збуваються сни з понеділка на вівторок?

Відповідь на це питання залежить від вас. Чи вірите в сонники або віддаєте перевагу тлумачити сновидіння з точки зору психології. Спробуємо розібратися, чи існують віщі сни: що про це говорять тлумачі і психотерапевти. Так все ж, збуваються чи сни з понеділка на вівторок?

Астрологічна точка зору

Астрологи вважає: вівторок — день тижня, яким опікується Марс. Ця планета названа на честь бога війни, тому і на тлумачення снів вона наклала свій відбиток. Нічні бачення з понеділка на вівторок рідко бувають віщими з точки зору астрології. Але такі сни переважно мають негативний характер.

Дуже часто під вівторка сновидіннях людині малюються образи конфліктів, бурхливих сцен, сварок, а атмосфера вкрай напружена. У ніч на вівторок свідомість вихлюпує всю накопичилася негативну енергію. Тому не варто засмучуватися, якщо наснилося погане — розум звільняється від агресії, образ, незадоволеності соціальним життям, негативної енергії.

Астрологи радять:

  • Якщо сон з понеділка на вівторок вкрай неприємний, навіть кошмарний, це знак — пора направити свою енергію на звершення корисних справ
  • Якщо нічний бачення дуже яскраве, запам’ятовується, «не відпускає», чекайте важливих змін в житті, спрямованих на ваш духовний ріст
  • Люди рідко запам’ятовують вівторка є сни, але якщо вам вдалося — ви лідер по натурі, намагайтеся розкрити організаторські якості в собі
  • Буває, що вранці ви прокидаєтеся в сльозах, на весь день в душі зберігається неприємний осад. Щоб розслабитися і відійти, влаштуйте день любові до себе при можливості — залишіться вдома, прийміть ванну, приготуйте смачну вечерю
  • Якщо уві сні здобули над кимось перемогу, значить і в реальному житті незабаром з’явиться шанс перевершити всіх. Не пропустіть його

Надавати велике значення вівторковим снам не варто — вони рідко бувають віщими. Але часто доставляють психологічний дискомфорт. Щоб не запам’ятовувати погані нічні бачення, поміняйте час пробудження на 30 хвилин (вставайте на півгодини раніше чи пізніше). Так зміниться фаза сну, в яку буде дзвонити будильник. Якщо пощастить, прокинетеся під час повільної фази, в яку сновидіння не запам’ятовуються.

думка психотерапевтів

У працях відомих психотерапевтів вказується: сни — відображення реальних переживань, вражень, думок і емоцій. Все це химерно переплітається в свідомості людини і трансформується в образи, які є у снах. Відомо, що людина бачить 4-5 снів щоночі. Сни необхідні, вони розвантажують мозок і дозволяють йому відпочити. Протягом ночі кілька разів змінюються фази сну з повільних на швидкі. Саме під час швидкої фази людина бачить сон. Але запам’ятовує тільки, якщо розбудити в цей момент.

Організм часто попереджає людини про щось за допомогою снів. Тому сон з понеділка на вівторок цілком може бути віщим. Проведені вченими експерименти це підтверджують. наприклад:

  • Якщо сниться падіння в прірву, сходіть до кардіолога: такі сни — сигнал організму про наявність серцево-судинних захворювань
  • Був такий експеримент: людині певним чином пов’язували ноги, і йому снилося, що їде на велосипеді
  • Якщо в кімнаті холодно, і уві сні впаде ковдру, може приснитися, що ви сидите в снігу
  • Одній дівчині снилося, що вона падає в прірву, але в останній момент їй простягає руку людина, особи якого вона не бачить. Сон повторювався із завидною регулярністю, поки вона не вийшла заміж. Тоді сновидіння прийшло в останній раз, а людина опинилася її чоловіком. Такий сон — відображення страху самотності, який пройшов, коли проблема була вирішена в реальному житті.

Це не містика, а всього лише психологія. Згадайте хоча б Менделєєва, якому наснилася його знаменита таблиця! Вчений багато розмірковував про це, і мозок підказав. Нерідкі випадки, коли за допомогою сну організм включає захисні механізми. Наприклад, дівчинці, яку кривдить мачуха, може приснитися покійна мати і навчити, як відповідати злий жінці. Іноді сон — відображення реальних потреб. Ченцям часто сняться еротичні сни, що релігія пояснює просто: «диявол спокушає». Насправді це знак сексуальної незадоволеності.

Важливо навчитися правильно розпізнавати сигнали, які подає мозок за допомогою сну. І тоді сонники не знадобляться — ви самі навчитеся розуміти, які сни збуваються, а які ні. А день тижня при цьому значення не має.

Ссылка на основную публикацию