Здорове харчування

Коли наш організм працює, як годинник ми не замислюємося про те, що рано чи пізно механізм може дати збій, тому не вважаємо за потрібне стежити за правильною роботою організму. Як тільки з’являється якась хвороба, ми починаємо замислюватися про те, щоб підняти імунітет, випити якісь необхідні вітаміни, зайнятися спортом і вести правильний спосіб життя. Але якщо підготується до цього етапу заздалегідь, можна уникнути багатьох проблем. І задайте собі питання чи хочете ви уникнути проблеми зі здоров’ям або прохолоджуватися на лікарняних ліжках через власну лінь.

Здорове харчування в здоровому тілі

Їжте більше фруктів і овочів. Збагачуйте свій організм природними вітамінами, а не аптечними таблетками, які «садять» печінку. Щоб правильно розрахувати свій раціон зверніться до дієтолога. Завдяки низькій калорійності фруктів, будь-яка людина скине зайву вагу. Але не захоплюйтеся, це теж може призвести до захворювань. Важливо є тільки стиглі і свіжі фрукти і овочі перед вживанням їх потрібно мити і при необхідності обробляти термічно. Буквально всі овочі і фрукти містять в собі вітаміни, тому вживання їх в їжу сприяє поліпшенню здоров’я.

Слід вживати інгредієнти тваринного походження, і зернові культури. Природні дари потрібно обов’язково поєднувати з іншою їжею, такий як нежирне м’ясо, кисломолочні продукти, крупи і макаронні вироби. При цьому в раціоні повинно бути оптимальна кількість жирів білків і вуглеводів. Якщо справа стосується круп, то варто вибирати коричневі сорти зернових. Злаки білого кольору не повинні бути в раціоні пояснюється це тим, що вони пройшли додаткову обробку і всі потрібні для організму елементи були втрачені. Якщо їх є, то до бажаного ефекту вони не приведуть.

Забудьте про готові продукти. Якщо на прилавках ви побачили вже приготовлену їжу з написом «без шкідливих добавок» тощо, знайте це можливо виверт продавця. На даний момент велика частина продуктів не регулюється санітарним наглядом. Через це не можна бути впевненим, що їжа придатна до вживання. Також забудьте про Fast food, адже саме він псує здоров’я і фігуру. Суть швидкої їжі полягає в тому, що нею неможливо насититься, начебто людина поїла годину назад, але він все одно хоче їсти.

Підтримуйте водно-сольовий баланс. Саме чудове речовина на землі — це вода адже з неї складається все живе. Але і ще вона запорука здоров’я, яка допомагає справлятися з зневодненням. При нормальному вміст води мозок починає працювати в повній мірі. Науково доведений факт, що при нормальному зміст води в організмі йде зайва вага. При рясному пиття води, організм прискорює метаболізм. Досить 482 грамів води щоб прискорити його на 30% на протязі до 40 хвилин. При прискоренні метаболізму можна спалити більше жирів і привести форму в порядок.

Приготування їжі найвірніший шлях до здоров’я. Відмовившись від готової їжі потрібно вибрати альтернативний варіант вибору їжі. Опинившись на кухні, візьміть до уваги наступне. Якщо є можливість вживати сирі продукти, робіть це. Сирі овочі будуть набагато корисніше, ніж консервовані або заморожені. Для позбавлення від неправильної обробки їжі виключіть всі масла крім соняшникової та оливкової. Також шукайте легкі продукти, які не будуть навантажувати травлення. Уникайте сильно великий вміст жиру. Постарайтеся зменшити вміст солі до 2000 мг в день, з огляду на утримання солей в овочах і фруктах дане значення дуже низька.

Змініть якість жирів. Запам’ятайте, поліненасичені жири повинні складати більшу частину жирів. Якщо продукти будуть оброблені з насиченими жирами (в них входять транс жири), то користі приносити такий продукти не буде. Навпаки він може викликати захворювання. Замініть маргарин на оливкову олію або замість того щоб з’їсти батончик «сникерса», вживайте горіх фундука або мигдаль. Це посприяє виробленні власного імунітету.

Ссылка на основную публикацию