Затримка місячних при негативному тесті: причини після 40 років

Чому відбувається затримка місячних, тест негативний після 40 років, — таке питання знаходиться в компетенції лікаря-гінеколога. Затримка місячних більш, ніж на місяць у жінки після 40 років, коли вона ще не вступила в клімактеричний період, завжди вчинить її. Для того щоб зрозуміти, наскільки це серйозно і що є причиною цих затримок, необхідно починати з самого початку, тому що причин такого розладу може бути дуже багато. При цьому причини можуть мати психологічний, фізіологічний, органічний і функціональний характер.

1 Етіологія явища

У чому причини затримки місячних після 40 років? Найцікавіше те, що дослідження підтверджують, що кожна жінка хоча б 1 раз в своєму житті зіткнулася з цією проблемою. Чому відсутня менструація в 40-45 років? Природною причиною, по якій відсутній менструальний цикл, звичайно ж, є вагітність. Але буває так, що у пані, якій вже за 40, тести показують негативний результат, але місячних все одно немає. У цьому випадку вона повинна розглядати інші причини, яких досить багато.

Варто розглянути найпоширеніші з них. Після 40 організм автоматично переходить на згасання менструальної функції. Яєчники починають зменшувати кількість гормонів, в рік буде 1 або 2 місяці без овуляції, що згодом буде приводити до затримок, і це вважається нормою. Та й менструації в 45 років змінюються в цілому: стають непостійними, короткими і мізерними. У цьому плані у 45-річної жінки не повинно виникати страх.

Незважаючи на те, що вік менопаузи прийнято вважати після 45 років, все ж на сьогоднішній день цей вік знижується. І часто у пані згасання репродуктивної функції починається раніше. Це відбувається тому, що до сорока років жінки мають різного роду хронічні хвороби. А якщо до цього ще й додати щоденні стреси, різні вірусні інфекції, важку роботу і перенесені аборти, то стає ясно, чому так знижений вік менопаузи.

Однак, якщо вам 40 років, і у вас місячні затримуються довше норми, то необхідно з’ясовувати, чому. Частою причиною для цього віку є психологічний стрес у жінки.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Основні причини затримки менструації у жінок
  • Причини відсутності менструації при негативному тесті на вагітність
  • Причини затримки менструації на 7 днів
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

2 Емоції і фізичні навантаження

Емоційний стан жінки: сильний або тривалий стрес, емоційні навантаження. Психологічний стан завжди впливає на роботу організму. Якщо стрес дуже сильний, то цикл може зникнути на довгий час. Найдивніше те, що в 40-45 років нервову напругу у дам набагато сильніше. Причин для цього безліч: проблеми з підрослими дітьми, збільшення різних захворювань, та й саме усвідомлення того, що організм починає старіти, не дуже то радує жінку. Психологи стверджують, що після 40 людина переносить стрес набагато важче, ніж в 20 років.

Ще однією причиною є важке фізичне навантаження. У цей період життя жінка починає швидко втомлюватися, у неї бувають занепади настрою і фізичної сили, але проблема в тому, що багато жінок не тільки продовжують працювати в колишньому темпі, але і часто ще більше. Це все, звичайно ж, дає свої плоди і незабаром призведе жінку до затримок.

3 Хронічні хвороби

Серед причин настання затримок менструального циклу має місце наявність хронічних захворювань у жінки: камені в нирках, цироз, серцеві захворювання, гастрит, проблеми з судинами і ін. Пам’ятайте: кожне порушення, яке відбувається в нашому організмі, може викликати збій роботи яєчників. До причин можна ще віднести зараження і важке протікання застуди, грипу, бронхіту, ГРВІ та інших захворювань.

До довгим затримок можуть також призвести різні патології в ендокринній системі: хвороба щитовидної залози, діабет. У віці 45 років пані починають з легкістю набирати вагу. А це, в свою чергу, теж стає причиною відсутності менструації. Важливо пам’ятати, що зміна маси тіла, як збільшення, так і втрата ваги, є причиною для затримок. Однак анорексія в 40 років і більше зустрічається рідше, а частіше у жінок буває ожиріння.

Можуть зустрічатися і аліментарні причини, це вже пов’язано з дисбалансом білків, жирів, вуглеводів в організмі, також в цей список входять нестача в організмі важливих вітамінів і мікроелементів. Справа в тому, що мала кількість застосовуваних жінкою вітамінів послаблює імунну систему жінки. А наслідком цього може бути уповільнення обмінних процесів, що, у свою чергу, не може не позначитися на гормональний фон. Особливо гостро організм реагує на брак вітаміну E. Але важливо і не переборщити з ним, так як його надлишок теж негативно впливає на організм.

Ще однією цікавою причиною частих затримок у жінок є непостійні статеві стосунки. Дослідження показали, що якщо затримка у жінки відбувається з цієї причини, то при постійному супутнику затримки проходять самі по собі.

До того ж до проблем і до порушень менструального циклу можуть привести шкідливі звички людини. Деякі жінки не вважають пиво алкогольним напоєм і починають зловживати ним, що і призводить до виникнення затримок. До цього пункту ще і відноситься вживання наркотиків.

Може здатися дивним, проте доведено, що причиною відсутності циклу можуть бути і життєві зміни. Це пояснюється тим, що з віком для людини все важче стає адаптуватися. Так що навіть поїздка в інше місто може викликати відсутність менструації у жінки.

Велика кількість препаратів, застосування яких стає все більше з віком, теж можуть привести до порушень або ж до затримок у жінок в 45 років. В принципі будь-який препарат в силі спровокувати затримку циклу, але все ж в цьому віці це частіше бувають антіпсіхотропние препарати.

Поширеною причиною вважаються різні хвороби репродуктивної системи:

  • полікістоз яєчників,
  • пухлини як доброякісні, так і злоякісні,
  • інші схожі захворювання.

При такому розмаїтті причин, безумовно, стає очевидним, що жінка не в силах самостійно виявити причину і поставити собі діагноз. Саме тому, якщо у жінок, яким виповнилося сорок років, спостерігаються періодичні затримки менструального циклу, то їм потрібно звертатися до лікаря. Особливо, якщо ці затримки стали носити постійний характер, відбуваються кілька разів на рік і тривають більше 5 днів.

Ссылка на основную публикацию