збуваються сни з четверга на п’ятницю

Людство здавна зазнавало особливу цікавість до сновидінь. Особливою честі удостоювалися сни-передбачення (так звані віщі). До сих пір вважається, що віщі сни сняться людям в ніч з четверга на п’ятницю.

Венера — покровителька п’ятниці і віщих снів

Сни, що випадають з четверга на п’ятницю, необхідно намагатися запам’ятовувати максимально детально. Їм властиво збуватися набагато частіше тих сновидінь, які людина бачить в інші дні тижня.

За одну ніч людині можуть наснитися кілька мрій. Проте, пророчими будуть лише ті, які привиділися після півночі, ближче до ранку п’ятниці. Однозначного пояснення причин цього явища астрологи поки дати не можуть. Одні пов’язують містичні властивості п’ятничних сновидінь з розп’яттям Ісуса Христа, так як подія це сталося саме в п’ятницю. Інші вважають, що пророчі здібності снів в ці дні проявляються через покровительство Венери.

Чуттєва Венера символізує любов і гармонію. Під її впливом люди починають сприймати навколишній світ більш витончено і м’якше. Сновидіння в ці дні тижня служать, здебільшого, відображенням чуттєвої сторони особистості сплячого. Інтуїція сновидіння в цю ніч вкрай загострена, тому і його бачення набувають пророчий характер.

Відмінні риси віщих снів

Прівідевшіеся з четверга на п’ятницю сон може бути пов’язаний з будь-якою стороною життя: особиста і сімейне життя, матеріальна сфера, соціальні контакти та інше. Однак більш тісний зв’язок спостерігається з емоціями і переживаннями людини. Видінь цієї ночі властиво відображати найбільш сокровенні і важливі бажання сновидіння, його мрії, таємні пристрасті, тривоги і сумніви.

Найчастіше в такого роду снах сплячий чоловік бачить ті вчинки і дії, на які він нізащо б не наважився в реальному своєму житті. Іноді віщі сновидіння можуть розповідати про творчі здібності людини. Бувають, що п’ятничні мрії пророкують і той день, коли бажання людини стануть дійсністю.

Пророчі сновидіння, які сплячий бачить з четверга на п’ятницю, майже завжди характеризуються яскравістю і запам’ятовуються після пробудження. Як правило, вони втілюються в життя протягом 2-3 місяців, але можуть проявити себе і через роки. Бачення, які відвідали сплячого в досвітній час, збуваються швидше за інших, іноді навіть в цей же день. У деяких випадках, одне і теж може снитися кілька ночей поспіль, тому саме на нього потрібно звернути особливо пильну увагу, постаратися запам’ятати найдрібніші його подробиці і свої відчуття під час нього.

Сни в ці дні не завжди служать пророцтвом. Іноді вони виступають підказкою, допомагають людині знайти рішення хвилюючих його проблем, вказують на правильний напрямок, застерігають від потенційних помилок.

значення снів

До сновидінь, що випали в ніч на п’ятницю, поставитися слід з усією уважністю.

 • Хороший знак, якщо сон буде яскравим, кольоровим і приємним. Такі мрії обіцяють дні, наповнені запам’ятовуються подіями. Воно означає, що найпотаємніше бажання сновидіння незабаром виповниться.
 • Якщо ж бачення в цю ніч пофарбовані були в чорно-білі фарби, це попереджає про майбутню рутині і одноманітності. Найімовірніше, сновидіння чекає важка праця на шляху до бажаної мети.
 • Якщо в своїх нічних мріях сплячий отримує або набуває бажану річ, то в найближчому часі він скоро буде спостерігати, як збувається його заповітна мрія. Для людей самотніх подібний сюжет віщує зустріч з другою своєю половинкою.
 • Наснилося вчинення великої покупки або отримання великої грошової суми? Саме час готуватися до отримання подібного в реальному житті.
 • Спроби в сновидінні щось відшукати або чогось домогтися залишилися безуспішними? Це попереджає про майбутні великі витрати, борги і нестабільності матеріального становища. Іноді подібне може символізувати і невдоволення своїм особистим життям.
 • Про те, що життєві плани сплячого зазнають фіаско, говорить сон, в якому людина щось втратив або вкрав. Найвірнішим в цій ситуації кроком буде відкласти спробу і повернутися до неї через деякий час.

Віщі сни найчастіше виступають результатом дій і вчинків людини в реальному житті, а іноді і показують події, які відбудуться з ним в майбутньому, якщо він не змінить в цьому тактику своєї поведінки і діяльності. Варто пам’ятати, що пророчі сни не є абсолютною істиною, яку людина не здатна змінити. Майбутнє людини укладено тільки в його руках, і він в силах на нього вплинути. А віщі сни можуть стати в цій справі добрими помічниками.

Поширені сюжети віщих снів і їх тлумачення

Серед пророчих снів, які люди бачать з четверга на п’ятницю, виділяється кілька найбільш частих сюжетів. Всі вони, в якійсь мірі, здатні вплинути на дійсне життя сновидіння.

Кохання

У житті кожного одинаки одного разу трапляється любов — з’являється людина, яка викликає ніжні почуття, опановує серцем і думками. Дізнатися, чи дійсно він (вона) є тією самою другою половинкою, допоможуть віщі сни з четверга на п’ятницю. Астрологи вважають, що в пророчих снах сплячий бачить тільки того, кого він щиро любить і цінує.

 • Приснився сон, де ви з коханим (коханою) разом? Дуже добре, значить, доля прихильна, і вам залишається тільки чекати свого часу, дозволивши подіям розвиватися своїм ходом.
 • Посварилися з пасією уві сні або побачили його (її) з іншого (інших)? На жаль, сновидіння попереджає про те, що це не ваш чоловік, і стати щасливою парою вам не судилося.

весілля

 • Сновидіння, в якому ви спостерігали своє весілля, — добрий знак. Буде добре, якщо ви при цьому згадайте всі неприємні моменти з цього сновидіння, якщо такі були. Це допоможе вам уникнути їх в реальності.
 • Наснилася весілля коханого (коханої), але нареченою (нареченим) були ви? Це обіцяє розрив відносин і розлуку.

смерть

 • Бачити смерть близької людини — попередження про великі неприємності, трагічні події (вбивство, загибель).

Щоб бачення не збулося, необхідно спробувати найближчі місяці пожити в спокійній обстановці і вжити все можливе для запобігання подій, побачених уві сні.

Робота

 • Отримати уві сні підвищення кар’єри, бачити велику зарплату — до багатства і успіху.
 • Наснилася сварка з начальством або колегами, звільнення або пониження по службі — до різких змін. Не намагайтеся конфліктувати з керівництвом, сумлінно виконуйте свої обов’язки по роботі і тримайте язик за зубами — і тоді негативу вдасться уникнути.

неприємності

 • Бачити уві сні будь-які неприємності, що трапилися з вами (Аварія, нещасний випадок, побутові проблеми, проблеми зі здоров’ям та інше), — до схожих подій в реальному житті, наявність загрози, будь-якої вже існуючої проблеми. Від вас в цьому випадку потрібна максимальна кількість зусиль, які зведуть ймовірність цих неприємностей до нуля.

Якщо вам наснився віщий сон з четверга на п’ятницю, ваше завдання — поставитися до нього з усією серйозністю і прийняти його як підказку від вищих сил.

Ссылка на основную публикацию