Завивка волосся на тривалий час

Як приємно, дивлячись вранці в дзеркало, бачити там миле з привабливими кучериками особа. Але що робити тим спокусниця, чиє волосся від природи не мають можливості завиватися? Жіноча логіка влаштована так, що ми хочемо мати те, чого нам природа не подарувала. Індустрія краси подарувала жінкам можливість перетворювати свій образ. Стало можливим як випрямити волосся, так і зробити їх кучерявими. Давайте поговоримо про завивку волосся на тривалий час. На сьогоднішній день завивка волосся без бігуді і щипців стала цілком досяжною.


Існує кілька видів завивки для створення цих жаданих локонів і кучерів. Про них ми і поговоримо. Найпоширенішими були хімічна і кератіновой завивка волосся.

Хімічна завивка — Перманентна, кератіновой

Слово «хімічна» говорить сама за себе. При цьому процесі волосся обробляються спеціальним хімічним складом. Тримається така завивка досить довго. Випрямлення волосся починається від коренів. Процедура перманентної і кератиновой завивки досить трудомістка і вимагає особливих навичок. Але якщо ви придбаєте в магазині засіб для хімічної завивки, уважно його вивчіть, то цілком зможете і самі в домашніх умовах виконати цю процедуру. За допомогою хімічної завивки волосся набуває додатковий обсяг, пишність. Однак при використанні хімічної завивки є небезпека перепалити волосся і травмувати коріння. Все-таки слід не забувати, що хімічна завивка складається з досить агресивних компонентів, які впливають на структуру волосся і фолікули коренів. Хімічна завивка категорично не бажана для застосування на ослаблених, сухих пасмах, а також недавно забарвлених волоссі.


Так як волосся, вже випробували на собі недавнє хімічний вплив, не винесуть ще однієї атаки, а придбають вид сухої клоччя по закінченню процедури. Дуже поширені перманентна завивка волосся і кератіновой. Перевагою кератиновой завивки є те, що її можна використовувати на будь-якій довжині волосся. Також можна варіювати кучері від дрібних до більш великих, чого не зробиш при хімічної перманентну завивку. Кератіновой завивка волосся все ще затребувана жінками. Адже вона досить довгий час тримає хвилястою структуру волосся. Випрямлення волосся йде поступово.

Альтернативою хімічної завивки є біозавивка.

біозавивка волосся

Склад цієї завивки здатний на тривалий час порадувати спокусниць локонами. При цьому в його рецептуру не входить аміак, перекис водню і тиогликолевая кислота. Жінки, випробувавши це засіб, відзначили, що біозавивка значно краще, ніж хімічна. Фолікули голови і коріння після неї не пошкоджуються хімічним складом, відсутній неприємний запах аміаку, волосся після біозавивка виглядають здоровими, немає почервоніння і подразнень на шкірі голови. При отрастании волосся не так помітний перехід від завитого локона до рівним пасмам. Є одне але: за біозавивку вам доведеться заплатити трохи більше, ніж за хімічну. Але, думаю, це варто того. Локони після такої процедури тримаються довго, легко розчісується, добре вкладаються, не вимагають догляду багато часу. Випрямлення локонів відбувається поступово. Так що гроші, витрачені на красиві кучерики, підуть недарма.

Ще одне диво сучасної технології красивих, хвилястого волосся — карвінг.

карвінг

Все частіше це слово злітає з вуст молодих спокусниць і дам в салонах краси і перукарнях. Їм уже нікого не здивуєш. Під цим словом криється якісна тривала укладання волосся.

Процедура карвінгу практично не відрізняється від класичної завивки за винятком того, що в ній повністю відсутні агресивні хімічні компоненти. Її називають ще укладанням тривалої дії. Термін дії такої укладкі- 4-6 тижнів. У міру закінчення терміну дії волосся самі по собі будуть розкручуватися і придбають свій природний вигляд. Добре виглядає карвінг на коротких і середніх волоссі. На довгих пасмах ефект нетривалий, випрямлення волосся відбувається досить швидко.


Біозавивка і карвінг по праву вважаються серед жінок найбезпечнішими, малотравматичними видами завивки. Завдяки натуральним компонентам вони не псують структуру волосся, щадяще впливають на фолікули, не змінюють первісний колір ваших натуральних волосся, здоров’я коренів при біозавивку і карвинге залишиться в порядку.

Для тих, у кого немає часу або грошей на дорогі процедури, є технології завивки в домашніх умовах. На допомогу їм прийдуть такі пристосування, як праску і плойка.

Завивка без бігуді і щипців

За допомогою прасування

Неправильно думати, що праску слід застосовувати лише для випрямлення пасом. Він при вмілому зверненні допоможе збільшити обсяг і завити пасма від коренів в локони. Застосовувати праску в домашніх умовах дуже просто. Попередньо вимиті локони слід розділити на невеликі пасма гребінцем. Після кожне пасмо, відступаючи від коріння 2-3 см, накручуємо на праску. Повільно проводимо по пасмам, повертаючи праску на 180 градусів. Намагайтеся не затискати пристрій, а то локон вийде неохайним. Повторюємо цю операцію з усіма пасмами — і м’які локони обрамляють ваше обличчя. Що б зачіска трималася довше, і випрямлення пасом йшло повільніше, фіксуємо лаком. Часу на виконання такої укладки потрібно чимало. Укладати локони за допомогою прасування нескладно, але навик вам потрібно.

За допомогою плойки

Плойка є в будинку у кожної жінки. Ще наші мами вміли користуватися цим пристосуванням. Дістати плойку вважалося величезною удачею. Це потім її можна було купити в будь-якому магазині. Навіть якщо ви знайшли плойку в маминому скриньці, вона і вам послужить вірою і правдою, незважаючи на свій древній вік. У наш час плойки вдосконалили. Є у продажу плойки з виставленням температурного режиму, є плойки на пару, є з індикатором часу. Але всі вони націлені на створення кучериків.


Перед використанням плойки слід вимити голову, добре при цьому використовувати шампунь на натуральних травах. Добре висушити локони. Саме ретельно, так як мокрі пасма плойка укладе погано, і випрямлення буде дуже швидким. Сухі локони слід розділити на тонкі пасма. Пасма товсті плойка теж укладе погано. Захопивши пелюстками плойки пасмо волосся, накручуємо його на площу плойки. Після таку операцію виконуємо з усіма пасмами. Умеліци можуть створювати образ «кучерявого ангела» за допомогою плойки за 15-20 хвилин. Після укладання, готову зачіску покриваємо лаком. Випрямлення локонів відбудеться протягом дня.

За допомогою папільоток

За старих часів папільйотки робили з дрібно нарізаних ганчірок. Щоб зробити їх більш товстими і отримати більший локон, на них накручували папір. Майже всі жінки, лягаючи спати, проробляли кожен день одну і ту ж процедуру: накручували локони на папільйотки. А вранці, знімаючи їх, отримували в нагороду за працю дрібні локони. Естетичний вигляд таких коштів для отримання локонів бажав кращого. У наш час в магазинах можна придбати папільйотки різні за фактурою і формою. Папільйотки можуть бути зроблені з пластмаси, поролону. Вони м’які, з ними зручно спати. Накручувати папільйотки слід на вологе чисте, добре вимите волосся. Добре це робити після миття голови. Волосся слід трохи промокнути рушником. Чим меншу пасмо ви візьмете, тим дрібніше вийти локон. Накручені волосся слід залишити на 12 годин. Якщо чекати ніколи, можна просушити волосся феном. Ось і все, завитки готові! Тримається така зачіска непогано — випрямлення кучериків можна побачити лише на наступний день.


Зробити кучерики можна просто і за допомогою фена, яким Ви сушіть локони. Для кращого ефекту при цьому рекомендується використовувати засіб для стайлінгу. Накрутивши пасмо волосся на круглу гребінець, сушимо її феном, акуратно розкручуємо. Потім фіксуємо кожне пасмо лаком сильної фіксації. На жаль, випрямлення завитків піде швидко, навіть після сильного вітру, не кажучи вже про дощ.

Виявляється, завивка без щипців цілком може бути виконана за допомогою як прасування, плойки, так і папільоток.

Правила по завивці:

  • волосся повинне бути вимиті і після добре просушені;
  • застосовуємо засоби для укладання;
  • накручуємо всю пасмо від початку до кінця;
  • для більш тривалого випрямлення локонів застосовуємо лак.

При виконанні правил ваша завивка протримається тривалий час, а випрямлення кучериків настане не скоро.

Ссылка на основную публикацию