Збірник з Ютуб: слухати мантри для залучення удачі і багатства

Як стати успішним і забезпеченим людиною? Для цього необхідно подружитися з енергією грошей і слухати збірник ютуб — мантри для залучення удачі і багатства. Грошова енергія невидима, але нею наповнене навколишній простір. Суть будь-якої енергії — це вібрація, а значить, вимовляючи певні звуки, ми можемо створювати резонанс з вібраціями грошей. На цьому заснована дія грошових мантр. Розглянемо дієві мантри Лакшмі, Ганеші і Кубери.

Ведичні божества грошей

У ведичній культурі існує три божества, протегуючі багатства і процвітання, — Ганеша, Лакшмі і Кубера. Це три грошових каналу, за якими енергія достатку спускається з небес. Ганеша, слоноголового божество, відповідає за усунення всіляких перешкод для досягнення грошових цілей. Лакшмі протегує достатку і забезпечує людину всім необхідним.

Кубери можна порівняти з скарбником, що видає необхідні суми грошей людині. Звернення до трьох ведическим божествам відразу і тісний контакт з ними забезпечить постійний грошовий приплив у ваше життя. Ключове слово тут — тісний контакт. Це означає — безперервний. Прочитавши один раз мантру божествам, не чекайте благословення з небес. Це повинен бути щоденна праця.

Якщо ви починаєте постійно слухати мантри для залучення грошей, незабаром помітите позитивні зміни у своєму житті. Бажано, щоб у вашій кімнаті був вівтар, присвячений божествам. Можна купити статуетки, а можна роздрукувати зображення богів і заламинировать. Медитація на образи божеств буде налаштовувати вас на канал достатку і багатства.

Бог грошей Кубера

Відичне божество Кубера має своєрідну зовнішність: він товстий, з трьома ногами, одним оком і двома руками. Практикуючи мантри Кубери, людина забуде про неблагополучних днями в своєму житті і зможе добитися фінансового успіху. Хто вихваляє бога Кубери, зможе знайти ключ до джерел багатства і достатку. Молитви Кубери відкривають нові канали для заробітку і допомагають накопичити багатство.

Практикувати мантри на гроші і багатство зі зверненням до Кубер потрібно особливим чином — повернувшись обличчям на північ. Кількість произнесений за один раз — рівно 108. Число 108 вважається в ведичної традиції священним. Одиниця — влада абсолюту, нуль — досконалість абсолюту, вісім — нескінченність абсолюту. Саме правильну вимову священних формул забезпечує успіх в практиці.

Дні вшанування Кубери випадають на жовтень місяць, в цей час рекомендується надавати божеству повагу і любов. У цьому ж місяці вшановують богиню удачі і процвітання — Лакшмі. Практика мантр в цей період може в рази збільшити капітал і забезпечити великий приплив грошей. Йоги вважають, що мантра багатства, вимовлена ??108 раз в ці дні, творить чудеса.

Текст мантри Кубери:

Переклад мантри:

Цю мантру відкрив Равану бог Шива. Завдяки священної формулою Равана став могутнім і багатим. Мантра великого багатства дозволяє швидко стати забезпеченою людиною. Для припливу капіталу в своє життя читайте цю формулу по 108 разів протягом 11 днів.

Кубера мантра багатства і процвітання — слухати онлайн:

Наступну мантру практикують в дні повного місяця — 14-16 місячна доба (не плутати з числом місяця). Співають священну формулу багатства, повернувшись обличчям до місяця. Ви повинні відчути, як місячне світло проникає в тіло і наповнює його енергією достатку. Можна відкрити в будинку вікно або вийти на вулицю вночі.

Текст мантри:

Для зміцнення зв’язку з Кубери потрібно медитувати на Кубера янтру. Це геометричний символ, що привертає потоки грошової енергії в життя людини і сприяє раптового збагачення. Янтру можна просто роздрукувати і заламинировать, але краще вигравіювати її на мідній табличці. Зберігають янтру в сейфі, портфелі або шафі, де розташовані гроші. Можна брати її на підписання вигідних контрактів.

богиня Лакшмі

Разом з Кубери часто згадують богиню процвітання і благополуччя Лакшмі. Слово «лакшмі» в перекладі означає красу, щастя і добрий знак. Це богиня щасливої ??долі та достатку. У день вшанування богині запалюють тисячу ліхтарів, влаштовують феєрверки. Ведична традиція вважає, що Лакшмі поселяється в тих будинках, які найяскравіше освітлені.

Мантра Махалакшмі, з якої йоги рекомендують починати практику з богинею, звучить так:

Проголошення священної формули дає підтримку в життя, позитивно впливає на гроші і приносить благополуччя. Згодом ви знайдете багатство, яке буде накопичуватися в вашому домі.

Наступна мантра виконує грошові бажання. Її практикують 30 днів поспіль після пробудження від сну:

Можна читати, а можна слухати мантри багатства і процвітання і успіху. Дія буде однаковим.

Бог Ганеша

В Індії Ганеша надзвичайно популярний. Цей вічний дитина з головою слоника дарує благополуччя і удачу. Божество, як і Кубера, зображено з товстим животиком — символом достатку і ситості. В підношення Ганеше кладуть фрукти, цукор, солодощі. Ганешу часто зображують з Лакшмі. На відміну від Кубери і Лакшмі, Ганеша чудесним чином може усувати будь-які перешкоди на шляху до мети. Другим назвою бога Ганеші є ім’я Ганапаті. Можна звертатися до божества будь-яким способом.

Просити допомоги Ганеші потрібно перед початком будь-якого значного грошового справи, щоб був успіх. Мантра багатства і процвітання мантра, звернена до божества Ганеші, не тільки насичує ауру вібраціями благополуччя: звукові коливання священної формули зміцнюють її енергетично. Негатив, спрямований на людину, пробиває в ній дірки. Через дірки відбувається витік грошової енергії. Тому практика звернення до Ганеше володіє очищує і захисною дією.

Текст потужної мантри залучення грошей:

Устранітель перешкод Ганеша часто зображений в парі з Лакшмі. Якщо вам потрібно домогтися фінансового успіху, практикуйте мантри Ганеші і Лакшмі. Ганеша має значні розміри, він сильний і потужний, тому здатний змести на вашому шляху будь-які перешкоди. Щоб вивчити слова і правильно їх вимовляти, потрібно слухати онлайн грошові мантри Ганеші:

Мантра Ганеші і Лакшмі:

Не слід забувати, що Ганеша допомагає тільки людям з чистими помислами. Енергія Ганеші дуже м’яка і світла, її вібрації не будуть збігатися з жадібністю і жагою наживи. Щоб практика грошових мантр була успішною, тримайте під час читання монетку в руці — вона стане вашим талісманом. Дуже корисно читати мантри на джерельну або талу воду, а потім пити її і окропляти місце зберігання грошей або свій кабінет.

Ссылка на основную публикацию