Заводи з переробки макулатури в Росії

Практично завжди макулатуру сприймають як матеріал, який потрібно якомога швидше утилізувати. Але приватні підприємці, керівники фірм можуть отримати додатковий прибуток від співпраці з заводами з переробки макулатури.

Як заробити на співпраці з заводами з переробки макулатури?

За даними НІЦПУРО (Науково-дослідний центр з проблем управління ресурсозбереженням і відходами), щорічний обсяг відходів в Росії досягає 3,4 млрд. Тонн. У категорії твердих побутових частка паперових становить близько 30% і з кожним роком вона збільшується, тому співпраця з заводами з переробки макулатури можна з упевненістю назвати перспективним (але тільки за умови здачі великих обсягів вторсировини). Цьому сприяють деякі економічні фактори:

  • порівняно висока ціна дерева, особливо з урахуванням доставки;
  • підприємства, що працюють з макулатурою, мають більш низьку капіталомісткість;
  • стійкість споживчого попиту на вироби з макулатури, доступність її збору.

Основним нормативним документом, який визначає параметри, класифікацію паперового вторсировини в Росії, є ГОСТ 10700-97 «Макулатура паперова та картонна». У РФ його кількість значно менше світових показників. Багато в чому це пояснюється відсутністю організації роздільного збору сміття і низькою платою за прийом паперових відходів. За експертними оцінками, через приймальні пункти від населення надходить лише кілька відсотків макулатури з передбачуваних 15-20%. Тому в основному партнерами заводів з переробки макулатури стають комерційні організації та підприємства целюлозно-паперової галузі. З паперового вторсировини виготовляють пакувальний картон, туалетний папір, деякі будівельні матеріали, одноразовий посуд та ін. Деякі підприємці вирішують організувати переробку пластикових пляшок в домашніх умовах, але реалізація цієї ідеї варто значних вкладень і якісної попередньої підготовки, відкрити лінію з переробки шин в гумову крихту легше і менш затратно.

Порада: перед створенням масштабного бізнесу варто отримати навички його ведення, професійний досвід, займаючись, наприклад, виготовленням мила ручної роботи в домашніх умовах, створивши свій інтернет-магазин або виконуючи замовлення в сфері фрілансу.

Щоб домовиться про прийом макулатури, необхідно знайти контакти майбутнього партнера (через інтернет, періодику, читаючи оголошення в профільній літературі), залишити заявку на реєстрацію або оформити електронну заявку. Після того як з підприємцем зв’яжуться, залишиться тільки узгодити умови поставки, трансфер, отримати запит переліку документів і укласти договір. Оплату перераховують після поставки і отримання результатів приймання паперових відходів. Багато заводів крім базової послуги пропонують індивідуальні знижки для постійних клієнтів, бонусні програми, можливість зворотного дзвінка, детальні консультації. Навіть починає фірмі варто дізнатися, як працювати з тендерами, щоб не упустити вигідний проект і можливість заробити, знайти ділових партнерів.

Зростання обсягів здачі і переробки макулатури стримує доступність деревної сировини. Але його вартість вище, тому співпраця ІП, фірм і підприємств, у яких є багато макулатури, можна з упевненістю назвати перспективним. Щоб швидко розрахувати дохід підприємства, можна використовувати формулу розрахунку чистого прибутку (Фінансова прибуток + Валовий прибуток + Операційний прибуток — Сума податків).

Порада: при наявності інвестицій і бажання створити свою справу варто розглянути варіант переробки сміття як бізнес. За експертними оцінками, рентабельність цього бізнесу може сягати 50%.

Партнерів з різними умовами і обсягом прийнятого вторсировини можна знайти в кожному регіоні. Ми пропонує розглянути пропозиції найбільших заводів з переробки паперового вторсировини в Росії.

Кращі партнери серед заводів з переробки макулатури в Росії

Найбільші заводи з переробки макулатури обробляють до декількох сотень тонн паперового вторсировини в рік, менші — десятки тонн. Завдяки використанню сучасних технологій з макулатури виготовляють якісні матеріали для повторного використання. Великі обсяги виробництва таких підприємств гарантують і великий ліміт прийому паперових відходів від підприємців і промислових, торгових підприємств, торгових мереж по всій країні:

Натиснути, щоб збільшити

Порада: якщо макулатуру буде здавати підприємство, то гроші, отримані за вторсировину, обов’язково повинні бути відображені в складі доходів від реалізації та вступають у самостійне розпорядження організації.

Також знайти надійних партнерів можна серед наступних підприємств з переробки макулатури: АТ «Комунар-вторресурси» від ЗАТ «Кнауф Петроборд», ТОВ «Юві СПб», ТОВ «Еко Брідж», Рязанський картонно-руберойдовий завод, Брянська БФ, ТОВ Павлово-Посадський гофрокомбінат і ін. Вони пропонують оптимальні ціни, надійна співпраця, а деякі — зручні опції (розрахунок в день оплати, цілодобова робота, можливість вивезення сировини машиною від заводу, залишення заявки в електронному вигляді).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Здавши непотрібну макулатуру, IP, великі компанії зможуть отримати додатковий дохід. Знайти партнерів, що пропонують надійне співробітництво на вигідних умовах, можна серед кращих заводів з переробки макулатури, регіональних фірм.

Ссылка на основную публикацию