Завивка на коротке волосся

Коротка стрижка вважається найзручнішою. Для неї потрібно простий догляд. Але власниці таких зачісок теж хочуть оновлювати свій образ. Для цього може використовуватися завивка, яка дозволяє зробити зачіску оригінальніше. Є багато варіантів кучерів: від дрібних до великих.

види процедур

Завивка на коротке волосся дозволяє укладанні знайти об’єм, привабливість. Серед розмаїття способів отримання кучерів самостійно складно визначитися, особливо без порад майстра. А він зможе підібрати більш привабливий варіант завивки по зовнішності.

 • Біозавивка. Метод може використовуватися з пошкодженими волоссям. Біохімічна суміш не включає перекис водню і аміак. Процедура не шкодить волоссю, а також зберігається протягом тривалого часу. Кучерики виглядають природно. За допомогою такої зачіски можна зробити багато видів укладання.
 • Хімічна завивка. Цей спосіб поновлення зачіски користується популярністю багато років. З ним створюються кучері з довгими і короткими волоссям. Завдяки хімії можна зробити об’ємну зачіску. Така технологія дозволить приховати недоліки плоского потилиці, і тоді не потрібно буде створювати начісування. Метод має і недолік. При отрастании зачіска втрачає обсяг. Хімію кінчиків варто виконувати тільки при таких стрижках, як «Драбинка» або «Каскад».
 • Мокра завивка на коротке волосся здійснюється бігуді-коклюшками у вигляді спіралі, які дозволяють зробити кучері рівномірними. Укладання після процедури виглядає охайно. Такий метод може використовуватися для перетворення коротких і довгих пасом.
 • Легка. Карвінг — варіант укладання, за допомогою якої створюються великі локони. З нею навіть тонке волосся стануть об’ємніше. В результаті зачіска придбає густоту. Головною перевагою карвінгу є відсутність переходу завивки і відростають локонів. Ефект процедури зберігається не так довго, як після біозавивка.
 • Кислотна. Такий варіант підходить для жирного волосся. Ефект триває протягом 6 місяців. Засіб, що застосовується для фіксації волосся, обробляє їх структуру і не розкриває верхні лусочки. З таким методом вийде оновити образ надовго.
 • Прикоренева. Така завивка на коротке волосся передбачає застосування спеціального фіксуючого засобу, яким обробляються тільки коріння. Цей метод використовується для збереження результату хімії і збільшення обсягу. Прикореневій вид завивки дозволить зробити стрижки візуально густіше.

Що використовується для процедури?


Завивка на коротке волосся — прекрасний спосіб освіження образу. Створити оригінальні кучерики можна в домашніх умовах. Тільки слід ознайомитися з усіма тонкощами обраної процедури. Для цього застосовуються різні інструменти і косметичні засоби. Необхідно враховувати, що навіть коротка процедура завдає шкоди волоссю, через що вони піддаються стресу. Тому після цього буде потрібно дотримуватися інтенсивного догляду.

 • Праску. Завивка на коротке волосся будинку виконується звичайним праскою. Це один з кращих методів отримання привабливих локонів. Пасма повинні бути по довжині такими, щоб легко обертати їх навколо пристрою. Створюються трохи ламані, але красиві локони. Користуватися праскою слід тільки 1 раз в тиждень, оскільки він володіє травмуючим дією. Волосся необхідно розділити на пасма. Кінчик прядки потрібно затиснути праскою, виконати оборот навколо приладу. Через кілька хвилин слід відпустити пасмо. Така ж робота виконується з іншими волоссям. Зачіску слід зафіксувати лаком.
 • Плойка. Простий і зручний спосіб отримання кучерів. Застосовуватися для цього можуть плойки різних розмірів, все залежить від видів локонів. Для довгого волосся бажано вибрати плойку великого діаметру. До коротких стрижок підходять тонкі плойки. Як і прасування, ці прилади не повинні використовуватися щодня, щоб зберегти зачіску. Потрібно розділити волосся на пасма, а потім кожну завити плойкою. Готові кучері фіксуються лаком.
 • Щипці. Спосіб застосування щипців подібний до роботи з плойкою. Пристрій дозволяє створювати об’ємні зачіски, підкручувати кінчики. Процедура теж шкодить стану волосся, тому часте використання приладу протипоказане. Для отримання певного результату необхідно правильно тримати щипці: для прямих — паралельно підлозі, спіралеподібних — вертикально.
 • Бігуді. Завивка виконується за допомогою тонких бігуді, адже з ними буде зручніше обернути короткі пасма. М’які поролонові бігуді — кращий вибір для поновлення короткої стрижки. Головною перевагою таких бігуді є їх зручність. Волосся слід розділити на пасма. Потім потрібно розподілити кінчики по бігуді і приступати до скручування пасом до голови. Цю процедуру можна виконати на ніч, а вранці розпустити волосся і закріпити лаком.

Плюси і мінуси завивки

За допомогою завивки коротким волоссям можна додати об’єм, оновити образ і зробити свій вигляд різноманітніше. Є багато методів отримання кучериків і локонів. Кожен вид техніки має як переваги, так і недоліки.

Створення ефекту хвилястості було популярно завжди, і зараз така зачіска залишається однією з привабливих. Оригінальні кучері відмінно поєднуються з будь-яким стилем, виглядають акуратно, привабливо. До головних переваг відносяться:

 • отримання обсягу тонких і рідкісних волосся,
 • зручність виконання укладки,
 • великий вибір варіантів укладання,
 • неслухняні пасма знаходять форму,
 • виходять прекрасні локони.


Завивка крім плюсів має і мінуси. Через будь-якого впливу гарячою парою або фіксують засобами волосся втрачає здоровий вигляд і блиск. Якщо часто створюються кучері із застосуванням прасування, плойки, щипців, то необхідно здійснювати необхідний догляд і харчування. До головних недоліків відносяться:

 • непереносимість препаратів,
 • ламкість пасом,
 • поява лущення шкіри,
 • виникнення посічених кінчиків.

Кращі засоби укладань

Найпопулярнішим засобом фіксації є лак. Він дозволяє добре закріпити готову укладку. Вона набуде блиску. У літню пору бажано користуватися лаками з захисними від ультрафіолету функціями.

Гелі застосовуються для створення ефекту «мокрого волосся». З ними є можливість змоделювати зачіску, а також закріпити результат завивки. Наноситься засіб на поверхню всіх локонів.

Мус (пінка) призначений для створення об’єму і пишноти. Зачіска з ним зберігається протягом дня. Пінку необхідно наносити на зволожені пасма, для укладання яких використовується фен. Невеликої кількості засобу досить для отримання блиску.

Завивка дозволяє створювати оригінальні зачіски. З довготривалої укладанням не потрібно буде постійно виконувати начісування і користуватися засобами для обсягу. Кучерики, утворені плойкою або бігуді, дозволяють отримати витончений образ на невеликий проміжок часу, наприклад, для свята. Необхідно користуватися фіксують засобами в міру, щоб не завдати шкоди. А щоб вибрати підходящий варіант кучериків, краще звернутися до стиліста.

Ссылка на основную публикацию