіотика. Випускається цей засіб у вигляді лосьйону і називається «Зеркалін». Хочу відразу обмовитися, що вважаю лосьйони найбільш дієвими зовнішніми засобами, бо у них в порівнянні з кремами і гелями набагато вище проникаюча здатність. Особливо гостро це для людей з товстою жирною шкірою. Крім цього, лосьйони ідеально підходять для лікування прищів на спині і плечах.

Зеркалін від прищів складається з антибіотика Кліндаміцину і етилового спирту (є ще невелика кількість пропіленгліколю, але це — допоміжна речовина). Про кліндаміцину ми вже писали в статті про гель Далацин. Саме він і дає основний ефект в боротьбі з прищами, спирт грає роль антисептика і засобу для чищення. Кліндаміцин на сьогоднішній день є найкращим антибіотиком від прищів, а тому кошти на його основі заслуговують найпильнішої уваги.

Між іншим, в 1984-му році проводилися дослідження в порівнянні результатів застосування кліндаміцину і антибіотиків тетрациклінової групи (таких як левоміцетин, доксициклін, трихопол). Дослідники виявили, що кліндаміцин не тільки ефективніше в боротьбі з акне, а й ще дає набагато менше побічних ефектів.

Як правильно застосовувати Зеркалін

Природно, Зеркалін від прищів слід застосовувати тільки зовнішньо і тільки на уражені ділянки шкіри, захоплюючи при цьому невелику область навколо них. Наносити найкраще за допомогою ватного тампона. Лосьйон застосовується 2 рази в день: вранці і ввечері. Шкіру перед нанесенням слід промити теплою водою без мила і витерти насухо. Без мила тому, що лосьйон містить етиловий спирт, який сам по собі є засобом, що очищає. Якщо ви застосовуєте лосьйон для лікування прищів на спині, плечах або грудей, то шкіру мити кожного разу необов’язково. Лосьйон перед застосуванням потрібно гарненько збовтати.

Одночасно з Зеркаліном ні в якому разі не можна застосовувати Зінеріт або інші препарати, що містять антибіотик еритроміцин. Зате одночасне застосування з кліндаміцином препаратів, що містять бензоїл пероксид, таких як Базирон, багаторазово підсилює лікувальний ефект і набагато швидше позбавляє від прищів.

Зазвичай для отримання хоч якогось ефекту від застосування Зеркаліна може знадобитися від 2-х до 6-и тижнів, а для того, щоб отримати стійкий результат, може піти близько 4-х місяців. Якщо після закінчення 6-й тижнів ви не помічаєте ніякого ефекту, значить цей засіб не для вас, і слід припинити його застосування.

Протипоказання, побічні ефекти

Зеркалін — це лосьйон на основі антибіотика, а значить, у нього є ряд побічних ефектів і протипоказань. В якості побічних ефектів застосування Зеркаліна можна відзначити наступні: печіння, поява почервоніння, пересушування шкіри, збільшення вироблення шкірного сала, лущення. Якщо печіння сильне, то застосування препарату краще призупинити, і проконсультуватися з лікарем — дерматологом. Сухість і почервоніння шкіри можна компенсувати застосуванням зволожуючих засобів (тільки не містять жири). Якщо це не допомагає, то застосування Зеркаліна краще припинити. У деяких людей може виникнути алергічна реакція на кліндаміцин, а це значить, що Зеркалін для них протипоказаний.

У деяких випадках (як правило, дуже рідко) невелика кількість кліндаміцину може потрапляти в кров і викликати проблеми кишечника, які проявляються потім у вигляді діареї. Такий стан може виникнути навіть через пару тижнів після закінчення лікування.

Протипоказання застосування Зеркаліна:

 • суха і чутлива шкіра;
 • алергія на препарати линкомициновую групи;
 • період грудного вигодовування;
 • захворювання на псоріаз або екземою;
 • дитячий вік (до 13-и років);
 • язвений коліт;
 • хвороба Крона

Детальніше зупинюся на алергічної реакції. Ознаками серйозної алергії на кліндаміцин є утруднене дихання, кропив’янка, набряки на обличчі, мовою, горлі, навколо губ. Це серйозні сигнали, які говорять про те, що застосування Зеркаліна слід припинити

Немає досліджень, які говорять про негативні наслідки застосування зовнішніх препаратів на основі клиндамицина при вагітності. Однак вагітним жінкам слід застосовувати Зеркалін тільки у випадках гострої необхідності.

Зеркалін від прищів — відгуки:

Я вивчив численні відгуки про застосування Зеркаліна і оцінки, які дають цього препарату, після чого наводжу результати:

 1. У 112-й відгуках препарату дається оцінка 5 зірок;
 2. 120 чоловік в своїх відгуках оцінюють препарат на 4;
 3. 69 користувачів дають оцінку 3;
 4. У 39-і відгуках Зеркаліну дана оцінка 2;
 5. 1 бал препарату дається в 28-і відгуках.

Ось деякі відгуки про застосування Зеркаліна

Діана, Харків:

Я перепробувала багато засобів, і ось якось в інтернеті натрапила на інформацію про Зеркаліне. Не буду гріха таїти — спочатку поставилася досить скептично, але все-таки пішла в аптеку і придбала цей препарат. Перший тиждень ефекту майже не було і я вже надумала кидати їм користуватися, проте мама вмовила мене продовжити. Приблизно після 10-го дня з’явилися поліпшення: багато підшкірні прищі майже зникли, а ті що залишилися, стали менше. Зараз пішла вже 3-й тиждень, прищів стало менше приблизно відсотків на 70, а ті що залишилися поки не проходять. В інтернеті вичитала що хороший ефект якщо застосовувати спільно з базірон. Завтра буду пробувати …… Загалом — Зеркалін рекомендую!

Рита, Ульяновськ:

Минулого місяця, начитавшись відгуків, спробувала Зеркалін. Де — то після третього дня пішло помітне поліпшення, але на 5-й день шкіра почала горіти і вся почервоніла … Загалом довелося кинути, хоча засіб напевно і непогане …

Олексій, Краснодар:

Всім привіт! Хочу розповісти про такий «чудо засобі» як Зеркалін. У мене підліткові прищі в найгіршому вигляді! Можна сказати, що на обличчі буквально живого місця немає: великі підшкірні прищі упереміш з маленькими запаленими прищиками. Перепробував багато чого: і клеарасіл, і різні бовтанки. Від болтушек було тимчасове поліпшення, а потім прищі пішли з новою силою. Дійшла черга і до Зеркаліна (його мені виписав дерматолог). Якщо не брати до уваги того, що трохи підсушити шкіру, толку ніякого!

Чим цікавий саме цей відгук — він показує, як діє Зеркалін на підліткові прищі. Як і будь-який крем з антибіотиками, він не справляється з цим різновидом акне, і може служити лише доповненням до лікування прищів іншими засобами.

висновки:

Зеркалін — ефективний лосьйон від прищів на основі антибіотика кліндаміцину. У порівнянні з іншими зовнішніми антибіотиками він є найбільш дієвим. Однак, як і всі антибіотики, Зеркалін не підходить для лікування важкої і більшості середніх форм акне, тому що будь-який антибіотик не може усунути першопричини виникнення прищів. Крім цього, як і до будь-якого антибіотика, бактерії з часом звикають до кліндаміцину. Найкращий варіант застосування Зеркаліна проти середньої та важкої форми прищів — в комбінації з іншими засобами:

— Зеркалін + Базирон — найкраща комбінація. Зеркалін слід застосовувати вранці, а Базирон — перед сном.

— Зеркалін + Скинорен — ця комбінація діє слабший попередньої, однак теж досить ефективна. Як і в попередньому випадку, Зеркалін наноситься з ранку.

Наостанок пропоную подивитися відео з різними рецептами лікування прищів:

Ссылка на основную публикацию